Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

+
@up
Tyle ze skąd tylu aktorów wziąć do odegrania ról chyba ze glosy będą się powtarzać w Wiedźminie to rzadkość.. :) A z tego co mi wiadomo to przy sandboxie ciężko to będzie wykonać.
 
Dlatego osobiście stawiam na tekstowe dialogi z mniej ważnymi npc, a głosy tylko w głównym wątku. Rozwiązanie niezbyt na czasie, ale czy cdp ma budżet na pełną lokalizację?
 
Ja na pewno będę grał po angielsku. Amerykańskie miasto, to i amerykański język. I na pewno wszystkie dialogi w grze będą mówione. Po prostu nie będzie się dało zaczepić przechodnia na ulicy z uciąć sobie z nim 20- minutową pogawędkę. ;) Ważni NPCe będą mieli nam coś do powiedzenia, a statyści rzucą tylko "back off" i pójdą dalej.

W odróżnieniu od niektórych- wolałbym nigdy nie widzieć postaci przedstawionych na teaserze. Chciałbym, żeby były anonimowymi postaciami w tłumie, nic nie znaczącymi dla fabuły osobami. Dałoby to wrażenie, że tego typu zajścia są na porządku dziennym i nie ma sensu poświęcać czasu jakiemuś randomowemu psycholowi. No dobra, babka zabiła 14 osób w multimilionowym mieście. Pff, big deal.
 
A ja przed premierą zadecyduje w jakim języku zagram ; ) Kto wie, może czasem polski dubbing będzie miał lepszy klimacik niż ten angielski.
 
Jeżeli mowa o hollywoodzko rozumianym "odrzucie", to oczywiście jest to nonsens. Pogromcy strzelali też do swojego manekina i nawet w przypadku broni (relatywnie) większego kalibru ten słynny odrzut był prawie niezauważalny. Potem pokazali, jak to się robi na filmach. To są wyczyny wręcz kaskaderskie ;).

Wiadomo, że człowiek nie odleci na kilkanaście metrów, ale tak czy siak odczuje siłę obalającą pocisku. Tak jak wspominałem, ma znaczenie to że pocisk nie przelatuje na wylot przez ciało. Z drugiej strony, pociski jakby ześlizgują się (np. z policzka), więc może rzeczywiście, przy pewnym wsparciu wszczepów, Pani miała szansę utrzymać się na nogach bez większego problemu.
 
A ja przed premierą zadecyduje w jakim języku zagram ; ) Kto wie, może czasem polski dubbing będzie miał lepszy klimacik niż ten angielski.
Ja jak będą dwie wersje do wyboru to na pewno zagram w obie żeby sprawdzić jak wypadają. Mi osobiście wystarczy wersja angielska z napisami ;)
 
Z tego co obejrzałem w TV to ta laska w teaserze to jakaś aktorka w Anglii zeskanowana ;) Ciekawe jak ona wygląda na żywo :D Ehhh :p
 
Jeszcze z ciekawostek to ciała które leżą po tej rozróbie na filmiku to dla smaczku znajduje się tam gdzieś Tomek Bagiński :)
No tak Robert ale weź go teraz zrób dla tak dużej gry jaką zakładam będzie CP :p
 
Wątpię żeby Redzi zdecydowali się na taki dubbing na tak szeroką skalę jak w Wieśku. Myślę że głównym językiem będzie angielski a lokalizacja skończy się na napisach ;)
 
Wątpię żeby Redzi zdecydowali się na taki dubbing na tak szeroką skalę jak w Wieśku. Myślę że głównym językiem będzie angielski a lokalizacja skończy się na napisach ;)
Wg mnie tak właśnie powinno być. No i zaoszczędzi się trochę na aktorach ;).
 
Sugerujesz, że to będzie główna bohaterka? Osobiście w to wątpię, ale kto wie. Ciekawe właśnie, czy będziemy mogli stworzyć własną postać, czy będzie ona nam narzucona...


Czyli implantów zapewniających super-szybkość nie miała? :p

Wg mnie tak właśnie powinno być. No i zaoszczędzi się trochę na aktorach ;).

A dla mnie mówiony, polski w erpegach to powinien być już standard i rzecz "wpisana w koszty" już na etapie projektowym gry. Co do tej dominacji angielskiego, to bym tak nie dramatyzował, w końcu świat CP2020 tak naprawdę pokazywał degeneracje amerykańskiej kultury, a "język ulicy" był zlepkiem dialektów, akcentów i makaronizmów z wielu języków, w roku 2077 zapewne skala zjawiska tylko urosła. Poza tym, znając politykę Czerwonych i tak będziemy mogli wybrać dowolną wersję audio i ewentualnie napisów.
 
