Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

+
Witam nie wiem czy to ktoś przeczyta ale ostatni zakupiłem grę cyberpunk2077 mam już za sobą 60h ukończyłem wszystkie misje poboczne i aktywnośći w watson t przeszedłem troche fabuły gram na ps4 pro przez te wszystkie godziny miałem może ze 3 bagi 1 błąd a więc pod tym względem nie mam nic grze do zarzucenia jedyne co mi przeszkadza to doczytywanie tekstur chodząc po mieście mało kiedy to występuje najgorzej jest gdy np jade samochodem inne pojazdy prze demną sie doczytują po 3 sek albo jak podjeżdżam pod blok 10 to dopiero po 5 sek doczytuje się budka z jedzeniem lub tekstury postaci itp zlikwidowałem to prawie całkowicie zmieniając dysk wewnętrzny z hdd na ssd teraz już nie mam z tym praktycznie problemu następna rzecz to samochody wyglądające jak z tektury które pojawiają sie w odali i po chwili znikają najgorzej wygląda to na bedlandach już bym wola 100x aby ich tam niebyło bo to naprawde żle wygląda poza tym gra jest świetna misje poboczne wciągaja jazda samochodem motocyklami świetna gram z 1 osoby i myśle że jazda była tworzona pod tym względem nie wiem jak z 3 ale czuć że jak jesteś w sportowym wozie to jest to sportowy wóz mógłbym gadać i gadac o pozytywach ale i tak już wiele napisałem wprowadzajcie dalej poprawki róbcie dlc bo gra na to zasługuje
 
Last edited by a moderator:
@Andee86 - Masz w prezencie ode mnie kilka kropek i przecinków. Powstawiaj je, to tekst będzie nieco czytelniejszy:
................................................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

A problemy z doczytywaniem tekstur mogą wynikać ze zbyt wolnego dysku. Jeśli masz HDD, to właśnie on może być przyczyną, bo rekomendowany jest SSD (najlepiej z interfejsem PCIE na złączu M.2).
 
@Andee86 - Masz w prezencie ode mnie kilka kropek i przecinków. Powstawiaj je, to tekst będzie nieco czytelniejszy:
................................................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

A problemy z doczytywaniem tekstur mogą wynikać ze zbyt wolnego dysku. Jeśli masz HDD, to właśnie on może być przyczyną, bo rekomendowany jest SSD (najlepiej z interfejsem PCIE na złączu M.2).
Chopie co za odklejony koment żeś spłodził???!!!
Po pierwsze primo, jak pisze używając klawiatury głosowej to interpunkcja nie istnieje. Przeszkadz Ci nie czytaj.
Po drugie primo sam masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem... więc nie czytaj to nie będziesz się męczył. Wyraźnie opisał, że użył SSD jako systemowy. Wystarczy w PS4/PRO SSD ale w kieszeni USB3 i praktycznie jest ten sam efekt. A do tego dysk można szybko użyćdo czegoś innego jeśli zajdzie potrzeba.
I po ostatnie tercio, jaki SSD PCIE M2 w PS4? Gdzie Ty ten SSD chcesz wepchnąć? Coś gdzieś widziałeś, coś czytałeś może zasłyszałeś w środkach komunikacji konwersację i już ekspert... Kolejny internetowy szpec z głową w wiadrze pomyj...

CyberPunk 2077 nie miał prawa wyjść na starą generację konsol. Ta gra wymaga SSD by działała poprawnie graficznie. W pojawiających się błędach to nic jej nie pomagało, dopiero któryś patch poprawił stabilność. Mam 2 PS4, PS5, 2 PC starszy i nowy, na których testowałem z RT i bez i wszędzie się wywalała. Na PC to nawet nie chciała ruszyć z początku... tylko gleba.
 
Radziłbym wszystkim spuścić trochę z tonu i zachować uszczypliwości dla siebie.

Nadgorliwym przypominam, że od zwracania uwagi jest tutaj moderacja, a posty które waszym zdaniem naruszają Regulamin należy zgłaszać drogą raportu.

Proszę wrócić do tematu.
 
Swoją drogą dobrze by było, jakby i sami twórcy wrócili do tematu. Mamy założony wątek, 26 stron, no i kurcze, nie ma o czym pisać, bo z drugiej strony mamy milczenie od miesięcy... to i z nudów ludziom głupie rzeczy i uszczypliwości przychodzą do głowy :) Nie to żebym krytykował twórców, ale jakieś okruchy by się przydały...
 
Swoją drogą dobrze by było, jakby i sami twórcy wrócili do tematu. Mamy założony wątek, 26 stron, no i kurcze, nie ma o czym pisać, bo z drugiej strony mamy milczenie od miesięcy... to i z nudów ludziom głupie rzeczy i uszczypliwości przychodzą do głowy :) Nie to żebym krytykował twórców, ale jakieś okruchy by się przydały...
A co mają pisać? Głupio im, to i cicho siedzą.
 
Cześć wszystkim i wszystkiego dobrego w nowym roku

Gdzie są te obiecane DLC fabularne i super patche? Czy CDprojekt kłamał kiedy obiecywał te wszystkie dodatki i patche do gry, czy tu wjeżdża moderacja z działem pr i wali korpomową że

pojawiły się... blablabalblabla... pandemia.... lbablablablablalba.... nikt nie kłamał tylko mowił nieprawdę....blablablabla..... gracze sa dla nas najważniejsi.... blablablabla.... zaraz wszystko bedzie.... blablabla

Parafrazując kąśliwy tekst na koniec można rzucić:

JAK SIĘ DOBRZE OBIECA TO NAWET DAWAĆ NIE TRZEBA!

pozdrawiam serdecznie wszytkich oprócz gości od tabelek w excelu z cdprojekt.
 
