Cyberpunkowe środki transportu

+
@sebogothic hmm MaiMai?? podziwiam cie stary szczerze....ja porzucilem to cudo lpo tym jak niechcacy rozjechalem kogos czy tez potracilem..w kazdym badz razie..zaczeli mnie scigac dostalem jeden slownie jeden pocisk w d.. i powedrowalem do nieba...
Co do pojazdow nomadow to moge jeszcze dodac tyle ze maja wbudowana chyba niezniszczalnosc a przynajmniej mod niedozdarcia, piekielnie ciezko je uszkodzic..a wcale nie sa wolniejsze od tak zachwalanych supersamochodow ogolnie cala seria Quadry (w roznych wersjach) jak tez shion coyote czy tez seria wozow Colbiego jest bardzo interesujaca..Najbardziej sie smialem jak zwedzilem smieciowoz , te male cus prostokatne -wypadlo mi z glowy jak to sie nazywa. rozbedzilem to do zawrotnych 80km i niewykrecilem sie..przywalilem w te wielkie kloce z militechu Kaukaz Bratsk..mialem szczery podziw w oczach bo kaukaz polecial robiac piruet...
Brakuje mi chopperow czy maszyn w klimacie zghost ridera.Chociaz trzeba przyznac ze autorom cos krazylo po glowie bo jest przeciez w grze Brennan Apollo tyle ze ja go widzialem z sygnatura "nie rusz ,nie mysl nie dotykaj;)" bodaj ze w Coronado stoi w ktoryms z garazy,swoja droga wyobrazacie sobie MaiMaia po booscie Colbiego...:p
 
@telpher78

20210109125510_1.jpg

20210109125836_1.jpg
 
Tyle, że w CP 2077 można wskoczyć na dowolny pojazd i na nim sobie pojechać* :giggle:...

*i nikt na naszą obecność na dachu nie reaguje
 
Ja dzisiaj natknąłem się na coś takiego:



Niestety, pojazd jest nieaktywny i dodatkowo nie ma przypisanych żadnych kolizji :rolleyes: .

A tak chciałoby się czymś takim przejechać :D ...


W grze jest też wózek z tego słynnego dema (2018 roku):

 
Top Bottom