Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Być może to przeświadczenie wynika z lat doświadczeń, które mówią graczom, że łatka naprawiające kilka błędów magicznym sposobem wytwarza zupełnie nowe i powstać musi fix do łatki, który naprawi to, co jeszcze niedawno działało bez problemu.
 
Jadą grubo, nie ma co... ;) Tylka szkoda, że używają przebitek z trailera sprzed 2 lat zamiast dać więcej świeżego contentu. Zauważyć można w tym wcześniejszym klipie, że musieli ocenzurować kilka rzeczy. Dekolt u jednej członkini gangu Mox i papieros u drugiej. Pewnie specjalnie pod telewizję.
 
Tylka szkoda, że używają przebitek z trailera sprzed 2 lat zamiast dać więcej świeżego contentu.

Przecież są przebitki z zupełnie nowego CGI. Całe CGI pewnie zostanie pokazane za jakiś niedługi czas, nie byłoby sensu wrzucać do czegoś tak krótkiego czegoś zupełnie nowego, bo wprowadziłoby to niepotrzebne zamieszanie.
 
Trzeba pamiętać, że to są spoty reklamowe puszczane w TV i mają trafić do osób, które nie śledzą każdego zwiastuna Cyberpunka. CGI to na pewno filmik otwierający z gry, bo jest w zbyt wysokiej jakości, żeby to był tylko promocyjny.
 
Nightcity Wire Russia Special Edition z angielskimi napisami
Sceny z Maelstromem zdają się pochodzić z nowszego buildu niż te pokazywane w japońskim Night City Wire. Nie ma tam problemów z clippingiem w scenie, gdy V uspokaja Jackiego.

szkoda że nie ma dla nas takiej wersji z ciekawością bym obejrzał polski dubbing
Do premiery jeszcze półtora miesiąca, więc kto wie, może pozostałe wersje językowe również otrzymają specjalne wydania Night City Wire poświęcone lokalizacji.
 
Oglądając rosyjską wersję językową czuję się jakbym oglądał cyberpunkowe Metro 2033 czy może raczej Metro 2077. :D
 
Ale moim zdaniem 20k błędów brzmi strasznie do momentu aż się nie uświadomi ile ludzi jest zatrudnionych do latania tych błędów.
Albo do momentu aż się nie uświadomi, że po premierze sporo z tych błędów w grze zostanie, ale i tak nie będziemy w stanie większości z nich wychwycić. W Wiedźminie 3 na premierę pewnie było setki albo i tysiące małych błędów gdyby je znaleźć i dokładnie policzyć, a sam uważam że wtedy była to gra bardzo dopracowana jak na taką skalę projektu. 20 tysięcy brzmi strasznie, ale nie wiemy czy w tym momencie produkcji jest to wynik wysoki czy normalny. Nie ma żadnego porównania
 
Dla porównania wg niego W3 miał w podobnym momencie produkcji zaraportowane ok 2k błędów. Moim zdaniem jest to bardzo duża liczba i z braku czasu REDzi połatają tylko te błędy o najwyższym priorytecie a patchowanie będzie trwało jeszcze ładnych parę miesięcy po premierze, tak jak w W3 zresztą.
 
Oglądając rosyjską wersję językową czuję się jakbym oglądał cyberpunkowe Metro 2033 czy może raczej Metro 2077. :D

Ja wiem, że to pewnie zbyt niszowy temat jak na grę sprzedawaną na całym świecie, ale jak by kurcze było fajnie, gdyby jedno z rozszerzeń CP2077 działo się w futurystycznej Moskwie albo, niech już zaszaleję, w Warszawie?
 
@up Odpłynałeś :)

Nie macie wrażenia że podstawka CP2077 (+ DLC) jest takim preludium do czegoś większego? Chociażby do gry MMO? Nie sądzę aby zrobili w najblizszej przyszłości CP 2077 Vol. 2 :)
 
Chociażby do gry MMO?
Oby tylko nie to, mam nadzieję, że REDzi dalej zostaną przy genialnych grach single-player, bo robią to najlepiej na świecie(wg mnie oczywiście). Ci co chcą multiplayera w tym świecie to dostaną moduł multi jakiś czas po premierze.
Nie sądzę aby zrobili w najblizszej przyszłości CP 2077 Vol. 2 :)
Myślę, że będzie Wiedźmin 4 i później ewentualny Cyberpunk 2078, chyba, że 2077 odniesie spektakularny sukces i będą chcieli od razu robić drugą część(na co jest szansa).
 
Last edited:
Zobaczymy jaką formę przybierze tryb sieciowy do Cyberpunka 2077 ;) Nie obraziłbym się na coś w stylu GTA Online, bo to takie właśnie MMO, ale na mniejszą skalę z warstwą fabularną.
 
Top Bottom