Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

+
Ja jak chyba każdy liczę na jakiś przynajmniej quest z Ciri :D No bo musi coś z nią być xDDD Nawet pograłbym sobie chwilę nią jak w W3 :p
 
Ciekawe, czy będzie można ukończyć grę, a przynajmniej główny jej wątek, bez konieczności zabijania kogokolwiek...
 
Jak hacking i cyberpunk, to tylko Johny Mnemonic. :D

To ja jeszcze przyhackowaniu poproszę o następującą modyfikację ;)...


A tak w ogóle - widać inspiracje z GitS gdzie podłączony pod sieć mózg mógł być "wypalony".
Ciekawe czy będzie się dało przejąć nad kimś kontrolę hakując jego cybernetyczny implant (wszczep) w mózgu (fajne byłoby też zaburzenie innych funkcji w tym wzroku).
 
Moja sugestia - nie wiem czy było czy nie, ale napiszę - zamiast FPP :mad: wolałbym widok TPP :D, ew. wybór między FPP a TPP. Jestem bardziej przyzwyczajony do TPP, chyba dlatego że poszerza pole widzenia w stosunku do FPP no i oczywiście co bardzo ważne - pozwala zobaczyć bohatera którym gram, a tym samym mocniej się z nim utożsamić. A jeśli jest możliwość modyfikowania jego ubioru, to już tym bardziej wolę TPP z oczywistych powodów. W Sea of Thieves doszło do takiej sytuacji, że można ubierać bohatera w najróżniejsze stroje, a i tak tego nie widać właśnie przez bezsensowne FPP. To jako pewna dygresja i spory błąd MS-u, którego mam nadzieję CDPR nie powieli. Swoją drogą - chciałbym już zamówić jakiś preorder :ROFLMAO::love:
 
Ja mam nadzieję, że się będzie dało tworzyć profile gracza. Jak będę sobie chciał coś przetestować i stworzyć nową postać nie będę musiał przekopywać się przez savy.
 
Ale zdajesz sobie sprawę, że to element obecny w "papierowym" Cyberpunku od zawsze?


Nie powiedziałem, że GitS był w tym pierwszy (na pewno nie był), a jedynie podałem skojarzenie, które wpadło mi do głowy.
 
Ja jak chyba każdy liczę na jakiś przynajmniej quest z Ciri :D No bo musi coś z nią być xDDD Nawet pograłbym sobie chwilę nią jak w W3 :p

Pewnie będzie. Jako "oczko" puszczone do fanów Wiedźmina.
Problem w tym, żeby tę postać udało się sensownie wkomponować w fabułę. A łatwe to nie będzie.

REDzi zaskoczyliby mnie, gdybyśmy zobaczyli Geralta. Albo Yennefer ;-)
 
Pewnie będzie. Jako "oczko" puszczone do fanów Wiedźmina.
Problem w tym, żeby tę postać udało się sensownie wkomponować w fabułę. A łatwe to nie będzie.

REDzi zaskoczyliby mnie, gdybyśmy zobaczyli Geralta. Albo Yennefer ;-)

Z Ciri dałoby się zrobić i mam taką nadzieję xD Ale co do reszty postaci to byłoby dziwne bo niby jak Gerwant się tam znalazł lub Yen (teleport?) W przypadku Ciri wiadomo, że tam była (ewentualnie w podobnym świecie) :D
 
REDzi zaskoczyliby mnie, gdybyśmy zobaczyli Geralta. Albo Yennefer ;-)

O nie, takich srogich cross-overów bym nie chciał :D Ciri i Avallac'h mają sens, aczkolwiek nie może to być zbyt duża rola, wszakże zapewne REDzi celują też w graczy, którzy z Wiedźminem nie są za pan brat. Delikatne cameo, może mała wspominka w dialogu, że w tym i tym pokoju mieszka enigmatyczna para dziwaków? To by dla mnie miało największy sens.
Oczywiście uradowałbym się z rozbudowanego questa z naszą drogą Jaskółką, ale nie nastawiam się.
 
A ja szczerze mówiąc chyba wolę pamiętać Ciri jako wiedźminkę i wolałbym jej w CP 2077 nie oglądać :p.
 
Ja bym Ciri widział w formie easter egga np. podczas przemierzania miasta nocą dostrzegamy dziewczynę z mieczami na plecach. Jeśli za nią pobiegniemy to po skręceniu w zaułek okaże się że zniknęła. Każdy kto miał do czynienia z Wiedźminem załapie o co chodziło, a nie będzie to zbyt natrętne.

Z drugiej jednak strony, całe poboczne zadanie z nią związane też mogłoby być fajne.
 
Mogłaby być misja, gdzie by wkraść się w łaski jakiegoś korpo-VIP-geeka robisz cosplay Ciri. W misji mogłaby być wiedzówka z Wiedźmina i jeśli wybierasz właściwe opcje dialogowe, pchasz fabułę w pożądanym kierunku.

Z innych sugestii, jako modyfikację/ubiór chętnie chciałbym mieć możliwość "przywdziania" pancerza wewnętrznego DeepShield z Huty Stalowa Wola ( "Status 7: Overload" Adlera&Piątkowskiego, str 25-27 ;), bo w końcu "Nie pęka, gdy Ty wymiękasz".
 
Ja bym sobie w sumie życzyła jakiegoś drobnego questa z Ciri, byli tam pół roku, także jakoś musieli tam żyć i mieć styczność z ludźmi. Ale jak będzie tylko easter egg, to też się nie obrażę.
 
Tylko jak się z nią by dogadać? Nie znam za bardzo tego świata, ale implanty, które by tłumaczyły język z innego wymiaru, trochę mi nie pasują. Bo skoro nikt nie miał w cyberpunkowym uniwersum do czynienia z Wiedźminlandem, to skąd taka technologia?
 
Top Bottom