Czarny ekran

+
Czarny ekran

Dzień dobry!

Otóż mój problem polega na tym, że gdy chcę wczytać dowolny świat (również mój) ekran główny pozostaje czarny. :mad:

Nie mam bladego pojęcia czym jest to spowodowane. Może to wina karty? GF 9600 1GB powinna sobie poradzić z tym, skoro gra śmiga nromalnie.

Proszę o pomoc!
 

Attachments

  • as1.jpg
    as1.jpg
    156.6 KB · Views: 46
  • ds.jpg
    ds.jpg
    159.5 KB · Views: 45
  • sa.jpg
    sa.jpg
    165.1 KB · Views: 30
  • fr.jpg
    fr.jpg
    160.8 KB · Views: 38
Tego się właśnie obawiałem. Ale w takim razie czemu terrain mogę modelować? Bezsensu :confused:
 
Musisz kliknąć prawnym klawiszem na World w prawym panelu i wybrać Load All. Dopiero wtedy wczyta się scena.
 
Dziękuję! Właśnie uczyniłeś kolejnego człowieka szczęśliwym ^^ Powinni na tym forum dodać coś na kształt plusów czy coś takiego ;) Jeszcze raz dziękuję!
 

M2use

Forum regular
Ja mam podobny problem : po stworzeniu terenu z terrain tools -> create/modyfi terrain panel viewport ciągle pozostaje czarny. wyswietla mi sie żółty okrąg narzędzia do edycji ale nie jestem w stanie nic zrobić żeby wyświetlił się teren. Próba wczytania któregoś ze światów z folderu levels również nic nie daje (po Load All ciągle czarny-szary panel Viewport). Karta graficzna : Radeon 6870 gra działa bezproblemowo na High.
 

yulaw

Forum regular
Czarny ekran i nieaktywny panel

Witam mam problem.
Tak jak przedstawiłem to w temacie, problem polega na tym, że panel tworzenia jest nieaktywny, a ekran czarny. Cała instalacja przebiegła pomyślnie ( nie wyskoczył żaden błąd) Klikanie w jakąkolwiek opcję w pasku tools, nie wywołuje żadnych akcji i nic się nie rozwija.
Czy ktoś miał może podobnie, albo potrafi mi pomóc?
 
Top Bottom