Pojawiły się plotki, że wraz z nadchodzącą wersją na next geny pojawi się szereg zmian i dodatków, a sama gra zostanie przemianowana na Cyberpunk 2077: Samurai Edition.
Informacje te pochodzą z 4chana, więc lepiej zachować zdrowy dystans do tego. Całość może być czystą fantazją, nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością. Lub też może się okazać że jest w tym jakieś ziarno prawdy. Poczekamy zobaczymy ;)
Tymczasem sami zobaczcie co według plotek ma nadejść:
W okolicy lutego odbędzie się podobno duży live-stream, podczas którego otrzymamy informacje na temat aktualizacji, anime oraz pierwszego dodatku.

Mówi się, że twórcy udostępnią szereg nowych funkcji – patch miałby oferować barbera, garaż, ulepszone SI, system transmogryfikacji, nowe UI czy całkowicie zmieniony system lootu. Do tytułu zostanie także dodane darmowe DLC, które zapewni między innymi 4 nowe bronie, dostosowanie mieszkania, nowe misje, jak również tryb Nowa Gra+.

CD Projekt RED miał zadbać o „mnóstwo drobnych rzeczy”, a informator wyszczególnia takie elementy jak zwiększenie liczby wiadomości, które V ma otrzymać od Judy oraz Panam.

Ekscytująco zapowiadają się konkrety na temat pierwszego dodatku – ten ma rozgrywać się w całości w dzielnicy Pacifica, gdzie mamy wykonywać zadania w „strefie walki”. Na wskazanym obszarze zawitają dwa nowe gangi: Bozos (brutalni psychopaci klauni z chorym poczuciem humoru) i Slaughterhouse (brutalni psychopaci faszyści). Rozgrywka może przypominać eksplorację świata ze STALKER-a.

Cyberpunk 2077 ma otrzymać minigrę podobną do Gwinta, w której będziemy wchodzić do cyberprzestrzeni i kontrolować zdobyte potwory. Bitwy mają przypominać rozgrywkę z jRPG-ów, a propozycja może zawierać elementy sieciowe.

Insider podobno również widział „Cyberpunk 2077: Edgerunners”, czyli anime rozwijane przez Studio Trigger dla platformy Netflix. Produkcja „wygląda absolutnie obłędnie”, natomiast animacja 2D przypomina Akirę.

Kolejne rozszerzenie do przygody w Night City znajduje się „we wczesnej fazie planowania” i zostanie wydane, jeśli pierwszy dodatek osiągnie sukces.
źródło: ppe.pl
 
Jakby to okazało się prawdą, to by było coś pięknego. Ale wierzę w Redów, pierwszy Wiedźmin dostał Edycję rozszerzoną, drugi tak samo - więc dlaczego Cyberpunk nie?
 
Czytałem listę tych nowości i usprawnień i to brzmiało jak mokry sen społeczności. Tak jakby ktoś wypunktował wszystko, na co narzekali gracze od dnia premiery.
 
Do plotek trzeba mieć spory dystans. Wystarczy sobie przypomnieć to co się działo przed premierą gry. Ta wczorajsza plotka ma podobny charakter. Bazuje na tematach poruszanych w sieci, na tym co gracze by chcieli. Buduje się bańka oczekiwań, a my tak na prawdę nie wiemy nad czym dokładnie CDPR teraz pracuje. Warto się nad tym zastanowić swoją drogą.
Nie oczekuję od Redów częstego odzywania się, ale bardzo dobrze się stało, że plotka została szybko ucięta. Efekty pracy studia ocenię na bazie ich informacji i ich efektu finalnego, a nie na bazie tego, że wpadnę w jakąś pustą bańkę oczekiwań ;)
 
Efekty pracy studia ocenię na bazie ich informacji i ich efektu finalnego, a nie na bazie tego, że wpadnę w jakąś pustą bańkę oczekiwań ;)
W rzeczywistości pewnie połowy z tego nawet nie dodadzą, więc...
 
Efekty pracy studia ocenię na bazie ich informacji ;)

Problem polega na tym, ze tych nie ma od bardzo dawna. Martwa cisza. Zapowiadane szumnie DLCs okazaly sie byc dwiema badziewnymi kurtkami i slabiutkim samochodem (ktorego nota bene nie mozna nawet nigdzie zaparkowac, bo do tej pory nie ma garazu). Porownaj to chociazby z kampania reklamowa nowosci w AC Valhalla albo z wypuszczonym z okazji Christmas darmowym crossoverem zapewniajacym kilka godzin dodatkowej rozgrywki w kompletnie nowej lokacji. Nie wymagam od REDow szczegolowej specyfikacji, ale skoro next gen patch ma wyjsc (zgodnie z zapowiedzia) w pierwszym kwartale 2022, to byloby milo gdyby juz bylo cokolwiek o nim wiadomo. Dla porownania Ubisoft nie mial najmniejszych problemow z zapowiedzia Dawn of Ragnarok na mniej wiecej 4 miesiace przed premiera. Tymczasem tu pozostaja nam tylko spekulacje, domysly i fantazje. Oraz coraz bardziej narastajaca frustracja.
 
Napisałem coś innego, ale zmieniam posta... po nowym roku, życzę całej ekipie i wszystkim forumowiczom wszystkiego dobrego, z nadzieją również, że doczekamy się jeszcze lepszego Cyberpunka :D
 
Last edited:
Top Bottom