Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

+
Czy CDRP rozważy możliwość dodania kilku programów do hakowania w grze? Na gameplay'u mamy kilka kostek, może udało by się dodać inne menu hakowania, inne możliwości, inne systemy. Proszę nie zrozumieć mnie źle, nie czepiam się tego co zaprezentowano nam, chcę żeby było to zbliżone do realiów. Ludzie korzystają z winamp, windows media player itd. do słuchania muzyki, przeznaczenie programu takie same ale stylistyka i możliwości są inne.
 
Mam nadzieje że REDzi wykorzysta pełną moc z Ps4 Pro :)
Trzeba pamiętać, że musi i w 30 klatkach na zwykłym PS4 działać :p Czyli zapewne wersja Pro będzie sprawniejsza jak i w innych tytułach - więcej klatek lub lepsza rozdzielczość. Ja oczywiście PCtowiec więc trzeba będzie kompa przebudować xD
 
Zapewne część z was wie, że Microsoft uruchomił obsługę klawiatury i myszy na Xbox One w grach. Równocześnie zaznaczyli, że jest to w kwestii developerów czy w danym tytule będzie wspierana wspomniana klawiatura i mysz.
W związku z powyższym pojawia się moja sugestia/życzenie/pytanie. Czy w Cyberpunk 2077 dla Xbox będzie zaimplementowana obsługa klawiatury i myszki? Jest to gra dla jednego gracza więc nie narażamy się na konflikt, który występuje w grach dla wielu graczy, że jeden ma przewagę nad drugim z racji używania innego kontrolera.
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.
 
Chcę móc zrobić w kreatorze postaci Japonkę podobną do Motoko Kusanagi. I właściwie tyle. Takie moje życzenie.
 
Ktoś wie może, czy płeć będzie wpływać na rozgrywkę? Będzie można uwieść kogoś przeciwnej płci dla korzyści, albo będą jakieś questy/sposoby przejścia dostępne tylko dla jednej płci?
 
Ktoś wie może, czy płeć będzie wpływać na rozgrywkę?

Oj, z pewnością. Na pewno w zależności od wyboru płci gracz dostanie trochę inne opcje romansowe (postaci dostępne tylko dla meżczyzn, tylko dla kobiet lub dostępne dla obydwóch płci, to już dawno potwierdzono), spodziewam się też zauważalnej (choć nie drastycznej) różnicy w dialogach.
 
Ktoś wie może, czy płeć będzie wpływać na rozgrywkę? Będzie można uwieść kogoś przeciwnej płci dla korzyści, albo będą jakieś questy/sposoby przejścia dostępne tylko dla jednej płci?

Poza wyżej wspomnianymi różnicami w romansach, Miles Tost wspominał w wywiadzie, że niektórzy zleceniodawcy mogą zareagować inaczej na V w zależności od płci, na przykład mogą być bardziej negatywnie nastawieni do kobiety, albo odwrotnie, to do żeńskiej wersji V będą odnosić się z większym szacunkiem. Przykładem tego, według dziennikarzy, którzy widzieli wersję dema z męskim V, jest chociażby stosunek Doktora Viktora do naszej postaci. Jeżeli V jest kobietą, Viktor nie przywiązuje dużej uwagi do pieniędzy, jakie mu wisi, i jest wobec niej bardzo przyjacielski, do tego nawet Jackie wspomina, że doktor ma do niej słabość. W wersji dema gdzie V był mężczyzną, Viktor był bardziej oschły i w większym stopniu wypominał mu jego dług. Poza tym były też drobne różnice w dialogach w postaci chociażby Jackiego nazywającego V "ese" zamiast "jaina" czy Meredith nazywająca go dupkiem zamiast suką. Ogólnie z wywiadów wynika, że różnica nie będzie tylko estetyczna czy ograniczona do tego z kim możemy sypiać.
 
Top Bottom