Cyberpunk 2077 — Hole In The Sun w wykonaniu Point Break Candy (Raney Shockne feat. COS and CONWAY)

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Niedawno odblokowaliśmy epickie osiągnięcie: 1 milion subskrybentów na YouTubie!

Z tej okazji mamy dla Was coś specjalnego… światową premierę Hole In The Sun — pierwszej piosenki z oficjalnej ścieżki dźwiękowej gry!

 
Podoba mi się ten kawałek. Lubię takie klimaty. Słuchając to od razu widzę grupę ludzi w ulicznym pojedynku tanecznym.
 
A ja wciąż liczę na to, że pojawi się Arichve - Bullets, tyle, że w podkręconej wersji pod cyberpunkowe klimaty.
 
A ja wciąż liczę na to, że pojawi się Arichve - Bullets
Ja chciałbym, aby piosenka w ogóle pojawiła się w grze, bo podobna są tam same autorskie piosenki, więc mam pewne wątpliwości. Gdyby jednak się pojawiła to moim małym marzeniem jest, aby pełna wersja piosenki leciała na napisach końcowych, tak jak M4 Part 2 na napisach Mass Effect, jak dla mnie byłoby wtedy idealnie.
 
Uwielbiam Hole in the sun, czekałem na nią odkąd wyszedł poprzedni trailer. Świetny mood booster. Z kawałków z wokalem jakie dotychczasowo wyszły ten jest moim ulubionym.
 
Last edited:
Well, goodbye Samurai, Point Break Candy is my new music loop now.

Świetny kawałek. Jak i u Narsa, jakoś taka muzyka mi nie towarzyszy na co dzień, ale ta wchodzi jak masło :D
 
Top Bottom