Cyberpunk 2077 - pierwsze wrażenia

+
Materiał spoko, tylko kim są ci ludzie? Streamerzy Fortnite? Gdzie jest ARHN ja się pytam?
 
Last edited:
Bardzo dobry materiał. Ciekawe dlaczego nie ma nikogo z GOL-a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw najfajniej Rojo się wg. mnie wypowiedział. Generalnie Jego materiały i wiedza o tej grze jest jedną z największych spośród wszystkich polskich jutuberów i dziennikarzy. Szanuje.

Teraz czekam na materiał od NRGeeka na Jego kanale :)
 
Bardzo dobry materiał. Ciekawe dlaczego nie ma nikogo z GOL-a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw najfajniej Rojo się wg. mnie wypowiedział. Generalnie Jego materiały i wiedza o tej grze jest jedną z największych spośród wszystkich polskich jutuberów i dziennikarzy. Szanuje.

Teraz czekam na materiał od NRGeeka na Jego kanale :)

Ten Rojo to chyba jeden z tysiąca streamerów który jako jedyny traktuje gry jako pasję, a nie zarobek.
 
Zawsze można łączyć przyjemne z pożytecznym.

Skoro kampania tak mocno ruszyła to zapewne obsuwy już nie będzie, bo co robić tyle materialu żeby znowy przełożyć na nowy rok? Stawiam swojego shaufaussena że będzie listopad :)
 
Stawiam swojego shaufaussena że będzie listopad :)
:):ROFLMAO:
Ten Rojo to chyba jeden z tysiąca streamerów który jako jedyny traktuje gry jako pasję, a nie zarobek.
Podejrzewam, że pasją jest dla wielu, jednak dobry kanał wymaga nakladów zdecydowanie przewyższających jaranie się grami - zarówno czasowych jak i finansowych, a wiadomo jak to jest z pasją, która staje się pracą.
 
Top Bottom