Cyberpunk w liczbach

+

Vattier

CD PROJEKT RED
23,5% procenta graczy osiągnęło maksymalny poziom reputacji. Rogue będzie teraz musiała rozbudować Afterlife.

PL_1920x1080.png


Razor Hughes do tej pory został pokonany 2 mln razy, co stawia go w niechlubnym gronie bokserów z największą liczbą porażek na koncie w historii Night City.

CP2077_CommunityInfographics_Facebook_1920x1080_PL10.png


Dzięki hojności graczy, którzy zdecydowali się uregulować swój dług, Viktor zarobił już 147 miliardów eurodolarów! Za taką kasę mógłby kupić aż 12 250 000 000 Burrit XXL (to naprawdę dużo).

09_PL.png


Najbardziej pożądaną osobą w Night City, do której wzdychają miliony V jest Panam

1920x1080_PL08.png


Gracze spędzili w grze łącznie 600 milionów godzin. To prawie 70 tysięcy lat!

CP2077_CommunityInfographics_Facebook_1920x1080_PL07.png


Gracze najchętniej podążają ścieżką Punka.

CP2077_CommunityInfographics_Facebook_1920x1080_PL06.png


Do tej pory gracze spędzili 6 360 000 godzin w kreatorze postaci - to ponad 13 razy więcej godzin niż cyfrowa kopia Johnny’ego Silverhanda spędziła w relikcie.

CP2077_CommunityInfographics_Facebook_1920x1080_PL05-.png


North Oak to najbezpieczniejszy rejon Night City z najmniejszą liczbą zgonów na dobę (czasu rzeczywistego). Dobra robota NCPD!

CP2077_CommunityInfographics_Facebook_1920x1080_PL04-.png


Wellsprings to oficjalnie najbardziej niebezpieczny rejon Night City ze średnią liczbą około 57 zgonów na dobę (czasu rzeczywistego). Lepiej się tam nie zapuszczać bez aktywnej karty platinum Trauma Team!

CP2077_CommunityInfographics_Facebook_1920x1080_PL03-.png


Od momentu premiery V udało sie pokonać 13 miliardów osób. Dla porównania, populacja Night City wynosi 6.9 milionów osób...

PL02_1920x1080.png


Do tej pory postać najemnika o imieniu V zginęła 585 milionów razy w Night City. Gdyby chcieć za każdym razem wyprawić jej uroczysty pochówek w miejskim kolumbarium, musiałoby ono zajmować powierzchnię 14 razy większą niż Central Park.

CP2077_CommunityInfographics_Facebook_1920x1080_PL01-.png
 
Last edited:
A gdy jeszcze dodatkowo ich obezwładniasz zamiast zabijać - reputacja rośnie jeszcze szybciej. Zamiast tak ganiać z bronią w ręku i straszyć ludzi niech się prześpią w śmietniku.
 

Chodak

Forum veteran
A gdy jeszcze dodatkowo ich obezwładniasz zamiast zabijać - reputacja rośnie jeszcze szybciej. Zamiast tak ganiać z bronią w ręku i straszyć ludzi niech się prześpią w śmietniku.
Czekaj, poważnie? Bo ja pamiętam, że jak po strzelaninie jakiś gangus jeszcze dychał i go dobijałem, to dostawałem dodatkową reputację...

Mam wrażenie, że reputacja osiąga maksymalny poziom jakoś średnio w 1/5 gry, gdy nie idzie się wyłącznie głównym wątkiem. Sam jestem w tych 23.5% mimo że gry w ogóle nie ukończyłem, bo podczas zajęć pobocznych zdążyła mnie znudzić i zmęczyć niedoróbkami (staram się robić wszystko, a przynajmniej to co ma sens dla "mojego" V).
 
>Bo ja pamiętam, że jak po strzelaninie jakiś gangus jeszcze dychał i go dobijałem, to dostawałem dodatkową reputację...

No niestety CP promuje dehumanitaryzm - jak się przebiegniesz po polu bitwy niczym SS-man kontrolnie strzelając każdemu leżącemu w głowę (lub waląc pałą) dostajesz dodatkowe punkty Exp + duużo reputacji. [ I jak gram prawie cyberpsycholem to jest fajne, hi, hi!]
 
Czekaj, poważnie? Bo ja pamiętam, że jak po strzelaninie jakiś gangus jeszcze dychał i go dobijałem, to dostawałem dodatkową reputację...

Mam wrażenie, że reputacja osiąga maksymalny poziom jakoś średnio w 1/5 gry, gdy nie idzie się wyłącznie głównym wątkiem. Sam jestem w tych 23.5% mimo że gry w ogóle nie ukończyłem, bo podczas zajęć pobocznych zdążyła mnie znudzić i zmęczyć niedoróbkami (staram się robić wszystko, a przynajmniej to co ma sens dla "mojego" V).
Wiem że jak obezwładnisz i wsadzisz do lodówki lub śmietnika dostaniesz 180 - 450 pkt reputacji. Przy zastrzeleniu dostaniesz gdzieś z 30 reputacji i trochę kasy.
 
Tyle repa (+-200-300) dostajesz też za headshota w leżącego (w zależności od różnicy poziomów) z 30 repa to musiałeś jakichś lowlewolwców załatwić. Dodatkowo jak wrzucisz trupa do szafy/śmietnika to ponad stówkę skradania jeszcze (też w zalezności od poziomu typów).
 
Testowalem to na jakimś rozboju. Być może był niskolevelowy. Co jednak nie zmienia faktu że nawet jak obezwładniasz niskolevelowych przeciwników to dostajesz co najmniej 180 repa, a jak zabijesz niskolevelowego to dostaniesz 30 repa. Czyli obezwładnianie się bardziej opłaca.
 
Dzięki hojności graczy, którzy zdecydowali się uregulować swój dług, Viktor zarobił już 147 miliardów eurodolarów! Za taką kasę mógłby kupić aż 12 250 000 000 Burrit XXL (to naprawdę dużo).

09_PL.png
 
Last edited:
A ciekawe ile zarobiła Rogue dzięki 15. 000 od pojedynczego gracza za informacje o Hellmanie. Pewnie tyle że mogłaby kupić całe Orbital Air.
 
Ja Viktora spłaciłem tak pod koniec gry - nie to, że nie śmierdziałem groszem, ale jakoś mi to z głowy wyleciało...

W następnym podejściu spłaciłem go praktycznie na samym początku (nawet zanim zdążyłem wykonać pierwsze główne zadanie).
 
Super ...

Tyle, że poniekąd jest to podyktowane płcią naszego V, więc widać iż większość graczy grała postacią męską (zaskoczenie?).
 
Top Bottom