Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Sprawy chyba wymykają się spod kontroli xD
1602617521629.png
 
Czekaj, to na serio?
Ano. Chyba nawet ktoś o tym wspominał na forum. Nie ma co ,zapach samuraja musi być pociągający.
 
Ano. Chyba nawet ktoś o tym wspominał na forum. Nie ma co ,zapach samuraja musi być pociągający.

Aż chce się zacytować klasyka "Mają rozmach..."
Niedługo Cyberpunk rzeczywiście zacznie wyskakiwać z lodówki :ohstopit:
 
Ja dzisiaj żonie kazałem odebrać paczkę z empiku z książką, ale jak wróciła z zakupów, to paczka zginęła. Po 20:00 pani z empiku dzwoni i mówi, że ochroniarz znalazł i jutro sobie na spokojnie SAM odbiorę :), także ten tego...

Ps. a swoich zakupów, to nie zgubiła...
 
Ano. Chyba nawet ktoś o tym wspominał na forum. Nie ma co ,zapach samuraja musi być pociągający.
Zapach (spoconego) samuraja - dziękuję, nie skorzystam. Kiedyś używałem Old Spice, ale odkąd zaczęli kręcić te debilne reklamy "siedzę tyłem na koniu", to przestałem. Nie chcę być kojarzony z tą pożalsięBoże hucpą reklamową.
 
Wieś tańczy i śpiewa. Czekam na szczotkę do kibla z logiem Cyberpunka.
Moja książka już w paczkomacie, odbiorę po pracy ;D
 
No trochę smieszny ten marketing jest. Z drugiej strony, CP2077 to "być-albo-nie-być" dla CDPR. Jeżeli gra sprzeda się przeciętnie, to studio może mieć solidne problemy.
 
W sumie CP2077 trzyma nie tylko swoją przyszłość na sobie, ale też przyszłość branży gier w Polsce. Może nie całą, ale większą część. Jeśli Cyberpunk okaże się grą po prostu "ok" i sprzeda się poniżej oczekiwań, to gamingowe spółki mogą to odczuć przez zwiększoną ostrożność inwestorów.
 
Z tym się absolutnie nie zgodzę, finansowo CDPR jest bezpieczny, nawet jeżeli CP2077 nie sprosta oczekiwaniom.

Jesteś pewien że jeżeli CP2077 będzie średniakiem to CDPR będzie wstanie zrobić kolejną, tak skomplikowaną i rozległą grę? Tu już nawet nie chodzi tylko o kasę, ale wizerunkowo byłaby to porażka. Ta gra MUSI być większa, lepsza, ładniejsza niż Wiesiek Trzeci. I musi sprzedać się lepiej.
 
Top Bottom