Cyberpunk w liczbach

+
Najbardziej pożądaną osobą w Night City, do której wzdychają miliony V jest Panam

Potwierdzam, Panam jest wisienką na torcie. :)
 
Last edited:

Vattier

CD PROJEKT RED
Gracze spędzili w grze łącznie 600 milionów godzin. To prawie 70 tysięcy lat!

CP2077_CommunityInfographics_Facebook_1920x1080_PL07.png
 
Ciekawe ile lat (w przeciągu tych 70 tysięcy) gracze doświadczali jakiś błędów (psujących rozgrywkę albo wybijających z imersji), zadyszki lub zawieszeń sprzętu?

:smart:

Obstawiam, że byłby to znaczący procent :ROFLMAO:...
 
Zakładając że sprzedano 16kk egzemplarzy gry, to statystyczny gracz spędził w niej 37,5h. Skoro dosyć często widzi się wpisy o 300-500h w grze, to są i tacy co nie pograli ani godziny.
 
są i tacy co nie pograli ani godziny
Ja mam w CP2077 imponujące 5 godzin i 12 minut - czyli dopiero "uszy przekłułem" (do kolczyków jeszcze daleko :p). Z pierwszym przejściem czekam na sensowniejsze połatanie. Tymczasem w W3 już ponad 1000 godzin i jedno przejście kompletu bez licznika. I wciąż gram.
 
Zamiast robić dodatek do CP2077, powinni zrobić do W3. Pewnie by się dużo lepiej sprzedał. A wydany razem z drugim sezonem Wiedźmina od Netflixa... hit murowany...
 
Zamiast robić dodatek do CP2077, powinni zrobić do W3. Pewnie by się dużo lepiej sprzedał. A wydany razem z drugim sezonem Wiedźmina od Netflixa... hit murowany...
Co ma piernik do wiatraka? To temat o różnych statystkach a nie dodatkach do Cyberpunka.
 
Co ma piernik do wiatraka? To temat o różnych statystkach a nie dodatkach do Cyberpunka.
Rzeczywiście. Myślałem, że piszę w innym temacie.
Tak na temat.
W CP2077 mam ograne około 50 godzin. Gry nie skończyłem. Teraz "pykam" sobie w ME (150godz) no i w W3(nie wiem ile, bo gram bez GOG), który mam zawsze miejsce na dysku.
 
Tylko szkoda, że tą postać widzieliśmy tylko w owym kreatorze, a w grze jedynie w wybranych lustrach (po ich "włączeniu" ), karcie postaci i na motorze oraz jeszcze jednym miejscu przez krótką chwilę (nie spoileruje gdzie).

Tak, więc śmiem zaryzykować stwierdzeniem iż gracze najdłużej oglądali swoją postać w kreatorze, na samym początku gry.
 
Tylko szkoda, że tą postać widzieliśmy tylko w owym kreatorze, a w grze jedynie w wybranych lustrach (po ich "włączeniu" ), karcie postaci i na motorze oraz jeszcze jednym miejscu przez krótką chwilę (nie spoileruje gdzie).

Tak, więc śmiem zaryzykować stwierdzeniem iż gracze najdłużej oglądali swoją postać w kreatorze, na samym początku gry.

Do tego jeszcze w menu ekwipunku i trybie foto.
 
Pewnie się dołożyłam do tych godzin na starcie, quasi-Simsowa kreacja postaci zaskakująco mnie wciągnęła ;p
 
Też lubię... Może faktycznie przez te Simsy ;)
Choć kreator mógłby jeszcze obejmować sylwetkę, jak w Saint Row.
 
North Oak to najbezpieczniejszy rejon Night City z najmniejszą liczbą zgonów na dobę (czasu rzeczywistego). Dobra robota NCPD!

View attachment 11229797

Ciężko by było inaczej bo póki co prawie nic tam nie ma :)

Swoją drogą po lekturze albumu z CP2077 i opisu dzielnicy to spodziewałem się, żę będzie tam więcej np. ekskluzywnych willi i posiadłości, a defacto jest ich co kot napłakał.

" The area consists of vast estates, some of them with their own micro-biome and artificially created landscape." No chyba nie :)
 
Top Bottom