Cyberpunk w liczbach

+
Nie, nie tylko Ty, a „przesadne” to eufemizm z dużą klasą i taktem, kudozy za to.
Ale prawda może być i taka u mnie, że ciężko zazdroszczę ludziom braku innych problemów i takiej ilości wolnego czasu, która przez 8 miesięcy pozwala na swobodne upuszczanie swojego niezadowolenia na forum deva, którego nie lubię, i gry, która mnie tak bardzo zawiodła.
Osobiście pożytkowałabym ten czas na rzeczy pozytywne.
Jak nie masz czasu to po co jesteś moderatorem?
 
Mnie jednak dziwi, bo chyba nieco przesadne te emocje.
Czy tylko ja mam większe problemy na głowie niż gra (którą zresztą już dawno i w miarę bezboleśnie przeszłam)?
Nie, nie tylko Ty, a „przesadne” to eufemizm z dużą klasą i taktem, kudozy za to.
Ale prawda może być i taka u mnie, że ciężko zazdroszczę ludziom braku innych problemów i takiej ilości wolnego czasu, która przez 8 miesięcy pozwala na swobodne upuszczanie swojego niezadowolenia na forum deva, którego nie lubię, i gry, która mnie tak bardzo zawiodła.
Osobiście pożytkowałabym ten czas na rzeczy pozytywne.
Wydaje mi się, że to jak i kto dysponuje swoim czasem, jak nim rozporządza i na co pożytkuje to jest każdego indywidualna sprawa i nie deprecjonowałbym żadnych argumentów na tej podstawie. Ot, tak sobie pozwolę się z wami nie zgodzić.

Poza tym zbaczamy z przedmiotu wątku, który względnie dotyczy statystyk na temat gry - czy to oficjalnie wypuszczonych przez REDów, czy takich będących wynikiem fanowskich spekulacji i fajnie było by do tego wrócić.
 
@undomiel9 ja nie przeszedłem i spokojnie sobie czekam, bo liczę na to, że podobnie jak z W3 będzie warto :) - a W3 przechodziłem dopiero w wersji GOTY.

Powiem Ci tak. Za moich czasów całe dnie spędzało się na trzepaku i grało szmatą (połataną piłką). Dziś ludzie siedzą przed komputerami, więc inne są oczekiwania. I te oczekiwania ukierunkowane sa na określony rodzaj doświadczeń.

Jest jeszcze druga strona medalu. Gdyby forum DEVa przyciągało wyłącznie fanów i ludzi dobrej woli, byłoby to miejsce dosłownie kultu i ubóstwiania, wszechobecnego zadowolenia i miziania sie po pycholach :) hehehehe :)

Zastanawiam się dziś nad jedną rzeczą, bo mineło już naprawdę absurdalnie dużo czasu. Co robi teraz CDP? Jeśli kolejny update będzie znowu symboliczną listą poprawek raczej i ja stracę nadzieję na to, że zrobią z tej gry to czym być powinna.
Post automatically merged:

A to pytanie o moderatora jest dość interesujące :) bo bycie moderatorem raczej nie przynosi nieustannie samych przyjemności :p więc po co? koro można robić milion przyjemniejzych rzeczy? To łąba retoryka :p bo łatwo ją obrócić przeciw autorowi :p
 
Wydaje mi się, że to jak i kto dysponuje swoim czasem, jak nim rozporządza i na co pożytkuje to jest każdego indywidualna sprawa i nie deprecjonowałbym żadnych argumentów na tej podstawie. Ot, tak sobie pozwolę się z wami nie zgodzić.

Poza tym zbaczamy z przedmiotu wątku, który względnie dotyczy statystyk na temat gry - czy to oficjalnie wypuszczonych przez REDów, czy takich będących wynikiem fanowskich spekulacji i fajnie było by do tego wrócić.

To prawda, nic mi do czyjegoś czasu. :) Tylko sprostuję, że nawet nie o dysponowanie czasem mi chodziło, lecz o ciągłą potrzebę wyrażania silnych negatywnych emocji, które dotyczą gry mającej premierę w zeszłym roku. Mnie dziwi, bo nie odczuwam takiej potrzeby, nawet gdy coś mnie zawiedzie. Już nie mówiąc o życzeniach bankructwa, wykupienia jakiejkolwiek firmy itp.
Wyrażę swoje zdanie, czasem wypunktuję i idę dalej. Ten typ tak ma, więc wolno mu się dziwić. ;)

Tak swoją drogą i właściwie w temacie, wychodzi na to, że CP77 nadal obchodzi sporą grupę graczy. Jak to było? Nieważne, co mówią, byleby mówili? ;)
Nawet jeśli to memy z 0%. Ktoś w końcu musiał poświęcić chwilę ze swego życia, by takowy stworzyć. ;)
 
@The_Night_Shadow
Sankcjonujesz w swoim poście wyżej zachowania użytkowników forum, które są zwykłym trollingiem, a nie żadną krytyką.
Bo „gracze czują się oszukani” oraz „mają prawo”.

Ja do takich wypowiedzi piłam. Bo nie znajduję usprawiedliwienia dla trollowania, dla wbijania na forum tylko po to, żeby dać upust złośliwej retoryce. I nie rozumiem takiej formy spędzania czasu, chociaż, jak zauważył mój wielki przyjaciel @Szincza, nie mnie oceniać, co lubią robić ludzie w wolnym czasie. Racja, racja. Bliżej mi tu do podejścia @Offka

Po prostu, błagam, nie mylmy krytyki, nawet bolesnej, ale zasłużonej, uczciwej i wnoszącej coś do dyskusji, z tym, co niektórzy w swoich postach przemycają.

Zawsze mnie przy okazji rozwala - chciałam skorzystać z okazji, więc dzięki, że dałeś mi pretekst - zawsze mnie rozwala, że ile razy wkraczamy, stopując taki… taki jad, taką złośliwość, taki zalew złych emocji, postów które nic nie wnoszą produktywnego, a tylko wkurzają innych userów, bo są niesprawiedliwe, niefajne, agresywne i często niemądre - to zawsze, ZAWSZE zaczyna się krzyk o cenzurę, o zamykanie ust prawdzie. Bo na tym forum jest zakaz krytykowania studia.

Aha?
Nie.

Zrobiłam sobie raz statystykę, ile postów w wątku ogólnym o cp jest negatywnych, i była to proporcja 2:1
Więc niech mnie nie rozśmieszają userzy krzyczący o cenzurze, bo to oni nie rozróżniają krytyki od obrzucania błotem. I na krytykę tu jest miejsce, i zawsze będzie, choćby i 8 lat po premierze. Ile będzie trzeba. Niedowiarków odsyłam do wątku ogólnego, niech sobie policzą posty krytyczne, w tym ostre. Wiszą tam cały czas.

A moderować szczerze uwielbiam, dlatego to robię :)
I teraz już sama siebie upominam za off top, ale nie wypada nie odpowiadać na grzeczne pytanie.

Wracamy do DLC tfu, do liczb :D
 
Last edited:
Top Bottom