Cyberpunk 2077 - rozgrywka na konsolach PlayStation

+
Jeszcze więcej Cyberpunka 2077 na konsolach!

Tym razem prezentujemy grę na PlayStation 4 Pro i PlayStation 5! Zobaczcie sami:
Jak z PS4 Slim, dużo gorzej, grywalne? :)

Bo na takim pewnie przyjdzie mi ogrywać...
 
Last edited:
Wszystko świetnie. Gra wygląda dobrze i stabilnie ,ale muszę off-topowo zahaczyć o scenę z pościgiem. Bez prędkości emocje zupełnie wyparowały - akurat to wyszło dość średnio.
 
No to prawda, we wszystkich jak na razie pokazanych materiałach pojazdy nie poruszały się specjalnie szybko. Widać to zwłaszcza podczas tej sceny pościgu, brak tu jakiejś dynamiki. W dodatku miałem wrażenie, że strzały V odnoszą dość średni skutek. Co prawda położył dwóch ludzi, a na karoserii widoczne były ślady po kulach, ale chyba ta seria wystrzałów do kierowcy pod koniec niczego konkretnego nie zdziałała. Chociaż z drugiej strony wóz się rozbił, nie jestem tylko pewny, czy ostrzał V miał na to jakiś bezpośredni wpływ, bo kierowca wydawał się być przed tym cały i zdrowy. No ale na te sceny pościgu to widziałem narzekali już trochę we wrażeniach dziennikarze, mam tylko nadzieję, że w trakcie gry nie będzie tych sekwencji zbyt dużo.
 
No to prawda, we wszystkich jak na razie pokazanych materiałach pojazdy nie poruszały się specjalnie szybko. Widać to zwłaszcza podczas tej sceny pościgu, brak tu jakiejś dynamiki. W dodatku miałem wrażenie, że strzały V odnoszą dość średni skutek. Co prawda położył dwóch ludzi, a na karoserii widoczne były ślady po kulach, ale chyba ta seria wystrzałów do kierowcy pod koniec niczego konkretnego nie zdziałała. Chociaż z drugiej strony wóz się rozbił, nie jestem tylko pewny, czy ostrzał V miał na to jakiś bezpośredni wpływ, bo kierowca wydawał się być przed tym cały i zdrowy. No ale na te sceny pościgu to widziałem narzekali już trochę we wrażeniach dziennikarze, mam tylko nadzieję, że w trakcie gry nie będzie tych sekwencji zbyt dużo.
Te sekwencje są raczej oskryptowane. W trailerach było widać już ten moment jak wóz rozbija się w tym samym miejscu.
W jednych z wrażeń (chyba nintendo), recenzent opisywał też scenę pościgu z tym borgiem z ostatnich trailerów, który tam wyskakuje z tym motocyklem i recenzent stwierdził, że to, iż strzelał do gościa nie miało raczej wpływu na przebieg tej sceny.
Ciekawe, czy jakby tutaj w tym pościgu nie wystrzelić ani jednej kuli czy skończyło by się tak samo.
Na to głównie narzekano w tych wrażeniach z 16 h.
 
Te sekwencje są raczej oskryptowane. W trailerach było widać już ten moment jak wóz rozbija się w tym samym miejscu.
W jednych z wrażeń (chyba nintendo), recenzent opisywał też scenę pościgu z tym borgiem z ostatnich trailerów, który tam wyskakuje z tym motocyklem i recenzent stwierdził, że to, iż strzelał do gościa nie miało raczej wpływu na przebieg tej sceny.
Ciekawe, czy jakby tutaj w tym pościgu nie wystrzelić ani jednej kuli czy skończyło by się tak samo.
Na to głównie narzekano w tych wrażeniach z 16 h.
Pewnie tak jest. Jedyne co możemy chyba zrobić, to zastrzelić paru gości z obstawy, przynajmniej na tym fragmencie widać, jak wypadli z paki. Reszta jest z góry narzucona.
4:03, dziwne cienie/bugi pod rękami kolesia z "urzędu celnego".
Takie dziwne cienie widać też chyba na dłoni V w 1:24. Chyba wersja na PS4 nie radzi sobie z oświetleniem.
 
4:03, dziwne cienie/bugi pod rękami kolesia z "urzędu celnego".
To tylko ślady po smarze. Serio nie wygląda ci on na tego nieudolnego mechanika z początku? Taka ciekawostka btw. tuż przed wejściem do "pokoju 2" stoi jego brat bliźniak! Ciekawe czy będą mieć dla nas jakiegoś questa?
 
