"Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

+
TO SAMO jak to włączyć próbowałem wiele razy także z folderu cały czas CYberpun Wypłaszczył się!?
 
gra po stworzeniu postaci wraca do polpitu i wyświetla się błąd

przepraszamy, cyberpunk 2077 wypłaszczył się
 
Możecie spróbować zmniejszyć ustawienia graficzne. U mnie się crashuje jak wczytuję grę w momencie w którym się dużo dzieje. Ale jak wczytuję w spokojnych momentach to jest okej.
 
Zawsze instalujcie nowe sterowniki "na czysto" w NVIDIA jest taka opcja na pierwszym etapie instalacji.
 
Cyberpunk 2077 wypłaszczył się. Może ktoś laikowi powiedziec co ma/moze zrobić krok po kroku zeby to dziadostwo zadziałało?

FurioSS napisał 2 posty wyżej, że pomógł downgrade sterowników do starszej wersji.
 
Może ktoś odpowiedzieć z cdpr ? Nie wiem czy to wina platformy gog, komputera czy może gry. Odpowiadacie na jakieś problemy z polską wersją językową a ludzie nie mogą włączyć gry ogarnijcie to bo jest 12:50 a ja nie mogę zagrać. nie pozdrawiam
 
Najdłużej mogę zagrać V, gra wysypuje mi się kiedy V dostaje się do Nightcity. Korpo i Dzieciak nawet nie dochodzi do ważnego momentu korpo siada w sali konferencyjnej i jest koniec. Dzieciak wychodzi z baru chyba jakaś bójka trwa i koniec.
Nie pomaga downgrade sterowników wyłączenie nakładek w GOG spowodowało błąd chmury tylko, wyłączyłem wszystkie monitory zmieniałem rozdzielczość gry, wyświetlanie w oknie, zgodność pliku źródłowego, wyłączyłem konflikty w systemie, nic nie pomaga.
 
Wie ktos jak naprawic crash na kartach amd? Crashuje mi gre w tym samym miejscu po wczytaniu save, nawet po obnizeniu ustawien do najnizszych/ rx5700xt + r3 3300x
 
Szczęściarze. Mnie błąd "Cyberpunk 2077 wypłaszczył się" wywala zaraz po uruchomieniu gry. Nawet nic nie wyświetla tylko od razu piącha w pysk :/ Instalowalem przez Galaxy, wieczorem spróbuje jeszcze przez instalatory offline ze strony GOG ale wątpie, że to coś pomoże.
 
Szczęściarze. Mnie błąd "Cyberpunk 2077 wypłaszczył się" wywala zaraz po uruchomieniu gry. Nawet nic nie wyświetla tylko od razu piącha w pysk :/ Instalowalem przez Galaxy, wieczorem spróbuje jeszcze przez instalatory offline ze strony GOG ale wątpie, że to coś pomoże.
napisz jak pomoże
 
Najdłużej mogę zagrać V, gra wysypuje mi się kiedy V dostaje się do Nightcity. Korpo i Dzieciak nawet nie dochodzi do ważnego momentu korpo siada w sali konferencyjnej i jest koniec. Dzieciak wychodzi z baru chyba jakaś bójka trwa i koniec.
Nie pomaga downgrade sterowników wyłączenie nakładek w GOG spowodowało błąd chmury tylko, wyłączyłem wszystkie monitory zmieniałem rozdzielczość gry, wyświetlanie w oknie, zgodność pliku źródłowego, wyłączyłem konflikty w systemie, nic nie pomaga.

ja mam to samo
 
Najdłużej mogę zagrać V, gra wysypuje mi się kiedy V dostaje się do Nightcity. Korpo i Dzieciak nawet nie dochodzi do ważnego momentu korpo siada w sali konferencyjnej i jest koniec. Dzieciak wychodzi z baru chyba jakaś bójka trwa i koniec.
Nie pomaga downgrade sterowników wyłączenie nakładek w GOG spowodowało błąd chmury tylko, wyłączyłem wszystkie monitory zmieniałem rozdzielczość gry, wyświetlanie w oknie, zgodność pliku źródłowego, wyłączyłem konflikty w systemie, nic nie pomaga.

mam dokładnie to samo
 
Najdłużej mogę zagrać V, gra wysypuje mi się kiedy V dostaje się do Nightcity. Korpo i Dzieciak nawet nie dochodzi do ważnego momentu korpo siada w sali konferencyjnej i jest koniec. Dzieciak wychodzi z baru chyba jakaś bójka trwa i koniec.
Nie pomaga downgrade sterowników wyłączenie nakładek w GOG spowodowało błąd chmury tylko, wyłączyłem wszystkie monitory zmieniałem rozdzielczość gry, wyświetlanie w oknie, zgodność pliku źródłowego, wyłączyłem konflikty w systemie, nic nie pomaga.

Mam to samo :/
 
Top Bottom