Cyberpunk Wiki

+
Cyberpunk Wiki

Każda dobra gra zasługuje na swoją Wiki. Nie inaczej jest z Cyberpunkiem. Myślę, że warto skorzystać i przyłączyć się do tworzenia Wiki o nowym dziele CDP RED.


http://cyberpunk.wikia.com/wiki/Main_Page
 
Ekhem, ale nawet nie wiadomo jaki będzie tytuł? :| Później przecież już nie da się zmienić adresu strony.
 
Vojtasass said:
Ekhem, ale nawet nie wiadomo jaki będzie tytuł? :| Później przecież już nie da się zmienić adresu strony.
No to jak poznamy nazwę, to ludzie od Wiki stworzą nową i przekopiują kod starej razem z bazą xD
 
ser-ek said:
No to jak poznamy nazwę, to ludzie od Wiki stworzą nową i przekopiują kod starej razem z bazą xD
No super, nie ma to jak sobie robić podwójną robotę. Popieram wszystkie wiki-inicjatywy, ale niektórzy są w nieco zbyt gorącej wodzie compani. ;)
 
No ale tego, to przecież jest o Cyberpunku papierowym, więc nie widzę problemu :p
O grze REDów swoją drogą, ale zaczęło się od Pondsmitha, em aj rajt?
 
Mamy już wiedźmińską wiki, teraz czas na cyberpunkową. Ciekawi mnie jednak, czy ta cyberpunkowa wiki będzie skupiała się tylko na grze REDów, czy też na świecie tego gatunku i podręcznikach Mike'a Pondsmitha. Z niecierpliwością czekam na rozwój tej strony.
 
OK, wchodzę na stronę Wiki, co widzę: Logo CDPR, artworki z ich gry (Cyberpunk), newsy o tej grze.
Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do tego czy Wiki dotyczy gry "papierowej", czy gry video, rozwiewam.
 
A co Ci mówi adres strony i napis na głównej pod logiem gry i nazwa zakładki?
 
Nie wiem o który napis pod logiem chodzi. Wstawiam shota, dla tych którzy WCIĄŻ nie są pewni :D


Nie jestem pewny, czy próbujesz mnie zanegować, czy naśmiewasz się z mojego wyliczania (jeśli tak, nie mam za złe, posiadam poczucie humoru).
 
Wybacz, mój błąd, odnosiłem się do linka Zi3lonej.

http://cyberpunk.wikia.com/wiki/Category:pen_and_Paper_RPG

EDIT:
I nie naśmiewam się, nie zwykłem, jeśli tak to odebrałeś, to sory.
 
To ja jeszcze raz - wiki dotyczy, jak to się ładnie mówi, szerszego IP - papierowej gry RPG Cyberpunk tworzonej przez Pondsmitha oraz cRPG tworzonego przez REDów.
Howgh.
 
Spoko ;)

Jak widać - ten artykuł i jego podartykuły zaiste dotyczą papierowej gry RPG. Są one jednak niczym kostki lodu w kubku pełnym Coli
 
PaulMarshall said:
Gry nie ma, kompendium wiedzy jest. Imponujące ;)

Spoko. Chyba przed premierą W2 pojawiło się "Tsood wiki" założone bodaj przez ifrytów. Redkit został oficjanie zapowiedziny w ten czwartek ;)
 
Gra jest :p Rozwijana od 20 lat, czy coś koło tego. Gry komputerowej, owszem, jeszcze nie ma.
 
Top Bottom