Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Po sieci już hulają wielogodzinne gameplaye. A recenzje dzisiaj albo jutro. Na kochanym GOLu grają już od dwóch tygodni.
 
Też mnie to ciekawi, jeżeli faktycznie grali w wersję bez patcha, która podobno ma bardzo dużo błędów to oceny mogą zostać trochę obniżone. Szkoda.

Jeśli tak rzeczywiście będzie, to IMO będzie to bardzo głupi błąd. Ale też Redzi wiedzą o co toczy się gra i mam nadzieje, że wersje recenzenckie były na bieżąco aktualizowane, lub po prostu najlepiej dopracowane. Bardzo głupio by było, jakby Cyberpunk teraz zaczął dostawać takie 7/10 przez liczne bugi...
 
Nie no, gry Bethesdy też mają wiele bugów i są niedopracowane co nie przeszkadza im zgarniać wysokich ocen. Jeśli fabuła, rozwój postaci, questy, dialogi i inne elementy erpegowe będą stały na wysokim poziomie to gra wciąż ma szansę nawet na dziewiątki.
 
Tak właśnie obstawiam, że to co zawsze było dobre w grach REDów (fabuła, misje, wybory, dialogi, kreacje postaci, klimat) będą stały na wysokim albo bardzo wysokim poziomie, a tam gdzie niedomagały (mechanika, rozwój postaci, rozgrywka) nadal będą niedomagały. Dla mnie to w porządku, bo wysoka jakość treści sprawi, że przeboleję inne niedostatki, ale ludzie są tak nagrzani na tytuł, że może to niestety nie wystarczyć i wielu będzie rozczarowanych. No, ale nie ma co się bawić w czarnowidza, premiera za parę dni i wtedy wszystko stanie się jasne.
 
Jeśli recenzje mają się pojawić o tej 18, to ciekawe w jaką wersję grały wybrane serwisy. Jak bardzo zbugowaną
Co się zobaczyło to się nieodzobaczy, a takie perełki babole, że się zastanawiam czy jest sens grać 10 grudnia czy nie zaczekać z tydzień na jakąś lepszą łatę poza day1 patchem
 
Aż tak źle?
Zanim ktokolwiek postanowi odpowiedzieć zaznaczam, że obecne w sieci materiały pojawiają się bez zgody studia i w wyniku popełnionego przez niektóre sklepy błędu, w związku z czym traktowane są jako wyciek. A wiecie przecież, co moderacja robi z wyciekami na forum... Premiera lada moment, wykażcie jeszcze odrobinę cierpliwości.
 
Ja i tak grafiki nie dorwałem jeszcze więc może zaczekam?, w międzyczasie babole wylecą, może to najrozsądniejsze wyjście.
Dobre to że steelbook spakowany jedzie.
 
Właśnie ściągnąłem grę z GOGa, oczywiście mój mały szatan na ramieniu wyszeptał mi do ucha żebym spróbował już odpalić, bo może coś się pomieszało i się uda. Uruchamia się aplikacja... wchodzę, a tu dostałem prankiem od Redów "Go back to sleep, Samurai. It's not December 10th yet!"

Piękny żarcik CRPR, piękny :D
 
heh podziwiam zatwardziałość tego kto pobrał a nie wcisnął przycisku graj. Ja się nie mogłem powstrzymać. Zainstalowałem Cyberpunka ,aż trudno uwierzyć...
 
Właśnie ściągnąłem grę z GOGa, oczywiście mój mały szatan na ramieniu wyszeptał mi do ucha żebym spróbował już odpalić, bo może coś się pomieszało i się uda. Uruchamia się aplikacja... wchodzę, a tu dostałem prankiem od Redów "Go back to sleep, Samurai. It's not December 10th yet!"

Piękny żarcik CRPR, piękny :D
Takie małe smaczki potrafią rozbawić :)
 
Top Bottom