Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
No jeśli idzie o wagę to ja celuje w 100-120GB czyli taka dość spora ale jeszcze nie najcięższa waga, chociaż chciałbym żeby tyle nie ściągać aby jednak gra była trochę skompresowana i spakowana, szybciej mi rozpakować i zainstalować niż ściągać dodatkowe gigabajty.

Spokojnie, jeszcze jakieś patche dojdą... myślę, że 150 GB może być. W sumie nie mam z tym problemu. Bardziej mój portfel, bo dysk będzie trzeba dokupić :/
 
Nie było coś mówione przypadkiem o 80 giga na konsolach?
To było dawno temu i mówiono o wersji na PS4 oraz że ta wielkość może wzrosnąć jak i spaść, ale w przypadku PC spodziewam się że będzie więcej niż 80GB zdecydowanie.
 
Teraz dla mnie najważniejsze info to ile gra waży po zainstalowaniu oraz czy i kiedy będzie preload.
Ja myślę, że będzie trzeba ściągać z 90-100GB(chociaż optymistycznie chciałbym, aby do ściągnięcia było tak z 70-80) i ostatecznie gdzieś do 120GB będzie ważyła gra. Oczywiście pewnie dojdzie jakiś patch w pierwszy dzień, który też pewnie mały nie będzie. Liczę, że tak 2-3 dni przed premierą już będzie można zasysać grę z serwerów.
 
Za miesiąc, no najpóźniej w połowie października to spodziewam się wymagań sprzętowych (tak miesiąc przed) bo chyba nie rzucą na ostatnią chwilę kilka dni przed premierą. Zdążą wyjść Ampere i być może nowości od AMD (do których zapewne jakiś wgląd już studio ma, wszak RDNA2 to architektura grafik w PS5/XSX)
 

Cyberpunk 2077 z 5 nagrodami na Gamescomie w kategoriach:

Najlepsza gra na PS4

Najlepsza gra na PC

Najlepsza gra RPG

Najbardziej Wyczekiwana gra

Gra Targów

Eeee pomijając już to, że przyznawanie nagród grom, które jeszcze nie wyszły uważam za idiotyzm to czy na tym całym gamescomie pokazali coś nowego z CP2077?
 
Niezwykle wysoki kredyt zaufania. Sam nie wiem co o tym myśleć
Chyba nie tylko sam kredyt zaufania. Według cyberpunkowego Twittera, jurorzy przyznający nagrody na targach pracują też dla agencji ratingowych, stąd też mieli możliwość ogrywania pełnej, przedpremierowej wersji gry.
 
Nie brali udziału w targach.
No właśnie. Jak można zostać grą targów nie będąc na targach? Zresztą te kategorie były jak do gry roku. Powinna być tylko jedna: gra targów i nominowane powinny być tylko te, które na tychże targach były obecne.
 
Redzi brali udział, ale w inny sposób. Grę musieli zgłosić, a jurorzy też musieli zapoznać się z tytułem w jakiś sposób. Nie znamy po prostu szczegółów jak to wszystko przechodziło
 
Sam nie wiem co o tym myśleć.
jak powiedział król Dezmod, gdy przyłapano go na oszukiwaniu w karty.

O ile nagroda w kategorii najbardziej oczekiwana gra jest w pełni uzasadniona, tak reszta już bez sensu. Podobnie się ma zresztą sprawa z nowym AC, który wychodzi niemal równolegle z Cyberpunkiem, a też był nominowany w kilku kategoriach. Ale może faktycznie jest tak, jak pisze Shavod. Tylko w takim przypadku nie ma nawet jak na bieżąco zweryfikować decyzji jury, bo zwykli zjadacze chlebka grę dostaną dopiero za ponad dwa miesiące.
 
Myślałem nad tym co napisał @Shavod...
Nie znam regulaminu Gamescome, ale tak na logikę biorąc, myślę że udostępniono jury grę by mogli ją ocenić
 
Top Bottom