Cyfrowa wersja gry Wiedźmin 2 na konsolę Xbox 360 dostępna już w 40 krajach

+
Cyfrowa wersja gry Wiedźmin 2 na konsolę Xbox 360 dostępna już w 40 krajach



Cyfrowe wydanie Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw na konsolę Xbox 360 jest już dostępne w 40 krajach. Użytkownicy korzystający z platformy Xbox LIVE mogą zakupić tytuł za pomocą usługi Gry na Żądanie, dostępnej na konsoli firmy Microsoft. Pełna lista krajw, w ktrych dostępna jest cyfrowa wersja drugiej części przygd Geralta znajduje się poniżej:
Argentyna
Australia
Austria
Afryka Południowa
Arabia Saudyjska
Belgia
Brazylia
Chile
Czechy
Dania
Finlandia
Francja
Grecja
Hiszpania
Holandia
Hong Kong
India
Irlandia
Izrael
Japonia
Kanada
Kolumbia
Meksyk
Niemcy
Nowa Zelandia
Norwegia
Polska
Portugalia
Rosja
Singapur
Słowacja
Stany Zjednoczone
Szwecja
Szwajcaria
Tajwan
Turcja
Węgry
Wielka Brytania
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Ceny mogą się rżnić w zależności od regionu, w ktrym się znajdujecie, dlatego też zapraszamy do zapoznania się ze szczegłami znajdującymi się na karcie produktu na rynku usług Xbox LIVE.
 
Ogłoście konkurs:
"Znajdź je wszystkie" :D

Ale cieszy, że Wiedźmania zatacza tak szerokie kręgi.
 
U mnie jeszcze tylko Wieśka brakuje na xboxie, bo na gogu siedzą oba, w pudełkach tak samo oraz na steamie podczas ostatniej jesienniej wyprzedaży kupiłem brakującego do kolekcji W2 i również mam oba. :D
 
mar-ion said:
W Arabii czy ZEA mają pewnie dodatek "U Geralta w haremie". :D
Wątpię, pewnie jest ocenzurowany przez nieprzyzwoite sceny np. kąpiel w ruinach. Ukamienować tych nieprzyzwoitych developerów z zachodu w imię Allaha :p
 
Ecstasy said:
Wątpię, pewnie jest ocenzurowany przez nieprzyzwoite sceny np. kąpiel w ruinach. Ukamienować tych nieprzyzwoitych developerów z zachodu w imię Allaha :p/>
Triss w burce... hmmm xD
 
ser-ek said:
Ja się tylko zastanawiam jakby wyglądała.

Byłeś na evencie? Byłeś.
Widziałeś Und w płaszczu i czapce? A potem bez? Widziałeś.
No to nie wiem, nad czym się zastanawiasz. :)
 
Top Bottom