Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Gra Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store i jest dostępna do nabycia na całym świecie.

W grę można grać na konsolach PlayStation 4 Pro i PlayStation 5. Dodatkowo, w drugiej połowie 2021 roku, darmowa aktualizacja do nowej generacji będzie dostępna dla wszystkich właścicieli wersji Cyberpunka 2077 na PS4. Dzięki tej aktualizacji Cyberpunk w pełni wykorzysta większe możliwości sprzętowe nowej konsoli.

Podczas gdy nieustannie pracujemy nad poprawą stabilności gry na wszystkich platformach, gracze wciąż mogą odczuć związane z tym problemy w wersji Cyberpunka na PS4. Najlepsze doświadczenia z gry na PlayStation zapewnią konsole PlayStation 4 Pro i PlayStation 5.
 
Last edited:
Cieszę się również, mimo że nie gram na konsolach Sony. Ale ten powrót oznacza rychłe nadejście obiecanych DLC. Czekam na NG+.
 
Cieszę się również, mimo że nie gram na konsolach Sony. Ale ten powrót oznacza rychłe nadejście obiecanych DLC. Czekam na NG+.
Niestety news nic o darmowych dlc ani o new game+ nie mówi. Poprostu jak ostatnio mem z elite dangerous "many improvements" ;P
 
Wszystko fajnie, ale mogliście wersję 1.23 wydać tylko na PS4, a z poprawką na PC poczekać.
U mnie gra w wersji 1.23 na PC nie działa.
 
Wszystko fajnie, ale mogliście wersję 1.23 wydać tylko na PS4, a z poprawką na PC poczekać.
U mnie gra w wersji 1.23 na PC nie działa.

Pisałam też w innym temacie, że warto sprawdzić sterowniki do grafiki, aktualizacje do systemu, wyłączać programy działające w tle. Z czymś musi się gryźć, musi być coś w konfiguracji, bo nie jest to jakiś powszechny problem.
 
Last edited:
Pewnie, że tak zrobiłem. Pisałem o tym w innym temacie. Nic to nie dało, gram na 1.22 i czekam na jakąś porządną poprawkę dla PC
Ok to przykro mi. Myślałem że coś pomogę bo już raz mialem taki banialuk. Przed wydaniem gry mi się odpalała bez problemu ale byla wiadomość, że "się pospieszyłeś samuraju" a po day one aktualizacji wogole nie odpalała.
 
Pisałam też w innym temacie, że warto sprawdzić sterowniki do grafiki, aktualizacje do systemu, wyłączać programy dzialajace w te wakacje. Z czymś musi się gryźć, musi być coś w konfiguracji, bo nie jest to jakiś powszechny problem.
Sprawdzałem, ale nie będę już szukał skoro gra chodzi mi na 'paczu' 1.22. Poczekam na większą aktualizację.
 
Niestety news nic o darmowych dlc ani o new game+ nie mówi. Poprostu jak ostatnio mem z elite dangerous "many improvements" ;P
Niby nie, ale mam swoją prywatną teorię (wielu graczy też tak mysli), że priorytetem w pracach nad CP2077 po premierze było doprowadzić ją do takiego stanu, aby wróciła do PS Store. Teraz, gdy Sony zaakceptowało jej stan, można powiedzieć, że jest na tyle połatana, że powoli priorytetem staną się DLC, na które myślę, że czeka teraz więcej graczy, niż na łatki. Dodatkowo gdyby CDPR wypuścił dodatki wcześniej, to po 1 naraziłby się na dodatkowy hejt krzykaczy, że gra nie działa, a dodatki są wydawane, a po 2 pozbawiłby tych dodatków graczy PlayStation. Teraz uważam, że nic już nie stoi na przeszkodzie.
 
Z tego co czytam na pc patch 1.23 nie wygląda tak różowo. A naprawa na ps4 poprzez eliminacje pieszych i samochodów to tez imo nie rozwiazanie hehe
 
Czyli RED'zi odradzają grę na podstawowej konsoli Sony (PS4) ;)

Wybaczcie musiałem :p...

Po ponad pół roku od oficjalnej premiery, gra wciąż nie działa tak jak powinna na docelowej konsoli (chociaż postępy widać, ale skąd startowaliśmy... ).
 
A nowa gra działa? Korzystałeś wcześniej z modów?
Modów, brak (gra nie wspiera, a szkoda, więc nie chce mi się "kombinować", bo i tak nie ma nic ciekawego), nowa gra działa do czasu aż uścisnę sobie rękę z Jackiem i iguaną...
Na razie odpuściłem 1.23, poczekam na wersję 1.3(?) z darmowym DLC...
 
Modów, brak (gra nie wspiera, a szkoda, więc nie chce mi się "kombinować", bo i tak nie ma nic ciekawego), nowa gra działa do czasu aż uścisnę sobie rękę z Jackiem i iguaną...
Na razie odpuściłem 1.23, poczekam na wersję 1.3(?) z darmowym DLC...
Jaki system, co to znaczy gra działą aż uścisniesz sobie rękę z Jacki? Następuje CTD?
 
Widzę, że drążysz temat. Gra się akurat w tym momencie wysypała dlatego tak napisałem.
Tak jak napisałem odpuszczam sobie 1.23...
drąże temat, bo mnie interesuje, dlatego pytam o szczegóły a twoje odpowiedzi są bardzo lakoniczne. Mam trochę doświadczenia z grą i może byłbym ci w jakiś sposób w stanie pomóc.
 
Top Bottom