Cyberpunk 2077 - GOLD

+
Pamiętam, że swego czasu miałem problemy z GOG, raz przerwało mi pobieranie dodatku pod koniec i musiałem ściągać od nowa.
Miałem ten sam problem, nie mogłem ściągnąć Anno 1404 bodajże. Zawsze gdy dochodziło do 80+% stawało i przestało się pobierać. Napisałem o tym do supportu i jakiś czas temu odpisali że ten błąd już jest naprawiony. Więc zakładam że dopilnują tego by wszystko poszło zgodnie z planem w momencie gdy gracze będą pobierać sobie CP.
Post automatically merged:

Jeżeli gra jest SP to nawet jak nie masz neta to zagrasz na steamie. Jeszcze nie słyszałem, żeby w ogóle steam nie działał w taki sposób, że nie można gry odpalić..
Generalnie gdyby nie to, że wiem że kupując na GOG daje wiecej zarobić Redom to właśnie na Steamie bym kupił, ale ludzie tu bardzo psioczą na to, że kupuje się usługę a nie grę. W praktyce nie ma żadnej różnicy, bo odbijając piłeczkę o tym że jak steama zamkną to już nie pograsz to z Gogiem jest podobnie jeśli nie robisz backupu każdej jednej gry jaką posiadasz. A pewnie niewiele osób tak robi. Steam to najpotężniejszy sklep z grami na rynku nie bez powodu. Absurdalnie jest myśleć, że nagle zechcieliby by przestać nim być albo ktoś z czapy od tak sprawi że będą musieli zwinąć interes.
 
Last edited:
Miałem ten sam problem, nie mogłem ściągnąć Anno 1404 bodajże. Zawsze gdy dochodziło do 80+% stawało i przestało się pobierać. Napisałem o tym do supportu i jakiś czas temu odpisali że ten błąd już jest naprawiony. Więc zakładam że dopilnują tego by wszystko poszło zgodnie z planem w momencie gdy gracze będą pobierać sobie CP.
Post automatically merged:


Generalnie gdyby nie to, że wiem że kupując na GOG daje wiecej zarobić Redom to właśnie na Steamie bym kupił, ale ludzie tu bardzo psioczą na to, że kupuje się usługę a nie grę. W praktyce nie ma żadnej różnicy, bo odbijając piłeczkę o tym że jak steama zamkną to już nie pograsz to z Gogiem jest podobnie jeśli nie robisz backupu każdej jednej gry jaką posiadasz. A pewnie niewiele osób tak robi. Steam to najpotężniejszy sklep z grami na rynku nie bez powodu. Absurdalnie jest myśleć, że nagle zechcieliby by przestać nim być albo ktoś z czapy od tak sprawi że będą musieli zwinąć interes.
Kopie zapasowe gier z GOG, w które grywam mam zrobione. Zresztą ze Steama czy Uplaya też mam kopie rezerwowe ulubionych gier. Ot takie "zboczenie".
Nie wiem co będzie za 10 lat, tak samo nie wiedziałem 10 lat temu co będzie dzisiaj...
Wszystkie stare gry bez dziwacznych zabezpieczeń śmigają bez problemu, a do pozostalych trzeba szukać "środków zaradczych" jeśli są albo płyty wywalić do kosza.
Zresztą jak "opanują" "chmurowe" granie i 5G to będzie kupowało się dostęp do gier tak jak teraz kupuje się dostep do filmów czy seriali...
 
Serio bedziecie grać np w gry Ubi sprzed 10 lat? Naprawde? :D. Fakt to jakieś zboczenie i szkoda miejsca na dysku
 
Generalnie gdyby nie to, że wiem że kupując na GOG daje wiecej zarobić Redom to właśnie na Steamie bym kupił, ale ludzie tu bardzo psioczą na to, że kupuje się usługę a nie grę. W praktyce nie ma żadnej różnicy, bo odbijając piłeczkę o tym że jak steama zamkną to już nie pograsz to z Gogiem jest podobnie jeśli nie robisz backupu każdej jednej gry jaką posiadasz.
No nie, jest pewna różnica. Ani Steam ani GOG zapewne nie zamkną się z dnia na dzień, bez ostrzeżenia. Natomiast w przypadku GOGa, dowiedziawszy się że usługa będzie zamykana, możesz spokojnie ściągnąć działające offline instalki swoich gier. W przypadku Steama nie ma takiej możliwości, przynajmniej z tego, co wiem.

Natomiast co do przebojów z GOG Galaxy, to chyba nic nie przebije niespodziewanego hard resetu kompa, który mi zaserwowała ta aplikacja, co prawda jeszcze w wersji beta. :D
 
A jak wyglada sciaganie na gogu? podobnie? lepiej niż na steam?

Kiedyś chyba miałem takie przeboje, że ściąganie z goga samo się stopowalo i musialem pilnować żeby ścigało grę i co jakiś czas wznawiać
 
Serio bedziecie grać np w gry Ubi sprzed 10 lat? Naprawde? :D. Fakt to jakieś zboczenie i szkoda miejsca na dysku
No nie gadaj, bo w stare Tomb Raidery (trylogia od Legend) sobie "pykam", a w stare Assassyny też czasem pogrywam. Nie mówiąc już o "bardzo starych grach z ery przedpotopowej" z C64 (na emulatorze C64 ) Ot takie sentymenty z dzieciństwa i młodości...
Miejsca na dysku mi nie brakuje, bo starych (ale jarych) twardzieli trochę mi pozostało...
 


Cóż... dobrze, że gra już nie zostanie przesunięta...

Chociaż tak porządnie (zapewne) zagram sobie na nowy rok, ale przynajmniej na nowym PC :) .



@W_Wallace

Te słynne 50MB było finalnie (z tego co pamiętam) mniejsze, a teraz zapewne będzie masywny day one patch :p (5GB ?).
 
Cześć. Zależy mi na zagranie w grę w dniu premiery, logicznym jest żeby kupić cyfrowo ale zależy mi na steelbooku. Jak to wygląda z Waszego doświadczenia? Zamawialiście gry w pudełkowej wersji na przedsprzedaży i były problemy z otrzymaniem gry w dniu premiery?
 
Cześć. Zależy mi na zagranie w grę w dniu premiery, logicznym jest żeby kupić cyfrowo ale zależy mi na steelbooku. Jak to wygląda z Waszego doświadczenia? Zamawialiście gry w pudełkowej wersji na przedsprzedaży i były problemy z otrzymaniem gry w dniu premiery?
Zamówiłem Wiedzmina 3 przed premierą i przyszedł w dniu premiery o 23 z hakiem :p ale przyszedl.
 
A czy rozwiązaniem nie byłoby zamówienie fizycznej kopii Cyberpunka do np. najbliższego Empiku? Chyba sklepy muszą dostać fizyczne kopie na 19-go listopada, więc jeśli by tak było, to można w tym samym dniu po prostu odebrać :)
 
Jest też rozwiązanie z gatunku "kto bogatemu zabroni" - jeżeli kolekcjonerka nie przyjdzie na czas, kupić po prostu jeszcze jeden egzemplarz gry na GoG / Steam.
 
Top Bottom