To chyba odpowiedź na ostatni wyciek. Lepiej żeby takie materiały prezentowali producenci. No, już raczej nie będzie kolejnej obsuwy. Pudełka z grą są już w magazynach i Redzi narażaliby się na więcej tego typu akcji.
 
Pewnie tak jest. Jedyne co możemy chyba zrobić, to zastrzelić paru gości z obstawy, przynajmniej na tym fragmencie widać, jak wypadli z paki. Reszta jest z góry narzucona.
:) W sumie to chyba był największy zarzut jeśli chodzi o wrażenia recenzentów po 16 godzinach z gry, obt tego nie było za dużo i będzie okej.
Co do video to postacie są ładnie animowane, tylko nie rozumiem dlaczego nie ma animacji Jackiego sterującego kierownicą, choć może to jakiś autopilot.
Takie dziwne cienie widać też chyba na dłoni V w 1:24. Chyba wersja na PS4 nie radzi sobie z oświetleniem.
Widać zdecydowaną poprawę w odniesieniu do niesławnego leaku, tam głownie chyba był problem właśnie z oświetleniem, widać, że nad tym pracują.

To jest taka trochę klęska urodzaju, jest tyle materiałów z gry, a wiadomo, ze nawet miesiąc przed premierą będą bugi.
 
Pokazanie sceny strzelaniny było błędem, bo budzi podejrzenia, że framerate jest kiepski, skoro jechali tak wolno. Widać za to dużą poprawę jeśli chodzi o doczytywanie tekstur, i nawet graficznie wygląda to jeszcze lepiej. Nawet taki easter egg w postaci agenta max-tac w charakterystycznej pozie w pierwszego trailera. Idzie ku dobremu ale pustki na ulicach rzucają cię w oczy.
 
A mi się gameplay bardzo podobał i wydaje mi się że na PS4 działa lepiej niż na XBOX One X. A te kropelki wody spływające po szybach w aucie podczas deszczu to miodzio detal :) fajnie się komponują takie detale z trybem FPP.
 
PS4 Pro, a cienie takie słabe...
Mam nadzieję że na PC to będzie lepiej wyglądać.
 
PS4 Pro, a cienie takie słabe...
Mam nadzieję że na PC to będzie lepiej wyglądać.


Wszystkie wersje CP 2077 mają ten problem z "ząbkowanymi" (i migającymi) cieniami (nawet wersja PC na filmiku od nVidia).
Ot, chyba największa bolączka RED Engine, która widać pozostała w kolejnej odsłonie.
 
Strzelanie wygląda bardzo dobrze tylko boję się że przeciwnicy będą mieli za dużo życia . Na trudniejszych poziomach trudności powinniśmy szybciej ginąć a nie dłużej strzelać w przeciwników
 
Czytam opinie na różnych portalach i większość chyba nawet nie bierze pod uwagę, że PS4 PRO można dostać za około 1000 zł, a oczekiwania są takie jak na komputerze za ponad 5 tysięcy. Nie wygląda to źle tak samo jak inne gry z otwartym światem na konsolach nawet lepiej niż takie GTA V tak mi się przynajmniej wydaje.
 
Ciekawe jak gra wygląda na zwykłym PS4, albo Xbox ONE :smart: ...

Tam może być ciekawie, pytanie tylko jak bardzo (chyba dopiero Digital Foundry, po premierze, rozbierze to na części pierwsze).
 
Ten co streamował grę na Twitchu grał podobno na zwykłym PS4 i podobno tam gra wyglądała ok. Zresztą na PS4 wyszły tak rewelacyjnie wyglądające gry jak Uncharted 4, Horizon: Zero Dawn czy RDR 2 i konsola nie wybuchła. Oczywiście wszystko zależy od złożoności gry i tego jak silnik jest zoptymalizowany. Tragedii nie powinno być.
 
Zresztą na PS4 wyszły tak rewelacyjnie wyglądające gry jak Uncharted 4, Horizon: Zero Dawn czy RDR 2 i konsola nie wybuchła.
No, ale wiadomo że od tytułów ekskluzywnych albo dostępnych tylko na konsolach oczekuje się więcej pod względem grafiki / wydajności, bo są to gry optymalizowane od samego początku tylko na te sprzęty i wyciska się z nich jak najwięcej. Z grami takimi jak Cyberpunk 2077 jest problem bo powstają na te 9 różnych platform naraz, a widać że REDzi grafiką / złożonością bardziej celowali w next-gen jako "platformy natywne" niż poprzednią generację. Szczerze to się spodziewałem że zaserwują większy downgrade, a gra wygląda niemal równie dobrze jak w 2018 roku, może pomijając ilość NPC na ulicach.
 
Top Bottom