Cyberpunk 2077 - Edycja Kolekcjonerska

+

Keth

Ex-moderator
Cyberpunk 2077 - Edycja Kolekcjonerska

Niezobowiązująco - co byście chcieli? Osobiście podoba mi się pomysł z hełmem z teasera ;)
 

Yngh

Forum veteran
Implanty, których używał cyborg z trailera.

@down Tak, koniecznie "chełm z noktowizorem".
 
Figurke pani z trailera :D Chełm z noktowizorem jak najbardziej. ;)

Nie ważne co będzie i tak biore kolekcjonerke jak się tylko pojawi opcja zamówienia :D
 
Czerwony pantofelek z teasera :D
A tak na serio ciekawe jaki koszt byłby napisu Cyberpunk2077 z kabelkiem usb aby świecił i można było podpiąć pod komputer. Chińczycy hurtem zrobili by to chyba tanio.
 
-odznaka/naszywka/ oba oznaczenia oddziału Psycho
- replika pistoletu pana z oddziału Psycho
- właśnie hełm :D



Chociaż bez różnicy i tak kupuję. :D
 
Dokładnie, nie ważne co, ale jak będzie EK to biorę, a znając życie to kolekcjonerka będzie świetna ;) Również życzyłbym sobie figurkę pani z teasera oraz może podręcznik do systemu? Ale o to pewnie ciężej będzie. Na pewno nie zobaczyliśmy różnych ciekawych rzeczy, więc coś może jeszcze dojść.
 
Para czerwonych pantofelków, rozmiar 34,5 :D

A poważnie - jakiś fajny gadżet okołokomuterowy, pendrive chociażby, jak w wypasionej edycji Diablo 3.
 
Do kolekcjonerki to najlepiej sprawdziłby się hełm Psycho Squad'u, figurka tej kobiety lub tego członka Psycho Squadu z trailera. Choć co do figurek, to najlepiej poczekać, aż pojawi się więcej postaci i trailerów.
Na pewno powinien znaleźć się podręcznik "Cyberpunk 2077", chodzi mi o taki podręcznik jak "Cyberpunk 2020"
Nie wolno zapomnieć też o artbook'u :)
 
Poza tym jestem pewna, że w miarę pojawiania się nowych materiałów będzie rosła nasza świadomość na temat tego, czego jeszcze możemy zażą... znaczy, pomarzyć sobie o ;)
 
A poważnie - jakiś fajny gadżet okołokomuterowy, pendrive chociażby, jak w wypasionej edycji Diablo 3.

Raczej chociażby taki jaki dostaliśmy w Warszawie ;)

Koniecznie artbook, bo materiałów pewnie jest mnóstwo. Chętnie zobaczyłbym przewodnik po świecie Cyberpunku, może trochę o mechanice systemu.

Popiersie pani z trailera pewnie byłoby hitem ;D
 
Jeżeli figurka, to dla mnie osobiście, najciekawsza wydawałaby się postać Pana w Niebieskim Płaszczu.
 
Już kombinujecie jak ze mnie kasę wyciągnąć? :(
Pewnie łyknę w ciemno, co by nie było. Do któregoś Halo dawali hełm, to why not. Tylko w przeliczeniu to jakieś 600pln wychodziło, o ile dobrze pamiętam.
Szczerze mówiąc to EK z TW2 była bez szału, to teraz chciałbym coś, co byłoby godne kurzyć się na moim biurku. Naszywkę też można dorzucić. I artbook. I plakat. I gogle jakieś mega, o.
 
Może dwie edycje, Police i Cyborg, w jednej figurka pani z teasera, a w drugiej policjanta? Ciekawe, jaki byłby stosunek sprzedanych sztuk ;)

Jak zabraknie już cyborgów to ambitni przerobią sobie lalki barbie ;)
 
Ja proponuję tak (pełen skład wydania EK):
- gra Cyberpunk 2077 (sprawa oczywista)
- ładnie wydany artbook
- ścieżka dźwiękowa na CD w formacie audio
- DVD (blu-ray?) z dodatkowymi materiałami - "making of", "dev diary", trailery, dogłębny wywiad z Mike Pondsmith'em
- wystylizowany pendrive z logo gry (coś w stylu poniższego obrazka) z GoG'ową kopią zapasowa gry (kod na serwis + pliki z grą)
View attachment 1221
- metalowy pocisk z łuską z zawieszką i łańcuszkiem
View attachment 1222
- notka (wstęp?) o papierowym Cyberpunku 2020
- wszystko to w ładny opakowaniu (może nietypowy, duży steelbook?)
 

Attachments

  • usb_manufactory_supply_unique_2012_custom_led_usb_pen_drive_flash_memory_1_64gb.jpg
    usb_manufactory_supply_unique_2012_custom_led_usb_pen_drive_flash_memory_1_64gb.jpg
    42.5 KB · Views: 144
  • 2wnpjs7.jpg
    2wnpjs7.jpg
    33.7 KB · Views: 145
Top Bottom