Cyberpunk 2077 — Oficjalny Zwiastun Premierowy — V

+
Fajnie, że chociaż w tych ostatnich tygodniach marketing Cyberpunka skręcił w taką bardziej fabularną, emocjonalną i wrażliwszą stronę gry.

Muszę też powiedzieć, że w tym zwiastunie polski dubbing brzmi naprawdę dobrze.
 
Last edited:
Bardzo klimatyczne i spokojne na swój spokój w stosunku do poprzednich zapowiedzi. Po tym gorącym okresie, to jest to bardzo przyjemne w odbiorze. :beer:
 
Zajebisty ten zwiastun :love:. Mam nadzieję, że podobnego klimatu jak w nim (takiego spokojniejszego, niż to co w większości widzieliśmy wcześniej) będzie w grze całkiem sporo ;).
 
Długo trzeba było czekać na taki "prawdziwy" fabularny zwiastun, bo praktycznie od samej zapowiedzi gry. No, ale jest, lepiej późno niż wcale :v Podoba mi się dobór muzyki i oczywiście cut-sceny (czy jakkolwiek to nazywać) ślicznie się prezentują
 
Wspaniałe, zdecydowanie zwiastun trafiający najbardziej w moje gusta <3 I przekonał mnie ostatecznie do tego, by zagrać po polsku, bo od wczoraj się wahałem, w jakim języku zagram :D
 
Fajne, fajne, a teraz odblokowujcie grę Redzi!!! Co wam zależy, dzień w tą, dzień w tamtą, konsolowcy już grają. :p
 
Powiem tak - całkiem fajne.

Dzisiaj rano zastanawiałem się, w którą stronę pójdzie zajawka premierowa ale togo się nie spodziewałem.
 
1607454839953.png

Cytując klasyka (Hajto) - "to są właśnie te detale". <3
 
Zrobiliście tak zajeb***sty trailer, że aż się popłakałem. Po przejściu gry to ja chyba będę zniszczony psychicznie.:giveup:
 
Zaskoczyli mnie. Nie powiem.

Cholernie mądre to stylistyczne 180*, bo teraz premierówka bardzo wyróżnia się na tle reszty.

Fajna. Nic więcej nie oglądam, i tak wiem już za wiele.
 
Tak jak w przypadku Wieśka 1, 2 ,3 zamierzam sobie zgrać na dysk wszystkie trailery :) Czekam tylko aż na "gamersyde" wrzucą w konkretnej jakości :p Bo YT jednak psuje jakość.
 
Najlepszy zwiastun ze wszystkich dotychczas pokazanych (y). Dopiero teraz widać że to eRPeG, a nie jakaś generyczna strzelanko-ścigałka. Dobrze, że w robocie mam za****dol, szybciej zleci czas do premiery :D.
Post automatically merged:

Cholercia, obejrzałem kilka razy i powiem Wam, że sam trajler szarpie emocjami mocniej, niż niejedna cała gra AAA.
A niech Was szlag, REDzi, znowu wyrwiecie mi z życiorysu kilka długich miesięcy!
 
Nie no, to jest absolutnie fantastyczne, jestem pod ciągłym wrażeniem. Niesamowite jak w grze FPP ujęcia wyglądają tak filmowo. Topka zwiastunów do gier ostatnich lat. Bajka bajka, dejta mnie te gre! :oops:
 
Top Bottom