"Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

+
Czytałem, że do 15 grudnia mają wydać łatkę, która rozwiązuje problem z tym wypłaszczaniem. Mam nadzieję, że to będzie właśnie ta łatka, która pozwoli nam normalnie uruchomić grę na komputerach, które spełniają te wymagania.

U mnie jeszcze ściąga, ale juz mnie zdemotywowałeś...
chyba zaniose kompa do jakiegos informatyka i niech sie sam meczy, bo juz nie mam pojecia co moge jeszcze zrobić.

Oby to było właśnie tak, że to oni muszą coś zrobić, żeby zadziałało, a nie że mimo ze spełniamy wymagania to nic nie pogramy

kurde bele, chwilowo ne mam więcej pomysłów, bo wykonałeś wszystkie standardowe podpowiedzi.
Czyli aktualizacja sysemu, aktualizacja sterowników, wywalenie na czas testów antywirusa, uruchomiłeś grę bezpośrednio plikiem exe z folderu x64 pomijając launcher, sprawdzenie co piszczy w aktualizacjach w aplikacji sklep microsoft?
Mylę się?

Kolejny, ***, nowy błąd...
"Message: Failed to load archive D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\basegame_1_engine.archive, error 1, try regenerating archives!
File: e:\r6.patch0hotfix2\dev\src\common\resource\src\resourcegamedepot.cpp"

EDIT: Błąd nastąpił przy samej próbie uruchomienia gry. Pomogło sprawdzanie spójności plików, lecz później, uruchamiam grę, tworzę postać i następuje znany GPU CRASH FOR UNKNOWN *** REASON w trakcie ładowania.

Last edited by a moderator:
Ja trafiłem na problem z zadaniem "bilet wstępu". Rozmowa z agentką załatwiona, natomiast nie mogę dotrzeć do Jackie'go bo nie pokazuje mi się żaden znacznik...
XSX.

Po hotfixie jest jeszcze gorzej.
Przed zainstalowaniem mogłem włączyć grę i działała 2-5 sekund.
Teraz wywala wszystko od samego początku (nawet w menu głównym).
Jedną kwestię jaką zauważyłem to można grać na minimalnych ustawieniach.
Jeżeli wybiorę ustawienia domyślne to gra się wywala.
Gra jest nie grywalna.

Jeśli chcesz, to w prywatnej wiadomości mogę ci podpowiedzieć, jak za darmo i legalnie zaktualizować system do windows 10 ;)

edit
Jeśli grę kupiłeś na steam i w nią nie zagrałeś, to masz jeśli się nie mylę 14 dni na zwrot.

edit2
ślepy ja, na gog masz 30 dni na zwrot gry.
https://support.gog.com/hc/pl/articles/360006129837?product=gog

A ja za to chętnie bym się dowiedział, jak zaaktualizować system do W10 ;) Sam mam Win7, DX11 i Cyberpunk (którego z przerwami ściągałem dwa dni z moim drewnianym netem), oczywiście "wypłaszcza się". Zaobserwowałem ten problem dzisiaj, kiedy wstałem, widząc że gierka w końcu się pobrała. Tak więc jeśli przejście na "dziesiątkę" miałoby pomóc, chętnie skorzystałbym z tej porady... Tylko nie wiem jak tutaj napisać priv...

2. Od lat unikam migracji na w10 jak ognia i nie wiem, czy nawet Cyberpunk jest w stanie mnie przekonać do przesiadki :D
Naprawdę dobra rada - uciekaj z 8.1 na WIn 10 - system mam od początku i obecnie działa genialnie. Teraz nowe gry będą głównie pod 10 robione, więc i tak Cię to nie ominie.

witam u mnie tez sie gra wypłaszcza na samym poczatku jak klikam graj robiłem wszystko i dalej nic.
Grałem w setki gier ale nigdy nie miałem problemów z odpaleniem gry zawiedziony jestem

Witam,
Mam ten sam problem co koledzy wyżej. Wychodzę z baru i tyle co przekroczę próg to wywala mnie do pulpitu. Jak będę biegł to mogę zajść trochę dalej do tych postaci przy beczkach i wtedy jest crash natomiast jak idę powoli to wystarczy przekroczyć tylko próg. Jest to dla mnie dziwne bo nie mam żadnych dropów fps, ustawienia mam na najniższych i zszedłem nawet z rozdzielczością. Jest stałe 45 fps a tu nagle taka niespodzianka ;d
Moja specyfikacja to:
Pentium G4560
GTX 1050Ti
16gb ram
Post automatically merged:

1607766950853.png

Na angielskim dziale pomocy jest taka wiadomość. Miejmy nadzieję, że to poprawią :D

Kurcze, chciałem zagrać w wersji Steam a tu komunikat. No ludzie kochani... Jedyna sobota kiedy człowiek ma chwilkę usiąść i pograć i nie może :/

Ja dochodzę do wniosku, że gra jest świeża i głównie przygotowana pod sprzęty przynajmniej ze średniej półki cenowej także dopiero w późniejszym stopniu będzie ( albo też nie będzie ) optymalizowana pod starsze podzespoły. Póki co pozostaje czekać albo przesiąść się na konsolę xd

Chłopaki , mogę radośnie powiedzieć że udało mi się to naprawić ( tak mi się wydaje ) bo też miałem tak że po wyjściu z baru jako punk crashowało mi grę albo jako nomad , w night city, lub jako korpo siadając na krzesło . Po podmienieniu jednego pliku problem minął bynajmniej już teraz nie scrashowało mi gry po wyjściu z baru więc oznacza to sukces ,oto instrukcja:

1.Pobieracie plik z tego linku:

2.Usuwacie folder pamięci podręcznej. Domyślnie powinien znajdować się w: C: \ Users \ (twoja nazwa ) \ AppData \ Local \ CD Projekt Red \ Cyberpunk 2077 i usuwacie zawartość folderu Cyberpunk 2077

3.Następnie przechodzicie do lokalizacji gry. Domyślna lokalizacja to: C: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamapps \ common \ Cyberpunk 2077 \ bin \ x64 lub w przypadku Goga C:\ GOG Galaxy \ Games \ Cyberpunk 2077 \ bin \x64

4.Plik który pobraliście w punkcie 1 , wrzucacie do folderu x64 wcześniej zmieniając nazwę pliku na Cyberpunk2077 (bez spacji)

5.Klikacie dwukrotnie w plik exe i ma działać u mnie zadziałało , a męczyłem się od wczoraj z tym też

Nie wiem czy działa to przez odpalenie w gogu zaraz sprawdzę , ale tak czy inaczej spróbujcie tego bo u mnie zadziałało! Pozdrawiam!

Top Bottom