Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Tylko jeżeli ustawi się lokalizację kinową, a nie pełną tak jak chce @I_w_a_N to jeden szkopuł w tym ze gra nie zapamiętuje takiego ustawienia i przy każdym powtórnym uruchomieniu musimy przestawiać dialogi w grze aby było jak chcemy.
Lokalizacja kinowa = napisy + udźwiękowienie w innym języku. I taką opcje chce właśnie uruchomić Iwan, przynajmniej tak wynika z jego postu. Gra owszem, zapamiętuje ustawienie tylko na jedną sesję, później trzeba znów zmieniać je ręcznie, ale błędem jest mówienie, że się nie da. Da się, wystarczy to zrobić z poziomu głównego menu.
 
Witam serdecznie, to mój pierwszy post. Bardzo mi miło gościć na forum. Moja opinia na temat gry może nie co różnić się od innych. Jestem wielką fanką gry Cyberpunk 2077. Mam wersje na pc i xboxa. Odczucia mam jak najbardziej pozytywne, oczy przymykałam na błędy :D. Jedyną sytuacją w grze jaka złamała mi serce to koniec gry po napisach końcowych. Powrót do punktu przed wykonaniem misji Komu bije dzwon. Fajnie by było gdyby producenci zmienili coś w tej kwestii. Powrót V do Night City, ale z możliwością dalszego życia aby, nacieszyć się trochę urokami Night City, pozwolić pożyć, wrócić do "ukochanej osoby" i robić biznesy. Tego mi bardzo zabrakło po ukończeniu gry. Przed wykonaniem ostatniej misji jest komunikat, że nie ma odwrotu. Dla mnie powrót do punktu sprzed misji jest bez sensu. Trochę mnie to zawiodło w tej grze.
 
W ostatnich newsach o procesie produkcji jest oficjalne info, że tak naprawdę prawdziwy development rozpoczął się w 2016 r. Rozumiem, że duża część graczy jest zła na CP2077 ale nie szerzmy kłamstw, że robili grę 8 lat
 
No fajnie, kradł przez miesiąc komplikacje bugów od innych osób po czym skleił 40 minutowy materiał, naprawdę słynny koleś.
ludzie mają bugi w grze i to dużo = to fakt.

W ostatnich newsach o procesie produkcji jest oficjalne info, że tak naprawdę prawdziwy development rozpoczął się w 2016 r. Rozumiem, że duża część graczy jest zła na CP2077 ale nie szerzmy kłamstw, że robili grę 8 lat
Nie ma znaczenia.
 
W ostatnich newsach o procesie produkcji jest oficjalne info, że tak naprawdę prawdziwy development rozpoczął się w 2016 r. Rozumiem, że duża część graczy jest zła na CP2077 ale nie szerzmy kłamstw, że robili grę 8 lat

To nie jest nowa informacja. To że produkcja zaczęła się po Krwi i Winie było wiadomo od dawna.
 
Robiąc nowa postać tak w ramach relaksu... zacząłem się zastanawiać nad przyszłą modyfikacją postaci. Wierzę, że w którymś darmowym dlc będzie się dało zmieniać fryzurę. Moim zdaniem fajnie byłoby również chociażby w ramach wybranej płci w ogóle modyfikować wygląd swojej postaci. Nawet w DS3 jest taka możliwość. W uniwersum CP (analogicznie jak to było w pewnej misji pobocznej wspomniane) również można by to było wprowadzić xdd
 
Gość jest legendą i niczego nie ukradł. Jako dorosły człowiek będziesz musiał nauczyć co to jest kradzież, żeby nie pomawiać bezpodstawnie innych osób.

Legendą to może być Michael Jackson albo Lionel Messi, a nie jakiś koleś który jedyne co robi to tworzy filmiki zlepiając materiały z różnych źródeł. Musisz być bardzo dorosły skoro chowasz się na patostreamach/youtuberach i to są dla ciebie legendy, ale jakie czasy takie pokolenie młodzieży i ich rozrywki.
"Legendy" :ROFLMAO:
 
Gość jest legendą i niczego nie ukradł. Jako dorosły człowiek będziesz musiał nauczyć co to jest kradzież, żeby nie pomawiać bezpodstawnie innych osób.
Odnośnie filmiku czy tam nie ma informacji, że ogrywał grę na utltra, a w filmiku jest pełno "pożyczonego" materiału? Sugerowałoby to, ze sam wychwycił te błędy grając na ultra, a nie, że skopiował z filmików innych youtuberów.
 
