Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Może ja czegoś nie zrozumiałem, ale przecież Dex zwraca się do V "miss". Kobieta znaczy.
Tak ,ale ręka (tak mi się zdaje) jest męska. No i ubiór V to ten ,który zazwyczaj nosi na materiałach promocyjnych mężczyzna. A jako ,że głos jest kobiecy to wszyscy będą zwracać się do głównego bohatera jako "ona". Swoją drogą to ciekawe czy jeśli ktoś jeszcze nie usłyszał głosu głównego bohatera i zobaczył posturę mężczyzny to zwróci się z automatu do "niej".
 
Last edited:
"Podczas streamu porozmawiamy sobie z dwoma członkami polskiej obsady: Kamilem Kulą, czyli rodzimym głosem V oraz… a co tam, niech ta informacja pozostanie niespodzianką."
Nie zdradzają nazwiska, by zrobić niespodziankę. Rozsądek raczej podpowiada, że w tym materiale pojawi się odtwórca Silverhanda czyli Michał Żebrowski. Ale nikt by chyba nie robił z tego tajemnicy. Może więc jakieś inne znane nazwisko, które dotąd ukrywali? A może... Jacek Rozenek :p
 
Orientuje się ktoś może, czy Cyberpunk na GOG będzie dostępny do pobrania wcześniej, aby móc minutę po północy 19.11 już grać? Czy raczej nie ma szans i dopiero będzie można pobierać? Jeśli była gdzieś o tym informacja to przepraszam, ale nie widziałem.
 
Ciekawe kogo jeszcze tam Redzi mają jeśli chodzi o współpracę. Może to, że odwołali pokaz muzyki na NCW też o czymś świadczy? Może w ostatnim NCW ujawnią parę innych, głośnych nazwisk?
 
Ciekawe kogo jeszcze tam Redzi mają jeśli chodzi o współpracę. Może to, że odwołali pokaz muzyki na NCW też o czymś świadczy? Może w ostatnim NCW ujawnią parę innych, głośnych nazwisk?
Gry Online w swojej relacji napisali, że w radiu usłyszeli jeszcze paru nieujawnionych wokalistów, w kategorii muzyki metalowej miały to być jakieś szczególnie duże nazwiska dla fanów tego gatunku.
 
Gry Online w swojej relacji napisali, że w radiu usłyszeli jeszcze paru nieujawnionych wokalistów, w kategorii muzyki metalowej miały to być jakieś szczególnie duże nazwiska dla fanów tego gatunku.

Poza muzyką metalową, to mam nadzieje na jakieś kolabo z Taco lub/i Quebonafide. Siadłoby to i ich też wypromowało poza PL.

A propos muzyki, wywołałem trochę. Fajne!
Post automatically merged:

I jeszcze jedno odnośnie polskiej lokalizacji. Barbara Kurdej-Szatan. Ciekawe w jaką postać się wcieli :)

http://instagr.am/p/CGm23SUnLF4/
 
Last edited:
Wiem, że film o technologii JALI już był tu omawiany, ale jeśli ktoś nie oglądał, a chciałby usłyszeć małą próbkę głosu polskiej Judy, to proszę.
 
Czyżby Ciri/Anna Cieślak?
Jak tak teraz o tym napisałeś, to faktycznie brzmi trochę jak Anna Cieślak. Hmmm, może to właśnie ona będzie gościem tego sobotniego panelu TVGRY?
No dobra, jak teraz zerknąłem na miniaturę tego newsa, to chyba nie mam już żadnych wątpliwości.
1603366390868.png
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom