Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Zdjęcie Judy Alvarez z lorebooka:

I jeszcze katanki:
 
Last edited:
Katany wyglądają kiczowato, no ale pasuje do konwencji CP2077 w końcu kicz to tam normalka, jednak chciałbym aby pojawiła się opcja zdobycia katany w wariancie "tradycyjnym" albo jakiś prototyp katany jak Dragon Tooth z Deus Ex :cry:
 
Last edited:
Szkoda, że my Polacy jak zwykle w tyle. Polska firma tworzy grę CP2077 - prawdopodobnie hicior dekady, a takie Niemcy( mam ambiwalentny stosunek do nich) mają już swoją wersję książki...szkodaaa :/
 
Aż się micha cieszy po tych wszystkich artach. Tyle fajnych sytuacji,lokali i postaci do poznania. To może być jeden z najciekawszych otwartych światów ever.
 
Nic dziwnego że Hugo Martin nie może się doczekać, i mówi że on może nic w grze nie robić tylko chodzić i podziwiać projekt gry jak to wszystko wygląda.
 
Wydaje mi się, czy ta reklama mleka nawiązuje do już niesławnej sceny z Ostatniego Jedi (Luke'a pijącego mleko)?:D
 
Też mi się tak od razu skojarzyło, w ogóle mam wrażenie że reklamy w większości to będzie niezła satyra i festiwal easter eggów.
Przydało by się nawiązanie do kultowej reklamy z Robocopa (co by nie mówić, też CP)

 
Szkoda, że my Polacy jak zwykle w tyle. Polska firma tworzy grę CP2077 - prawdopodobnie hicior dekady, a takie Niemcy( mam ambiwalentny stosunek do nich) mają już swoją wersję książki...szkodaaa :/
Może polskiej wersji nie będzie? Druk jest kosztowny...
 
Ten art pochodzi z podręcznika Cyberpunk RED, nie z "world of CP2077" lore book.
Post automatically merged:

To jeszcze kilka ode mnie. Znalezione na twitterze:

Fakt, przegapiłem info z posta.
A ta reklama Budget Arms świetna. Najlepszy jest chyba dzieciak, który celuje w ciężarną matkę xD Brakuje jeszcze, żeby "z mamy" wyrwał się świeżo upieczony noworodek z spluwą w łapie.
 
Top Bottom