Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Normalnie zastanawia mnie jakie to wszystko jest powiązane ze sobą jeżeli idzie o Hardware i wydarzenia około cyberpunkowe.
Wydaje mi się, że po prostu super kumulacja nowych sprzętów/generacji/nowe IP Redów z dużym potencjałem marketingowym - jestem mile zaskoczony jak dużym.
 
Taką bombą mógłby być gameplay z questa , nawet może być tej sam co z 2018 r ale na obecnym buildzie. Za taką wtopę się należy graczom, ale raczej tego nie zrobią....
 
Myślę, że jedną z "bomb" może być ogłoszenie wysłanie kopii recenzenckich, bo to już chyba niedługo powinno się stać, jeśli oczywiście uznajemy ten 10 dzień grudnia za pewnik premiery.
 
Pamiętam, jak się jarałem przed premierą pierwszego Dragon Age: wyszedł wtedy kreator postaci i flashowa gierka, w którą pogrywałem całymi godzinami. To niesamowicie pomogło utrzymać hype na poziomie max. Szkoda, że REDzi nie zastosowali podobnej sztuczki.
 
Muza nie dla wszystkich imo ale klip wymiata. Mamy na nim gangi Valentinos,Maelstrom i Tyger Claws
 
Ewidentnie jaja se robią... oby tylko nie wywołali wilka z lasu.
Już nie ma opcji, wszystko zostało zatwierdzone:
 

Attachments

  • EmyKHZqW4AEy-Jz.jpeg
    EmyKHZqW4AEy-Jz.jpeg
    51.8 KB · Views: 106
Tutaj też niemiecki materiał, od 5:14 jest krótka scena z Silverhandem. Szczerze to wygląda...trochę dziwnie.
no twarz nie podobna do keanu pewnie dlatego okulary? :ROFLMAO:, i jeszcze synchronizacja głosu z ustami nie pasuje ale jak to mówią wyjdzie w praniu, coś mi się wydaje że najlepiej będzie pasować właśnie angielski dubbing ( nie ze względu na setting ale na ten program w którym robili JALI chyba )
 
Tutaj też niemiecki materiał, od 5:14 jest krótka scena z Silverhandem. Szczerze to wygląda...trochę dziwnie.

Ten fragment z Johnym wyglądał jak z jakiegoś wcześniejszego buildu.
 
Top Bottom