Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Czy dziennikarze w swoich opiniach wspominali coś o destrukcji otoczenia? Czy dalej występuje w grze model zniszczeń jak w Deep Dive, czy wcześniejszym gameplayu?
 
Czy dziennikarze w swoich opiniach wspominali coś o destrukcji otoczenia? Czy dalej występuje w grze model zniszczeń jak w Deep Dive, czy wcześniejszym gameplayu?
Nic o tym nigdzie nie przeczytałem, ale prędzej zrzucił bym to na udostępniony fragment gry, wszak były dostępne pierwsze godziny gry.
Destrukcje otoczenia natomiast mieliśmy w gameplayu już dość rozwiniętą postacią która strzelała CKM-em Militecha tynk leciał ze ścian aż miło, raczej początkowy V nie był by w stanie zrobić użytku z broni większego kalibru tak sądzę.
Z osądzeniem destrukcji widać trzeba zaczekać do ewentualnie następnego Night Wire (a mają być łącznie 3 odcinki)
 
Czy dziennikarze w swoich opiniach wspominali coś o destrukcji otoczenia? Czy dalej występuje w grze model zniszczeń jak w Deep Dive, czy wcześniejszym gameplayu?
Ja coś kojarzę, ale mgliście. Pamiętam tylko, że Alanah wspominała, że używała snajperki, która wystrzeliwała pocisk mogący przebić się przez dwie osłony/ściany.
 
To trochę może z innej beczki, ale tez związane z CP.
CDPR w ramach kampanii marketingowej współpracuje również z GamersNexus, Steve pokazuje tworzenie zmodyfikowanej obudowy w stylu CP2077





A wrzucę i materiał o Adamie bo przydatny dla tych co nie wiedzą, poza tym jest powiązany z kilkoma innymi ważnymi wydarzeniami

 
Last edited:
Strasznie dużo tych ważnych postaci z cp2020 wraca . Normalnie przeżywają wszystko i żyją wiecznie jak w jakimś komiksie. Napewno Morgan Blackhand i S.Arasaka, też wrócą. Na razie żadna postać mnie jakoś nie przekonuję. Jackie może być spoko w grze ale go pełno w trailerze i trochę irytuję.
 
Strasznie dużo tych ważnych postaci z cp2020 wraca . Normalnie przeżywają wszystko i żyją wiecznie jak w jakimś komiksie.
Tak to już jest jak ciężko jest zginąć permanentnie, chociaż da się oczywiście.
Odnośnie Morgana to jestem niemal pewien że będzie obecny w CP2077, gorzej z Saburo Arasaką, no ale może żyć cyfrowo jak najbardziej.
 
Taka bardziej ciekawostka. W 3 sezonie The Dark - młody Ulrich Nielsen w jeden ze scen w szkole nosi kurtkę z napisem No Future :)
Post automatically merged:

W drugim odcinku dokładnie
 
Taka bardziej ciekawostka. W 3 sezonie The Dark - młody Ulrich Nielsen w jeden ze scen w szkole nosi kurtkę z napisem No Future :)
Post automatically merged:

W drugim odcinku dokładnie
Ale to nie jest nawiązanie do CP2077, tylko do Sex Pistols... do którego również nawiązuje i Cyberpunk, zresztą tę kurtkę widać niemal od samego początku :facepalm:
 
Nigdzie nie napisałem że to jest nawiązanie, tylko jako ciekawostka :). Dopiero teraz zauważyłem i skojarzylem ten napis
 
W cyfrowych dodatkach pojawił się komiks Cyberpunk 2077: Twój głos
15935007481131176-jpg-gallery.big-iext60304379.jpg
 
Brakuję trochę takich małych elementów żyjącego świata. Nie można na przykład kupić ramenu na rynku i zjeść albo sobie usiąść na ławce itp. Mam nadzieje, że takie detale zostaną jeszcze dodane. Tak samo jak interakcja z mieszkańcami typu jak skoczysz na samochód to gościu nie zacznie jechać nie widząc twojego modelu. Wszyscy chwalą detale wyglądu świata w free roamingu tylko interakcji z otoczeniem brakuję. Klimat po screenach jednak im wyszedł zajebiście.
 
Wrażenia Alanah.
Post automatically merged:

Cyberpunkowa okładka nadchodzącego wydania Game Informera. Podobno mają być jakieś nowe informacje i wywiady.

View attachment 11048993
Fajna okładka. Aż chciałbym zobaczyć ten ficzer z dłubaniem sobie "krzyżakiem" w łapie w grze :p Ale raczej nie ma co na to liczyć.
edit. Aż mi się skojarzyło
46u2b8.jpg
 
Last edited:
Top Bottom