Te komentarze wynikają chyba z kompletnej nieznajomości rodzaju contentu, który tworzy Crowbcat. Miksy i kompilacje błędów, wyłapanych przez niego samego oraz przez innych, to esencja jego kanału. I naprawdę, nie jest to żaden personalny atak na Cedep (bo wszystkim obrywa się po równo, jeśli sobie zasłużą), ani szukanie 'sławy', bo gość jest od lat znany w growym świecie i więcej rozgłosu nie potrzebuje.
 
Te komentarze wynikają chyba z kompletnej nieznajomości rodzaju contentu, który tworzy Crowbcat. Miksy i kompilacje błędów, wyłapanych przez niego samego oraz przez innych, to esencja jego kanału. I naprawdę, nie jest to żaden personalny atak na Cedep (bo wszystkim obrywa się po równo, jeśli sobie zasłużą), ani szukanie 'sławy', bo gość jest od lat znany w growym świecie i więcej rozgłosu nie potrzebuje.
Nie każdy interesuje się takimi rzeczami, czyli jest to po prostu kompilacja bugów?
 
Z porównaniami do innych gier, przeplatana z fragmentami z targów branżowych i wywiadów z developerami/zarządem. Taki, hmm, ogląd sytuacji. A wnioski oglądający wyciąga sobie sam ;)
Czyli kompilacja bugów + jakieś dodatki, coś w stylu reportażu, publicystyki?
 
Nawet nie wiedziałem, że mnie ominęło takie zadanie podczas pierwszego przechodzenia CP
Swoją drogą, jest tam wzmianka o
ludziach z niebieskim oczami - mała zapowiedź Mr Blue Eyes?
 
Nawet nie wiedziałem, że mnie ominęło takie zadanie podczas pierwszego przechodzenia CP
Swoją drogą, jest tam wzmianka o
ludziach z niebieskim oczami - mała zapowiedź Mr Blue Eyes?
O, nie wiedziałem, że w tym zadaniu można przegadać tych Nomadów, jeżeli wykonało się wcześniej zadanie z Panam. Ja miałem tylko opcję przegadania ich związaną z Lifepathem Nomada, więc był to kompletnie inny dialog.

A tak na marginesie, niedawno dowiedziałem się, że Reputacja wpływa jednak na zadania i reakcje postaci niezależnych, choć przy standardowym przechodzeniu gry raczej się tego nie zauważy.

Póki co, wiem o trzech przykładach:

1. W zadaniu z Anną Hamill, normalnie jeżeli pokażesz jej zdjęcie temu dużemu ripperdocowi, który działa w okolicy, nie będzie chciał z tobą rozmawiać, ale z odpowiednio wysokim Street Credem będzie bardziej wylewny i za darmo powie Ci gdzie jej szukać.

2. W zadaniu z Judy, kiedy musisz znaleźć to nielegalne nagranie, które ma Ci pomóc znaleźć Evelyn, możesz zwrócić się o pomoc do Wakako, ale normalnie musisz zrobić to w okrężny sposób, czyli udawać klienta, uganiać się za handlarzami, itd., ale jeżeli masz wystarczająco wysoki Street Cred, ona sama je zdobędzie oraz prześle do V.

3. W jednym zleceniu od Wakako, w ramach którego musisz dostać się do podziemnego kasyna, jeżeli twój Street Cred jest wystarczająco wysoki, Tyger Claw przy wejściu wpuści cię do środka jako gościa, inaczej będzie wobec ciebie agresywny (tutaj można jednak oszukać trochę system, odwracając uwagę strażnika i nokautując go, po czym gra nadal uzna, że wszedłeś jako gość). Po wejściu, możemy pozwiedzać sobie wnętrze i zagadać barmana, od którego możemy wyciągnąć więcej informacji na temat poszukiwanej przez nas osoby, jeżeli mamy wystarczająco wysoki poziom Budowy Ciała.

Poza tym zauważyłem też, że im wyższa nasza Reputacja, tym mniej agresywni są wobec nas przypadkowi gangsterzy, których spotykamy na ulicy (nie licząc tych biorących udział w rozbojach i tego typu aktywnościach). Do niektórych z nich możemy nawet podejść i zagadać jak do zwykłych NPC-ów, a wtedy skomentują oni naszą reputację.
 
Top Bottom