Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
A może... Jacek Rozenek :p
A to on wydobrzał na tyle, by dubbingować? Nie bijcie - nie śledzę go na fejsbukach, więc nie wiem, czy już wrócił do formy sprzed udaru.
Post automatically merged:

Ciekaw jestem, ile postaci w CP2077 będzie dubbingował Jarek Boberek :p.
 
W Barwach Szczęścia już gra, ale w serialu widać, że forma nie ta. Usta skrzywione, ale to wiadomo po takim udarze. Wątpię, żeby pchał się do dubbingu.
 
Ano to wszystko prawda (jak dla mnie) co piszecie. Jednak nie ma drugiego portalu w PL tak dużego jak GOL. Niestety.
 
Dużo dobrych portali upadło przez mediach społecznościowe i youtube, a GOL jako serwis trzyma się tylko przez kontrowersyjne artykuły które powodują wojny i gównoburze w komentarzach no i forum na którym wątki o grach już praktycznie nie istnieją, a też tylko polityka utrzymuje tą część portalu, a tak no to niestety wszystko żyje we wspomnianych mediach społecznościowych i youtube zresztą tak samo jak GOL, o starym gram.pl nie będę wspomniał bo chyba każdy zna ale nawet dobre portale o grach miały takie serwisy jak wp. o2. czy też nawet onet.
 
GOL jako serwis trzyma się tylko przez kontrowersyjne artykuły które powodują wojny i gównoburze w komentarzach
Dlatego też myślę, że podobnie jak w przypadku W3 na PS4 premierowa ocena Cyberpunka będzie niższa niż w innych miejscach. W komentarzach rozpęta się burza, ale za to wejścia na stronę będą rekordowe. Tak wg mnie będzie.
 
Dużo dobrych portali upadło przez mediach społecznościowe i youtube, a GOL jako serwis trzyma się tylko przez kontrowersyjne artykuły które powodują wojny i gównoburze w komentarzach no i forum na którym wątki o grach już praktycznie nie istnieją, a też tylko polityka utrzymuje tą część portalu, a tak no to niestety wszystko żyje we wspomnianych mediach społecznościowych i youtube zresztą tak samo jak GOL, o starym gram.pl nie będę wspomniał bo chyba każdy zna ale nawet dobre portale o grach miały takie serwisy jak wp. o2. czy też nawet onet.
GOL też by padł ale ma kanały na Youtube...
 


W Cyberpunka 2077 zagramy też oczywiście po polsku. W rolę męskiego V wcieli się Kamil Kula, żeńską wersję głównego bohatera gra z kolei Lidia Sadowa, a Michał Żebrowski odgrywa postać Johnny'ego Silverhanda.


Lidia i Kamil byli już także gośćmi magazynu Pograne, gdzie opowiadali o grze i swojej pracy przy tej wyczekiwanej produkcji. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak w ogóle wyglądał casting do roli V:
 
Czy ten news to w ogóle nie jest streszczenie wywiadu sprzed kilku miesięcy? Przez te reklamy właśnie zbyt dogłębnie się w to nie wczytywałem (filmów też nie obejrzałem), ale nie zauważyłem tam żadnych nowych informacji.
 
Propo dzisiejszego pokazu, gryonline napisało w zaproszeniu, że " pokażą wczesniej niewidziany gameplay", ale może mieli na myśli wersje PL :)
 
Może to tylko ja, ale czy na tym materiale od 1:54 do 2:00 to właśnie nie jest fragment nowego gameplaya?


Wydaje mi się, że nigdy wcześniej go nie widziałem.
 
Może to tylko ja, ale czy na tym materiale od 1:54 do 2:00 to właśnie nie jest fragment nowego gameplaya?


Wydaje mi się, że nigdy wcześniej go nie widziałem.
To są urywki z ostatniego NC Wire, konkretnie chyba z tej głównej części o pojazdach. Nic nowego tam raczej nie widziałem.
 
Top Bottom