Cyberpunk 2077 - "Neo Tokyo" Fanowski Zwiastun

+
Z dostępnych materiałów postanowiłem stworzyć taki mały re-cut. Wydaję mi się, że nie wyszło aż tak źle.
Przed premierą Wiedźmina 3 zmontowałem trailer "Nie zabija się legendy", który w tamtym okresie zyskał świetny feedback.

 
Z dostępnych materiałów postanowiłem stworzyć taki mały re-cut. Wydaję mi się, że nie wyszło aż tak źle.
Przed premierą Wiedźmina 3 zmontowałem trailer "Nie zabija się legendy", który w tamtym okresie zyskał świetny feedback.


Za długo są te szybkie przejścia. Oczy bolą.
 

Lexor

Forum veteran
Niestety, ale zgadzam się z kolegą wyżej. Ten trailer wygląda dla mnie trochę jak seria screenshotów.
 
Nie jestem ekspertem więc się wypowiem. Myślę, że wszystko psuje początek gdzie robisz szybkie przeskoki z mocno ciemnych rejonów na bardzo jasne przez co aż bolą oczy, które nie są wstanie się przyzwyczaić do tak szybkich i częstych skoków. Po sekwencji z autem zaczyna w tej kwestii być coraz lepiej i zaczyna mieć to jakieś ręce i nogi. Przynajmniej takie jest moje prywatne zdanie.
 
Dziękuję Panowie za opinie.
Co do szybkich przejść - są one spowodowane takim, a nie innym podkładem dźwiękowym. Trudno zmontować aktualnie zwiastun w jakichkolwiek klimatach cyberP (nie chodzi tu nawet stricte o samą grę) kiedy tak naprawdę szybkie, elektroniczne brzmienie oparte na riftach i szybkim sub basie jest jego podstawą - niestety wiele sekwencji przedstawionych w dotychczasowych materiałach przez Redów jest statycznych. Szybkie przejścia miały zapewnić dynamikę obrazu.
Co do przejść jasnych/ciemnych - jest to spowodowane zamierzonym ukazaniem kontrastu pewnych sytuacji przedstawionych w materiałach gry.

Pozdrawiam :)
 

Wikli

Forum regular
Według mnie problemów jest kilka:

- Sam zwiastun jest nudny - 30 sekundowy wstęp, wiele nużących fragmentów (np. jazda samochodem, wsiadanie do samochodu, pokazywanie wnętrz). I tak według mnie jest progres - zwiastun wiedźmina był jeszcze nudniejszy, bo po prostu Geralt sobie znaczą część chodził i ledwie minutę obejrzałem.

- Zbyt ostre cięcia na siłę dopasowane do muzyki. Lepiej albo poszukać innego kawałka, albo dopasować inaczej do rytmu np. nie robić przejść na raz, dwa, trzy, cztery a tylko na "raz". Samymi przejściami niestety ciekawości się nie zbuduje.

Oczywiście część z tych subiektywnych wad jest podyktowana tym, że masz mało materiałów, jednak warto rozważyć opcję stworzenia krótszego zwiastunu, który trwa np. 2 minuty.

Polecam obejrzeć zwiastun Wilka z Wall Street - jest to według mnie jeden z lepiej zrobionych zwiastunów. Szybki, dynamiczny, opowiada historię. Jeżeli brakuje Ci materiałów z gry to mógłbyś pomyśleć o takich planszach z napisami.
 
Top Bottom