Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Co Ty gadasz, przed Toba 60 lat grania jeszcze :D
Ale gry nie dają tyle radości co kiedyś i męczy pogoń za kolejnymi systemami/generacjami itp. a i czas jakby sie skurczył.
Chociaż w 2015 roku też tak mialem i Wiedźmin 3 przywrócił mi wiele radości z grania, kto wie,może historia się powtórzy :)
 
Chodzi o ilość dni dzielących info o obsuwie do obecnej daty premiery. Różnica podana w nawiasie. 19.11 masz w trzeciej linijce.
Tak myślałem, że to wyższa matematyka:)

Faktycznie, przepraszam, mój błąd, zerknąłem zbyt powierzchownie i chciałem się przyczepić :)
 
Last edited:
A tutaj po ang. Ciekawe kiedy będą jakieś spoty w polskiej TV i czy będzie to taki jak poniżej, czy coś innego.

Post automatically merged:

Mam nadzieje, że to nieprawda, ale wstawiam żebyście uważali tak na wszelki wypadek...

Screenshot_22.png
 
Last edited:
Na reddicie piszą, że mimo wszystko ten plik ma jakieś zabezpieczenia, klucze etc. Więc ciężko będzie go odblokować. Oczywiście do wszystkiego trzeba podejść z dużą dozą ostrożności. Tak czy siak wątek warto śledzić jak to się rozwinie i po prostu starać się unikać potencjalnych spoilerów.
 
Jeśli to prawda to jak szybko uda im się rozwiązać kod do tych plików z gry ?

To zależy od szyfrowania, jeżeli pliki są słabo zaszyfrowane to pójdzie to dość szybko (może do premiery dadzą radę). Przy dobrej metodzie szyfrowania może to potrwać niewyobrażalnie długo.
 
Oby tego typu wycieki nie stały się kolejną po co najmniej 2 obsuwach tradycją REDów. Fabuła wraz z listą możliwych zakończeń też wyciekły jakiś dłuższy czas przed premierą W3 :p Jednak w tym przypadku, jeśli to prawda z tym wyciekiem, to możliwe że nie zdołają dostać się do tego typu informacji, oby.
 
Pamiętam, że miłościwie nam rządzący, jakiś ważny plik zabezpieczyli hasłem "dupa". Mam nadzieję, że Redzi lepiej chronią swoją własność :coolstory:
 
Przy tak głośnym tytule, istnieje pokusa, aby "zabłysnąć" i udostępnić coś z elementów rozgrywki. Jedyne co może zrobić każdy z nas by nie zepsuć zabawy sobie i innym oraz nie dać satysfakcji takiemu złodziejowi, to nie powielać i nie śledzić materiałów tego typu. A, że trafią się serwisy, które będą chcialy uzyskać liczne odsłony przy okazji... każdy chce skorzystać z popularności tej marki, ale nielegalne wycieki powinny być potępiane zarówno wśród recenzentów jak i serwisów internetowych.
 
Top Bottom