Wątpię żeby Redzi zdecydowali się na taki dubbing na tak szeroką skalę jak w Wieśku. Myślę że głównym językiem będzie angielski a lokalizacja skończy się na napisach ;)

W sumie masz racje, napisy w zupełności wystarczą, a zaoszczędzony budżet można przeznaczyć na inne rzeczy ; )

Oglądam i oglądam ten trailer po raz kolejny i się napatrzeć nie mogę, że też trzeba czekać na pełną wersję.
 
Powracając do teasera...

1. Dlaczego pani cyborg klęczała pół naga na środku ulicy? Nie była wstanie kontrolować swoich poczynań, wybiegła w środku nocy na ulicę i zaczęła zabijać?
2. Dlaczego policja strzela, podczas gdy celem jest pojmanie? Nie było planu pojmania i gość z Psycho Squad działał samodzielnie?
 
Mozliwe, że policja nie wiedziała z czym mieli do czynienia. Widać, że później odlatują i do akcji wkracza Psycho Squad member.
 
A dla mnie mówiony, polski w erpegach to powinien być już standard i rzecz "wpisana w koszty" już na etapie projektowym gry. Co do tej dominacji angielskiego, to bym tak nie dramatyzował, w końcu świat CP2020 tak naprawdę pokazywał degeneracje amerykańskiej kultury, a "język ulicy" był zlepkiem dialektów, akcentów i makaronizmów z wielu języków, w roku 2077 zapewne skala zjawiska tylko urosła. Poza tym, znając politykę Czerwonych i tak będziemy mogli wybrać dowolną wersję audio i ewentualnie napisów.

Popieram. Też mi się wydaje, że gloryfikowanie angielskiego jako Jedynego Słusznego Języka, który może udźwignąć (jakikolwiek) klimat, jest nieporozumieniem. Idąc tym tropem, należałoby wymóc na twórcach wszelkich high-fantasy RPGów obowiązek tworzenia w gaelic, jako języku uważanym za równoznaczny z tolkienowskim elfim, badź w tymże elfim/orkowym/goblinowym, które Tolkien stworzył - no, bo melodia, klimat... A Wiedźmin to w ogóle tylko po polsku, niech się uczy reszta świata ;)
 
Gdyby ktoś przystawił mi lufę do głowy i kazał się czegoś czepnąć w teaserze to były by to ślady w powietrzu jakie pozostawiają pociski. W rzeczywistości niczego takiego nie widać ale rozumiem, że były niezbędne dla nadania wrażenia ruchu. Dziwne też, że policja ostrzeliwuje, niezbyt precyzyjnie, cel podczas gdy na wyciągnięcie ramienia od niego stoi ich sprzymierzeniec. Ale pewnie też jest opancerzony.
Zauważyliście, że całe wydarzenie ma miejsce 10 stycznia?
A tak w ogóle to cała ta jatka była jedynie zasłoną dymną dla zamordowania jednego wybranego celu. A bohater w którego się wcielimy w grze będzie jednym z 13 pozostałych uznanych za zabitych ale jednak cudem przeżyje i poszukiwał będzie zemsty i prywatnej sprawiedliwości :) A czternaście ofiar to siedem profesji razy dwie płcie do wyboru :)
 
Powracając do teasera...

1. Dlaczego pani cyborg klęczała pół naga na środku ulicy? Nie była wstanie kontrolować swoich poczynań, wybiegła w środku nocy na ulicę i zaczęła zabijać?
2. Dlaczego policja strzela, podczas gdy celem jest pojmanie? Nie było planu pojmania i gość z Psycho Squad działał samodzielnie?

Ad. 1

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, musiała dostać "załamania" w trakcie jakiś zwykłych czynności (może szykowała się do snu) i w efekcie zapasci wybiegła na ulicę w trybie "bersek". ;P

Ad. 2

Celem wcale nie było pojmanie, tylko likwidacja. Zwykła policja nie dawała rady (ich broń nie robiła na podejrzanej wrażenia), więc został wezwany psycho squad. Facet z trailera postanowił jednak zamiast zabijać, przechwycić cel. Fakt, że PS rekrutuje się z ofiar Cyber Psychozy, nie jest podawany do opinii publicznej (acz krąży w formie Urban Legend). Stąd ten prawdopodobny strzał w głowę na pokaz i drastyczna zmiana wyglądu, na koniec trailera.

Mnie tylko zastanawia, kim jest/była owa pani, bo po pierwsze primo, musi być dziana, skoro stać ją było na tak zaawansowane modyfikacje, po drugie primo, ostrza w przedramionach to chyba nie jest standardowa modyfikacja.
 
Top Bottom