Cyberpunk 2078?

+
Nowy Cyberpunk - czyli 2078

Jest Sylwester 2077 roku - Impreza wielkich Szych Night City

Nikt na imprezie nie wie kto to jest i jak się dostał na tą imprezę.

W sali wybranym osobom przedstawi system( nie informując do końca o jego pełnych możliwościach) potrzebuje funduszy na jego wprowadzenie...

"Tajemnicza postać" przedstawia system do pełnej kontroli społecznikostwa, który jest testowany w tajne placówce na Marsie

celem Nieznanej Organizacji (nieliczni o niej słyszeli) jest pełna kontrola każdego wszczepu 24godziny na dobę 7 dni w tygodniu itd..

by majkel @2022

#Cyberpunk #Cyberpunk2078
 
Grając w Cyberpunk 2077 po przemyśleniach - Takie coś wpadło mi do głowy- jaki może być początek kolejnej części

Początek Cyberpunk 2078

Prolog do prologu

(po włączeniu gry odrazu przenosimy się do gry) Interaktywna Animacja (Za pierwszym razem nie można pominąć.

Cel Misji - infitracja sieć (Wielowarstwowej Sieci neuronowej) w celu uzyskania informacj na temat Projektu "Ziemia Hiperborejska" Pozyskać wszystkie możliwe dane.

Do po zyskania są dane z Pięci Unimatryc - u mieszczonych w 5 różnych miejscach 4 na Ziemii i jedna na Marsie - Dane są umieszczone W cyfrowych fortecach o nazwie "Castra Praetoria"

W czasie przebywania w "Wielowarstwowej Sieci Neuronowej" odnajdujemy punk w którym wszystkie dane krzyrzują się ( nakładają się na siebie) przepływają przez jedn punkt - Pozyskujemy dane - 0-100% licznik pokazuje pobranie informacji - przy 77% - Zostaje uruchomiony w "Castra Praetoriach" Protokuł Obronny Omega - (Odliczanie od 6,5,4,3,2,1,0) Czarny ekran trwa 4 sekundy.

Jesteśmy w Pokoju V

1. W Night City (dwie dzielnice nie mają prądu jedna działa na agregatach) 176 kilomterów od Night City pod ziemią została zniszczona tajna placówka badwacz ( powstał wielki krater w tym miejscu)

2. W Nowym Yorku - Wysmażyło wszystkich co byli podłączeni do sieci (Netrunerów korporacyjnych , rządowych, wojskowych itd...) zgineło ponad 76000 osób

3. W Neo Seulu doszło do wieklkiego wyładowania elektro magnetycznego wszystkie pojadzdy latające się rozbiły

4. Na Marsie Tajna Placówka Badawcza (o której żaden Rząd nic nie wiedział) została wysadzona ładunkiem termojądrowym

5. Wyspa na morzu ...


by majkel @2023

#Cyberpunk #Cyberpunk2078
 
Last edited:
Czas na Reklame

Korea wysłała samoloty, ty wyślij drony do walki powietrznej, Japonia wysyła okręty i super lotniskowiec, ty wpusćć im wirusa który sparaliżuje łączność, Ameryka nie chce przystąpić do działani wojennych, ty wyślij na jej terytorium sabotażystów którzy zmuszą rząd do działania. Już dziś złóż preoreder. Gra strategiczna "Ostateczne Starcie"
Premiera 2078.06.08 Edycja standardowa 79 Eurodolarów, Edycja Specjalna 139 Eurodolarów, Edycja Limitowana 299 Eurodolarów (odrazu masz dostęp do Admirała Floty,Szpiega i Technokraty) Zamów teraz.

@bymajekl2024 #majkel #cyberpunk #2078
 
Last edited:
W Prologu

NP: Wyświetlacz w pokoju V

Leci debata na temat Książki która została napisana "W całości przez Człowieka".

Prowadzący: Czy to jest możliwe żeby Człowiek napisał w całości książke bez urzycia Sztucznej Inteligencji.
Trwa wielka debata czy autor tej ..... to jest Oszust, Hochsztapler, cyberoszust itd...
Przytoczę kilka faktów - ostatnia książka napisana przez Człowieka - powtarzam przez Człowieka została napisana w 2044 roku.
Prowadzący: Zasiada Pan w radzie Literatury Współczesnej "Czy jest to możliwe żeby (tytół książki) została napisana w całości przez człowieka?
Ekspert: Trudno to stwierdzić, ale badamy ten przypadek i narazie wstrzymaliśmy wydanie tej książki - ....
Prowadzący: ...mało tego wydawca chce wydać Edycję Specjalną w Wersji Papierowej
itd...


Następnie po tej debacia włącza się reklama tej książki.
Kto wstrzymał publikacje, Rząd, Korporacje? Tajne organizacje? Nie wygodne fakty są poruszane..............

Można złożyci Preorder na Edycję Papierową - wysyłając SMS [1] ZADANIE POBOCZNE - Uruchomione (TO ZADANIE POBOCZNE TRWA PRZEZ CAŁĄ GRE)
 
Sytuacja 27

Jesteśmy w barze i jest włączony telewizor.

Nieznajomy pije piwo - Jak siądziemy koło niego i zamówimy piwo to włączą się na TV wiadomości.

Najnowsze Wiadomość ze Świata

"Pięć Dni temu zaginoł w Strefie Śmierci (Między Marsem a Ziemią) Najnowszy Statek Badawczy o napędzie Termo Jądrowym "IZRAEL" Typu PULSAR I
Jest to już 7 Satek Kosmiczny który w ciągu dziesięciu miesięcy zaginoł w tym rejonie.
Trwa akcja poszukiwawcza - Zostały wysłane do Stefy Śmierci dwa Statki ratownicze na każdym z nich jest po 200 automatycznych dronów do przeczesywania przestrzeni kosmicznej.
Rząd Izraela odpowiedział w krótkej wiadomość. "To były prywatna inicjatywa Korporacji .... Rząd z tymi badaniami nie ma nic wspólnego itd...)

Po wiadomościach - Z Nieznajomym rozpocznie się rozmowa - Mówi że podobno w tym rejonie jest studnia grawitacyjna i statki przenoszą się w iną część kosmosu itd...
 
Last edited:
Top Bottom