Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Ej , mamy 19.11 , a nie mogę gry pobrać? No co jest do c****y. Właśnie dzisiaj zacząłem tygodniowy urlop :/
 
I miło ze strony Redów, że jednak dodali ten tryb TPP.
Co tam TPP, dodali rzut izometryczny(tutaj już mieli doświadczenie z W1) i to dopiero jest bomba, grafika jak w prawdziwym życiu!
Jackie zostaje wskrzeszony przez Arasakę i staje po stronie Ciri
A scena, gdy stajemy z nim do pojedynku i ginie powtórnie w naszych ramionach, to dopiero były emocje. :cry:
Przyznać się kto już zrobił na platynę
Już bym miał, ale tyle tych znaczników nawalili, że nie wiem kiedy to skończę. Myśleliście, że kontrabanda dawała w kość? W porównaniu z tym co dzieję się tutaj to tamto to była prosta i przyjemna zabawa...
 
Już pierwsze zdania były mocno zachowawcze. Fajna gra, na pewno spędzi z nią więcej czasu, ale... Jeśli ktoś czeka na strzelające korki szampanów i konfetti, to może być zawiedziony.
 
Jak oglądam wypowiedzi o CP2077, od redaktora serwisu growego w stylu (parafrazując); gra w pewnym sensie nie spełnia wszystkich oczekiwań, bo to wciąż gra tworzona przez ludzi i ma "szorstkie strony", to zaczynam się bać. Naprawdę bać.
Poczekaj na GOL. A tu wrażenia od Gamespotu, ale podobno autor tam mocno wnika w szczegóły zadań i postaci, więc można się nadziać na spoilery:
 
Nikt City Wire nie komentuje? Zwiastuny całkiem odlotowe, może jednak wyjdzie z tego growy Jezus.
 
Poczekaj na GOL. A tu wrażenia od Gamespotu, ale podobno autor tam mocno wnika w szczegóły zadań i postaci, więc można się nadziać na spoilery:

Zatem:

 
Tak btw to wleciał również polski zwiastun rozgrywki :)


A odnośnie wrażeń, to z tego co czytałem są pozytywne i to co miało robić największe wrażenie (świat, klimat, fabuła, questy itp.) - robi.
 
Nikt City Wire nie komentuje? Zwiastuny całkiem odlotowe, może jednak wyjdzie z tego growy Jezus.
Już komentowałem w innym temacie, ale tu mogę powtórzyć, że piąty odcinek był zdecydowanie najlepszy. W końcu skupiono się na tej poważniejszej, fabularnej części gry. Widać, że motyw Silverhanda będzie miał bardzo duże znaczenie (co zresztą wiadomo od dawna), a nie jest to tylko hologram rzucający one-linery. A sam zwiastun rozgrywki to dość mocne deja vu po zwiastunie Wiedźmina 3 :p
 
Tak btw to wleciał również polski zwiastun rozgrywki :)


A odnośnie wrażeń, to z tego co czytałem są pozytywne i to co miało robić największe wrażenie (świat, klimat, fabuła, questy itp.) - robi.

0:45 - polski lipsync zagrał idealnie <3
 
W sumie to na przestrzeni wszystkich dotychczasowych materiałów może się wydawać, że dużo poznaliśmy historii także liczę, że to czego jest w ogóle nie pokazali w dużym stopniu zgniecie jaja.
 
Przecież to jest tylko niewielkie liźnięcie wstępu plus historia Silverhanda z lore, ukazana jako retrospekcja. Najlepiej obejrzeć zwiastuny z Wiedźmina, które wydawałoby się pokazywały wiele, a tak na prawdę nie pokazywały nic. A potem myk - Krwawy Baron na rozgrzewkę.
 
Najlepiej obejrzeć zwiastuny z Wiedźmina, które wydawałoby się pokazywały wiele, a tak na prawdę nie pokazywały nic. A potem myk - Krwawy Baron na rozgrzewkę.

Tutaj się trochę nie zgodzę, bo o ile te małe historie w obrębie głównej linii fabularnej były faktycznie totalnie w zwiastunach pomijane, tak główną oś fabularną można było sobie ułożyć znając tylko trailery i gameplaye, a wątek antagonisty, na który bardzo liczyłem, nie wyszedł w ogóle poza to, co w materiałach promocyjnych widzieliśmy.

Materiały do CP, a zwłaszcza najnowsze NCW, wydają mi się znacznym krokiem naprzód wobec poprzedniczek od CDPR, gdyż potrafią nam przedstawić ważne rzeczy dla fabuły i nowe sceny, trzymając się wciąż bardzo mocno tego, co mogliśmy już wywnioskować i co zostało przedstawione ogólnikowo jako wstęp do głównej fabuły gry. Poza tym chyba w CP jeszcze bardziej jest postawiony nacisk na drogę, a nie cel, niż w Wiedźminie 3.
Plus sposób w jaki mówią o Silverhandzie wydaje się implikować, że jest on drugim protagonistą gry, a jednocześnie może być jej antagonistą, co jest w ogóle fantastyczne i jara mnie najbardziej ze wszystkich elementów produkcji.
 
Było gdzieś podane ile zakończeń ma mieć gra? Znając życie to w jednym pewnie miasto wyleci w powietrze, a Silverhand przejmie twoje ciało.
 
Było gdzieś podane ile zakończeń ma mieć gra? Znając życie to w jednym pewnie miasto wyleci w powietrze, a Silverhand przejmie twoje ciało.
Mi się tylko coś kojarzy, że można ukończyć grę (czy zobaczyć po prostu epilog, nie pamiętam dokładnie) bez wykonywania wszystkich zadań z wątku głównego. Generalnie na zakończenie mają też chyba wpływać zadania poboczne.
 
Top Bottom