Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
CD Projekt RED, bardzo was proszę abyście w któryś z aktualizacji dodali możliwość zwykłego chodzenia przy sterowaniu klawiatura + mysz, bo trochę to denerwujące i mało wczuwające jak ciągle i wszędzie V musi biegać (nawet po mieszkaniu).
 
Mam kompletny brak dźwięku w grze. Wiadomo co jest na rzeczy? Ściągnęło całą grę plus aktualizację i nadal nic.
 
CD Projekt RED, bardzo was proszę abyście w któryś z aktualizacji dodali możliwość zwykłego chodzenia przy sterowaniu klawiatura + mysz, bo trochę to denerwujące i mało wczuwające jak ciągle i wszędzie V musi biegać (nawet po mieszkaniu).

Dokładnie to samo! dziwnie to wygląda jak tylko biegać możesz, i idziesz sobie z Jackiem tzn. on idzie a Ty biegniesz i co jakiś czas musisz stawać żeby Cie dogonił. Odbiera klimatu :( Poza tym jest miodzio!
 
CD Projekt RED, bardzo was proszę abyście w któryś z aktualizacji dodali możliwość zwykłego chodzenia przy sterowaniu klawiatura + mysz, bo trochę to denerwujące i mało wczuwające jak ciągle i wszędzie V musi biegać (nawet po mieszkaniu).
Dziwne. Ja chodzę normalnie.
Nie pamiętam teraz, który klawisz jest od biegania (shift? Control?), ale działa - dwa kliknięcia przyspieszają do biegu, a jedno wraca do chodzenia.
 
Dokładnie to samo! dziwnie to wygląda jak tylko biegać możesz, i idziesz sobie z Jackiem tzn. on idzie a Ty biegniesz i co jakiś czas musisz stawać żeby Cie dogonił. Odbiera klimatu
W Wiedźminach było podobnie, zwłaszcza w 2 i 3. Geralt miał szybszą animację biegu, więc jak z kimś biegliśmy to musieliśmy co jakiś czas przystawać. A gdy szliśmy to towarzysząca nam postać nas wyprzedzała. Wybijało to z rytmu. W Gothicach nigdy tego nie uświadczyłem, bo wszystkie postacie miały taką samą animację biegu.
 
Dziwne. Ja chodzę normalnie.
Nie pamiętam teraz, który klawisz jest od biegania (shift? Control?), ale działa - dwa kliknięcia przyspieszają do biegu, a jedno wraca do chodzenia.

Pod shiftem jest szybki bieg, bez shifta jest zwykły bieg. Nie ma możliwości chodu.
 
W RDR2 ta kwestia była świetnie rozwiązana - nasza prędkość dostosowywana była do prędkości towarzysza. Z tego co pamiętam można się było wyłamać i przyspieszyć ale wybór należał do gracza. Uważam to rozwiązanie za wzór, który powinien być powielany we wszystkich grach tego typu.
 
witam mam pytanie bo kupiłem cyberpunka w media expert (wersje pudełkową) i się okazało po otwarciu że mogę tylko aktywować w gog galaxy2, moje pytanie brzmi czy to jedyna opcja? (pewnie tak ale warto się upewnić bo bym chciał sobie aktywować na steam)
 
Tak, w pudełku jest kod na GOGa. Jeśli preferujesz Steama to musisz kupić na Steamie.
a no tak też sądziłem nie bo wcześniej myślałem że z pudełka mogę dodać na każdą platformę no cóż nie można mieć wszystkiego ale dziękuję za szybką odpowiedź
 
Wie ktoś może czemu nie mogę włączyć wersji kinowej na Steam? Mam pobraną angielską i po zmianie tekstu na polski i restarcie gry przywraca angielskie. Po pobraniu polskiej mam dubbing a chciałem angielskie głosy i polski tekst.
 
Wie ktoś może czemu nie mogę włączyć wersji kinowej na Steam? Mam pobraną angielską i po zmianie tekstu na polski i restarcie gry przywraca angielskie. Po pobraniu polskiej mam dubbing a chciałem angielskie głosy i polski tekst.
Na gogu podobnie jest (myślałem że to kwestia tego że jak wychodziłem z gry to crashem i się ustawienia nie zapisywały, choć w moim przypadku to rzeczywiście może być powód) zawsze przed grą muszę sobie języki ustawiać
 
Obejrzałem trochę gameplayów i widzę, że ilość kwestii do wyboru nie powala. Zwykle są dwie, a ta śmiano się z Fallouta 4... Poza tym V sporo kwestii wypowiada bez naszej ingerencji. A jak wyglądają dialogi? Można w każdej chwili odejść od rozmówcy lub wyciągnąć broń?
 
Czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że celowanie (jakiekolwiek, właściwie to generalnie rozglądanie się) jest jakby "wygładzone"? Gram na myszy i klawiaturze, stałe 60 klatek, wyłączone wszelkie wspomagacze celowania itp. I jest jakby delikatny lag / poślizg przy rozglądaniu się i celowaniu. Bardzo mały, ale wciąż wyczuwalny i denerwujący przy strzelaniu. Da się to jakoś wyłączyć? :v

Nie rozumiem krytyki bugów, za małych tłumów... nie rozumiem żadnej krytki w sumie :D
Gra... jest piękna. Klimatyczna. Wciągająca. Muzyka w aucie - kurczę, jaki to robi klimat.
Ye. Po 8h grania natrafiłem zaledwie na parę drobnych, wizualnych gliczy, więc się cieszę. Tłumy? Jak dotąd natrafiam nawet na większe, niż były w słynnym gameplayu z 2018 roku. Suwak tłumu na maksa i każdy będzie zadowolony. Pierwszy spacer po Night City wieczorem to doświadczenie jakby się zwiedzało prawdziwe miasto w realu.

A jak wyglądają dialogi? Można w każdej chwili odejść od rozmówcy lub wyciągnąć broń?
Rozmawiając z jakimś randomowym NPC mającym dla mnie zadanie mogłem od niego odejść w każdej chwili, rozmowa znikała sama. Zależy od sytuacji.
 
Ye. Po 8h grania natrafiłem zaledwie na parę drobnych, wizualnych gliczy, więc się cieszę. Tłumy? Jak dotąd natrafiam nawet na większe, niż były w słynnym gameplayu z 2018 roku. Suwak tłumu na maksa i każdy będzie zadowolony. Pierwszy spacer po Night City wieczorem to doświadczenie jakby się zwiedzało prawdziwe miasto w realu.


Rozmawiając z jakimś randomowym NPC mającym dla mnie zadanie mogłem od niego odejść w każdej chwili, rozmowa znikała sama. Zależy od sytuacji.


Ciekawe, bo bardzo dużo ludzi narzeka na wiele bugów. Ale to też pewnie zależy od kompa, ustawień, czy od jeszcze drobniejszych rzeczy, o czym nawet mówił Kiciński.
 
Czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że celowanie (jakiekolwiek, właściwie to generalnie rozglądanie się) jest jakby "wygładzone"? Gram na myszy i klawiaturze, stałe 60 klatek, wyłączone wszelkie wspomagacze celowania itp. I jest jakby delikatny lag / poślizg przy rozglądaniu się i celowaniu. Bardzo mały, ale wciąż wyczuwalny i denerwujący przy strzelaniu. Da się to jakoś wyłączyć? :v

Też mam takie wrażenie i jest to trochę irytujące. Nawet zacząłem się zastanawiać czy z myszką wszystko ok. Na padzie od X360 też ruch kamery jest "specyficzny". W pewnych momentach tak jakby zwalnia/przyspiesza.
 
Top Bottom