Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
U mnie też już status wysłanie, także może jutro będzie choć pewnie bardziej prawdopodobne że dopiero 10.12 ;)
 
Widzę, że trzeba naprawdę teraz uważać na spoilery. Na szczęście są jeszcze dobre dusze, które ostrzegają o nich w komentarzach.
 
Do osób, które podobnie jak ja się martwiły wysyłką kolekcjonerek. Obecnie u mnie jest status: wysłane, czyli teoretycznie paczka powinna być jutro.
Sprawdźcie po identyfikatorze zamówienia status na stronie z linka poniżej:

Jest też numer listu przewozowego w moim przypadku.
 
Do osób, które podobnie jak ja się martwiły wysyłką kolekcjonerek. Obecnie u mnie jest status: wysłane, czyli teoretycznie paczka powinna być jutro.
Sprawdźcie po identyfikatorze zamówienia status na stronie z linka poniżej:

Jest też numer listu przewozowego w moim przypadku.
U mnie też wysłane ale tylku na stronie CP. Po przejściu na strone kuriera komunikat Przygotowane przez nadawcę.
 
U mnie też wysłane ale tylku na stronie CP. Po przejściu na strone kuriera komunikat Przygotowane przez nadawcę.
Inpost czasami z opóźnieniem aktualizuje status. Teraz to już bym był spokojny. Ostatnia prosta.
 
Inpost czasami z opóźnieniem aktualizuje status. Teraz to już bym był spokojny. Ostatnia prosta.
Wiem że dojdzie. O to się nie martwię.
Tylko chciałem jutro się cieszyć dodatkową zawartością pudełeczka i spokojnie ściągnąć grę.
a 10.12 odpalić i dać się wciągnąć w świat a nie czekać na kuriera.
 
Wiem że dojdzie. O to się nie martwię.
Tylko chciałem jutro się cieszyć dodatkową zawartością pudełeczka i spokojnie ściągnąć grę.
a 10.12 odpalić i dać się wciągnąć w świat a nie czekać na kuriera.
Myślę, że jest taka możliwość, że będzie jutro. Sam też bym wolał otrzymać przesyłkę jutro. W czwartek przez pracę prawie cały dzień mnie nie będzie i będzie kombinowanie z odbiorem.
 
Myślę, że jest taka możliwość, że będzie jutro. Sam też bym wolał otrzymać przesyłkę jutro. W czwartek przez pracę prawie cały dzień mnie nie będzie i będzie kombinowanie z odbiorem.
Ja mam urlop :)
Post automatically merged:

Z innej bajki, ktoś wie kiedy i gdzie będzie można kupić alkohol sygnowany CP2077??
 
Top Bottom