Powracając do teasera...
1. Dlaczego pani cyborg klęczała pół naga na środku ulicy? Nie była wstanie kontrolować swoich poczynań, wybiegła w środku nocy na ulicę i zaczęła zabijać?
2. Dlaczego policja strzela, podczas gdy celem jest pojmanie? Nie było planu pojmania i gość z Psycho Squad działał samodzielnie?
Ad. 1
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, musiała dostać "załamania" w trakcie jakiś zwykłych czynności (może szykowała się do snu) i w efekcie zapasci wybiegła na ulicę w trybie "bersek". ;P
Ad. 2
Celem wcale nie było pojmanie, tylko likwidacja. Zwykła policja nie dawała rady (ich broń nie robiła na podejrzanej wrażenia), więc został wezwany psycho squad. Facet z trailera postanowił jednak zamiast zabijać, przechwycić cel. Fakt, że PS rekrutuje się z ofiar Cyber Psychozy, nie jest podawany do opinii publicznej (acz krąży w formie Urban Legend). Stąd ten prawdopodobny strzał w głowę na pokaz i drastyczna zmiana wyglądu, na koniec trailera.
Mnie tylko zastanawia, kim jest/była owa pani, bo po pierwsze primo, musi być dziana, skoro stać ją było na tak zaawansowane modyfikacje, po drugie primo, ostrza w przedramionach to chyba nie jest standardowa modyfikacja.