Czarny ekran w intrze lub w szybkiej podróży

+
Witam otóz mam pewien problem kiedy wchodzę do gry nie pojawia się intro początkowe kiedy naciskam spacje bądź enter i wchodzi do menu gry.
Kiedy wczytuję zapis także nie mam tego przerywnika w którym mówi Jaskier(dźwięków w tle też nie słychać).
Tak samo jest w szybkiej podróży kiedy chcę się teleportować nie wyskakuje żaden przerywnik.
Nie wiem co mam z tym zrobić, bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
 
Witam otóz mam pewien problem kiedy wchodzę do gry nie pojawia się intro początkowe kiedy naciskam spacje bądź enter i wchodzi do menu gry.
Kiedy wczytuję zapis także nie mam tego przerywnika w którym mówi Jaskier(dźwięków w tle też nie słychać).
Tak samo jest w szybkiej podróży kiedy chcę się teleportować nie wyskakuje żaden przerywnik.
Nie wiem co mam z tym zrobić, bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Próbowałeś weryfikować pliki gry przez GOG Galaxy? Wczytujesz zapis zgodny z wersją gry jaką posiadasz? Miałeś jakieś mody bądź masz zainstalowane jakieś mody?
 
Ja tak miałem z Neverwinter Nights - nie miałem intro i przerywników. Podobno może to być wina jakiegoś codec-packa, który "przechwycił" odtwarzanie plików z jakimś konkretnym rozszerzeniem. Nie walczyłem z tym, bo sama gra działała prawidłowo.
 
Top Bottom