Cyberpunk w liczbach

+
CD Projekt nigdy by czegos tkaiego nie zrobil

RED'zi nigdy by (też) nie wydali złej/niedopracowanej gry, a tutaj patrz - Cyberpunk 2077.

A "szpiegowanie" możesz wyłączyć w opcjach (jak mówił to mój poprzednik) - pytanie ilu graczy jest tego nieświadomym?
 
I w czym tym ta gierka jest lepsza od Cyberpunka 2077? Serio pytam, bo jakoś tego nie dostrzegam :confused:
 
I w czym tym ta gierka jest lepsza od Cyberpunka 2077? Serio pytam, bo jakoś tego nie dostrzegam :confused:

Posiada latające pojazdy i możliwość przełączenia widoku z TPP do FPP (czyli to czego według CDPu nie dało się zrobić)... cała reszta (ruch uliczny) wydaje się tak samo słaba... ale nie wiem czy to świadczy dobrze o tych kilku ludziach którzy to projektowali, czy źle o studiu z kilkoma setkami pracowników i milionami zielonych...
 
kompetentne osoby, które umiały zrobić grę a nie gniota
Stwierdzenie, że CP jest gniotem to już "lekka" przesada. Świetnie się bawię grajac wciąż od premiery. Obecnie czekam na dodatki oraz na update graficzny pod XSX czyli jak widać ogrywam na konsoli. Grę przeszedłem na XOX i to tym limitowanym z wersji CP i nie żałuję zakupu.
Gra wciąga niesamowicie.
 
Aha, i pewnie masz jakieś dane na poparcie tego że nad Cyberpunkiem pracowały zupełnie inne osoby niż nad wiedźmińską trylogią?
Tak i dlatego po wiedźminie 3 odeszło wielu ważnych pracowników, i na pewno to oni tworzyli cyberpunka
 
Na pewno. Tak bardzo że na pewno zaraz przedstawisz dowody. Chyba że nie.

 
Na pewno. Tak bardzo że na pewno zaraz przedstawisz dowody. Chyba że nie.

Sebastian Stępień, wieloletni pracownik CD Projekt RED, mający na swoim koncie pracę przy serii "Wiedźmin", Michał Stec wieloletni pracownik, który pracował nad dodatkami do Wiedźmina 3, Mateusz Piaskiewicz główny projektant poziomów, z pewnością da się jeszcze znaleźć kilku innych ważnych pracowników oraz wielu programistów, którzy odeszli po stworzeniu wiedźmina 3 przez mobbing, crunch i niskie pensje.
 
Top Bottom