Cyberpunk 2077 — Zwiastun Trybu Foto

+
Niezłe :)
Coś mi się wydaje, że spędzę więcej czasu na zrobieniu idealnej fotki niż w kreatorze postaci :D
 
Wow. Naprawdę świetnie to wygląda. I pokazuje, że jeżeli ktoś posiedzi nad postacią w kreatorze to będzie się mógł nią pochwalić na świetnych zdjęciach.
 
Chyba żaden trailer dotąd nie zrobił na mnie takiego wrażenia, jak ten :D Jest fantastyczny! Jeszcze biorąc pod uwagę to, że REDzi zwykle wspierają swoje gry długaśno po premierze, to obstawiam, że uwagi fanów będą brane pod uwagę i tryb będzie się jeszcze rozwijał, na przykład o nowe pozy, by wydaje się być to możliwe :p

Taki mini photoshop w samej grze, cudo <3
 
W AC: Odyssey fajne było to, że można było zrobić takie zdjęcie w trybie foto i inni gracze mogli je zobaczyć i polubić na mapie świata.
 
Zwiastun robi wrażenie :D Zaczynam żałować, że moja znajomość robienia zdjęć ogranicza się do wciśnięcia guziczka w telefonie :(
 
Bardzo rozbudowany tryb, zamknie usta niektórym hejterom. Wiadomo od dwóch lat, że gra będzie w pierwszej osobie, a niektórzy niezadowoleni dalej płaczą , że nie ma TPP (tak jakby ktoś komuś kazał grać w gry). Choć już widziałem płacz, że skoro postać jest w 3D i w photo mode jest tyle opcji, to dlaczego nie zrobili TPP...:giveup:
 
Top Bottom