Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Zobaczcie film prezentujący 48 minut rozgrywki z Cyberpunk 2077 i przekonajcie się jak to jest żyć w najniebezpieczniejszym, rządzonym przez megakorporacje mieście przyszłości — Night City!

Niniejszy film pochodzi z wersji gry z 2018 roku i przedstawia rozgrywkę w wersji roboczej — wszystko, co zobaczycie, może ulec zmianom.


 
Wiedziałem, że coś się kroi po tych plotkach, że grę można przejść od początku do końca. Streama nie oglądałem, żeby sobie ogarnąć potem na spokojnie, myślę - pewnie 6-10 minut, a tu ponad godzinny gameplay. REDzi to i tak jeden z bardziej zaufanych twórców gier, a wydaje mi się, że jeszcze kilka lat i będą stać obok Rockstara jako giganci tej branży.
 
Super :D. Można będzie oglądać wielokrotnie :D. A ja osobiście jestem wdzięczny za wersję z polskimi napisami :).
 
Jest pięknie. Gratulacje, świetna robota.
Brawa dla muzyków, bardzo dobrze pasuje i robi wrażenie.
Cyberpunk się wylewa.
Strzelaniny, hmm, dla mnie takie se. Trzeba ograć samemu. Jednak oglądać to nie to samo.
Niszczenie osłon fajne, efekty pocisków hmm niektóre ok.
Krenzikov bardzo fajnie zrobiony. Byłam ciekawa jak z tego wybrniecie ale wyszło bardzo dobrze.
Nie mogę się doczekać grania i zobaczyć interakcje z otoczeniem.
Jestem ciekawa czy przy tych straganach można coś zjeść, czy można popełnić wykroczenie drogowe.
Hehe oczywiście tysiące pytań jak daleko z tym zaszliście.
Poza tym dzięki za gameplay, będzie czym cieszyć oko do czasu premiery.
(y)
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Jest pięknie. Gratulacje, świetna robota.
Brawa dla muzyków, bardzo dobrze pasuje i robi wrażenie.
Cyberpunk się wylewa.
Strzelaniny, hmm, dla mnie takie se. Trzeba ograć samemu. Jednak oglądać to nie to samo.
Niszczenie osłon fajne, efekty pocisków hmm niektóre ok.
Krenzikov bardzo fajnie zrobiony. Byłam ciekawa jak z tego wybrniecie ale wyszło bardzo dobrze.
Nie mogę się doczekać grania i zobaczyć interakcje z otoczeniem.
Jestem ciekawa czy przy tych straganach można coś zjeść, czy można popełnić wykroczenie drogowe.
Hehe oczywiście tysiące pytań jak daleko z tym zaszliście.
Poza tym dzięki za gameplay, będzie czym cieszyć oko do czasu premiery.
(y)

Dzięki za ciepłe słowa! :)
 
Jednak będę preferował grę w nocy, dzień dla mnie trochę zbyt kolorowy. Strzelanie dla mnie jakieś takie nie wiem...nie czuć kopa broni, bardzo przypomina Bourderlands...reszta super.
 
Abstrahując od zbierania szczęki z podłogi, muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się, że tak mnie zmasakruje warstwa audio. Zarówno muzyka elektroniczna jak i (przede wszystkim) kawałek Srebrnorękiego w mieszkaniu V.

 
Pewnie nie długo pojawi się na youtube coś lepszego.

Gomola oddychaj, oddychaj głęboko. Wezwać Trauma Team??? :p
 
Wreszcie długo wyczekiwany gameplay. Wygląda to imponująco aczkolwiek zacznę od tego co mi się nie spodobało. Nad czym według mnie powinniście popracować.

- Mimika twarzy nie jest zła ale jeżeli ma to być najlepsza gra ever (a chyba w to celujecie?) to chyba warto byłoby nad nią popracować.

- Dla wielu to pewnie błahostka ale... to kucanie i podnoszenie się. Strasznie sztuczne to było, szybki jednostajny ruch w dół bądź w górę. Kojarzy mi się to z grami sprzed 15 lat. Pewnie się czepiam ale mnie strasznie raziło to w oczy.

- Zastanawia mnie kwestia celowania w czasie chodzenia. Na prezentacji V cały czas trzymała ją przed sobą wycelowaną. Jeżeli wynikało to z tego że osoba która grała "trzymała" klawisz celowania to ok . Choć i wtedy jakiś minimalny ruch dłonią by się przydał, więcej realizmu. Jeżeli natomiast postać zawsze trzyma tak sztywno broń przed sobą to wtedy duży minus. Strasznie by to było sztuczne i znów skojarzenia z tytułami sprzed 15 lat.

Takie pierwsze spostrzeżenia. Cała reszta niesamowita. Klimat, muzyka, lokacje i ta dbałość o każdy szczegół. Brawo!

P.S. Co do grafiki spodziewałem się trochę więcej. Jak już wszystko ma być na mega poziomie to chyba grafika również powinna:)
P.S. 2 Zdaję sobie oczywiście sprawę że to wczesna wersja gameplaya i jeszcze wiele może się zmienić. Być może nawet pracujecie nad kwestiami o których napisałem, jeżeli tak to super:)
 
Last edited:
Wreszcie długo wyczekiwany gameplay. Wygląda to imponująco aczkolwiek zacznę od tego co mi się nie spodobało. Nad czym według mnie powinniście popracować.

- Mimika twarzy nie jest zła ale jeżeli ma to być najlepsza gra ever (a chyba w to celujecie?) to chyba warto byłoby nad nią popracować.
IMHO Wiele osób jest mocno zcyborgizowanych i ich mimika nie jest tak widoczna, rozpoznawalna jak u zwykłych ludzi.


- Zastanawia mnie kwestia celowania w czasie chodzenia. Na prezentacji V cały czas trzymała ją przed sobą wycelowaną. Jeżeli wynikało to z tego że osoba która grała "trzymała" klawisz celowania to ok . Choć i wtedy jakiś minimalny ruch dłonią by się przydał, więcej realizmu. Jeżeli natomiast postać zawsze trzyma tak sztywno broń przed sobą to wtedy duży minus.
Z drugiej strony V ma zcyborgizowane ręce, które się nie męczą i mają stabilizatory.
 
IMHO Wiele osób jest mocno zcyborgizowanych i ich mimika nie jest tak widoczna, rozpoznawalna jak u zwykłych ludzi.

Owszem, masa wszczepów itd (dodam że lat temu 20 spędzałem mnóstwo godzin przy CP i CP2020) ale jeżeli chodzi o mimikę to raczej nie doszukiwałbym się tutaj wszczepów które sprawiałyby że mimika u każdej postaci jest słabo widoczna.


Z drugiej strony V ma zcyborgizowane ręce, które się nie męczą i mają stabilizatory.

Bardziej bym to widział tak że wraz z rozwojem postaci i kolejnymi ulepszeniami stabilizacja broni jest na coraz wyższym poziomie. Inna kwestia że chodziło mi bardziej o to jak postać trzyma broń gdy nie celuje (zapewne prawym myszy). Bardziej swobodnie niż cały czas sztywno przed sobą.
 
Top Bottom