Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Najlepsze jest to że mam dwie płyty z których instaluje się 15gb a ściągam 44gb :) ale to nic i tak się jaram
 
U mnie na Steam pobiera się dodatkowe 6 GB, czyli zagram dopiero po robocie. Dobrze, że w ogóle się pobiera, na początku wyskakiwał błąd dysku, chociaż i tak zostało jeszcze z 50 GB wolnego miejsca. Odinstalowałem kilka gier i pobieranie ruszyło.
 
Też po robo
U mnie na Steam pobiera się dodatkowe 6 GB, czyli zagram dopiero po robocie. Dobrze, że w ogóle się pobiera, na początku wyskakiwał błąd dysku, chociaż i tak zostało jeszcze z 50 GB wolnego miejsca. Odinstalowałem kilka gier i pobieranie ruszyło.
Też po robocie zagram, dopiero 10gb patch się ściąga.
 
na moim xbox one x ta gra to żart, zacina się na ponad 5 sekund co kilkanaście minut, gdy wsiada się do auta i jadzie jest z 10 fps, wygląda to bardzo słabo :f pograłem 3h no i jestem rozczarowany
 
Rozumiem, że masz podstawowego Xbox ONE - najsłabsza z platform więc niejako problemy były do przewidzenia. Ale RED'zi pracowali blisko z MS więc nieco to dziwi.
 
Rozumiem, że masz podstawowego Xbox ONE - najsłabsza z platform więc niejako problemy były do przewidzenia. Ale RED'zi pracowali blisko z MS więc nieco to dziwi.
nope, posiadam one x tak jak napisałem
słabo wyszło i tyle, gdyby mi się chciało tak wszystko dokumentować to już bym miał galerię
photo_2020-12-10_05-06-51.jpg
 
Jestem pod wrażeniem strzelania, walki wręcz, i hackowania jak to bardzo fajnie działa i jest bardzo przyjemne. Zupełnie nie spodziewałem się że mi to tyle frajdy da. Ale dały mi się we znaki crashe i bugi, a raczej bug. Podczas skanowania przy hackowaniu czasem nie można wyjść ze skanowania. Jest to bardzo upierdliwe. Mam nadzieję że to będzie poprawione niedługo bo tak to swietnie. Gameplayowo na bank najlepsza gra REDow.
 
Eh, pogratulować CDP Red. Jak ktoś kupił kolekcjonerkę to się może wiadomo gdzie pocałować. Przesyłka nie wiadomo gdzie jest i nie wiadomo kiedy dojdzie. Brawo CDPR. Nigdy więcej fizycznego preordera od Was.
 
Cóż pograłem jakieś 4 h. Już wiem, ze moje życie społeczne umarło na kilka najbliższych dni.

Chyba jestem w ogóle w czepku chowany, bo przez cały ten okres, widziałem trzy bugi, był jeden kilkunastosekundowy freeze, enpecowi stojącemu obok zniknął zjadany burger i broń jednego zabitego przeciwnika lewitowała nad ciałem. Poza tym zaskakująco stabilnie, płynnie i w zasadzie bez problemów. Ogrywane na XsX.
 
Komp trochę niedomaga... Ale to nie szkodzi, nie w takich warunkach się grało.
Wrażenie, jakie robi Night City jest FENOMENALNE. Jeżeli ktoś w recenzjach mówi, że nie wygląda jak cokolwiek pokazanego do tej pory w grach, to nie ma w tym żadnej przesady. Atmosfera jest tak gęsta, że można nożem kroić.
Trafiłem raptem na kilka glitchy, nic wyrywającego z rozgrywki, bardziej bym się tym przejmował gdybym grał na wyższych ustawieniach graficznych. Głównej historii zrobiłem niewiele, ale jestem pozytywnie zaskoczony tym, jak napisane są dialogi.
Ciężko odejść od ekranu.
I ciężko zdjąć słuchawki, bo muzyka w tej grze to jest majstersztyk.
 
Nie rozumiem krytyki bugów, za małych tłumów... nie rozumiem żadnej krytki w sumie :D
Gra... jest piękna. Klimatyczna. Wciągająca. Muzyka w aucie - kurczę, jaki to robi klimat.

Mam słabego kompa, nigdy nie grałam w gry ze strzelaniem, auto prowadzę jak pijany zając, a jestem zachwycona tytułem i koniecznie musiałam to napisać ;D

jest jedna rzecz, do której się przyczepię, ale taka więcej ogólna. Ale to później. Na razie mi za słodko ;p
 
A tutaj gra Josh Sawyer z Obsidianu, czyli twórca takich gier jak Icewind Dale, Pillars of Eternity, Fallout: New Vegas:
Ciekawie zobaczyć jak twórca gra w grę kogoś innego. Na razie od godziny tworzy postać. :p
Post automatically merged:

Jest na etapie wybierania paznokci. :ROFLMAO:
 
Last edited:
Top Bottom