Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Nie no, akurat w przypadku Night City to nie powinien być argument. Zresztą ogrywający mieli 4 godziny czasu, na pewno grali o różnych porach dnia.
Nie pamiętam ale w którymś preview (ang lub pl) jedna osoba wypowiada się że widać dużą różnicę w gęstości tłumu i aut na ulicy w zależności od pory dnia. Na gameplayach chyba nie pokazuje która jest godzina więc może rzeczywiście o 23 będzę więcej osbób niż o 3:00, muszę jeszcze raz obejrzeć dokładnie :D
 
No to teraz wiadomo o czym będą toczyć się dyskusje.
Nie o kwestii oświetlenia (bo tu podobno z włączonym RT, mocno tytuł daje radę) tylko właśnie kwestia żyjącego miasta.
Jak wygląda całe życie miasta, ile mamy NPC na ulicach, czy metropolia rzeczywiście jest metropolią w działaniu, a nie tylko z nazwy.
 
Wizerunek V w różnych życiowych ścieżkach. Ech, weź tu wybierz...
1593113586052.png
 
Bardzo staaaaarzy znajomi.
1593116451825.png

W ogóle to jak usprawniono grafikę oraz sam system oświetlenia robi niesamowite wrażenie. Być może jest to kwestia podkręcenia niektórych rzeczy w samym zwiastunie, ale poprawa i tak jest. Aż się teraz boję czy nie będę musiał dopłacić kilku dodatkowych stówek pod peceta.
 
Bez sensu, ograniczanie gameplayu do dwóch klas to jak dla mnie olbrzymi zawód, tym bardziej że wiązała z tym botem nie małe nadzieję... jeśli to prawda, to meh.


Wyłapałem jeszcze jedną rzecz która mi się nie podoba, na samochodach nie zostaje nawet ryska po strzelaninie, mimo że zaczynają się palić... przydało by się to poprawić, skoro oferuje to multum gier.
 
Mi to wygląda na próbę balansu.

Techie wyleciał, umiejętności przeszły do Netrunnera, wygląda jakby zarówno netrunner i techie niedomagały jako odrębne klasy przy solo, stąd ograniczenie do dwóch (tak to widzę)

Tym samym z grubsza ograniczono modele rozgrywki do dwóch, albo nastawiony styl na walkę (tu może być podział na solo mięśniak, albo szybki solo) albo Netrunner działający po cichu unikający walki (netrunner haker, albo gadżeciarz)



Kwestia oświetlenia tyle powiem, wersja 2020 z RTX i wygląda lepiej według mnie.


 
Last edited:
Dwie rzeczy które mi się nie podobają to puste miasto (takie mam wrażenie) i słaby wygląd T-Bug względem grafik promocyjnych:

T-Bug.png

Post automatically merged:

Wizerunek V w różnych życiowych ścieżkach. Ech, weź tu wybierz...
View attachment 11047820

Wiesz gdzie są te projekty postaci w dużej rozdzielczości bo nie mogę tego znaleźć.
 
Ogólnie mam wrazenia bardzo pozytywne i pomimo że bardzo czekam na tą grę, to nie odczułem zwiększenia hypu. Skoro przez rok nie zrobili dobrze modelu jazdy i strzelania, to raczej do premiery rewolucji w tym zakresie nie będzie, aczkolwiek dla mnie wystarczy to co jest teraz.
Gra wygląda obłędnie, a klikar cieknie jak ślina u ząbkującego niemowlaka :)
 
Może ktoś czekaj jeszcze na to


Im więcej wrażeń tym lepiej, chociaż dalej mnie niepokoi pustawe miasto no i czy do premiery coś się poprawi w tym aspekcie.

Jeśli idzie o specyfikacje to jedyne co wyszło od niektórych ze mieli 2080TI na pokładzie.

Tak sobie myślę może pustawe miasto to efekt formy prezentacji (przez GF now) bo może Night City bardziej zatłoczone było by zbyt ciężkie dla streamu, dla tych co grali w takiej formie.
 
Top Bottom