Czarny Piątek — wyprzedaż do - 50%!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Nadszedł Czarny Piątek i z tej okazji Sklep przygotował dla Was specjalne oferty! Do poniedziałku wszystkie beczki z dodatków oraz pył meteorytowy kupicie za pół ceny!

Beczki z dodatków znikną ze sklepu po zakończeniu promocji, więc jeśli chcecie je zgarnąć musicie się pospieszyć.
 

Lexor

Forum veteran
Beczki z dodatków znikną ze sklepu po zakończeniu promocji, więc jeśli chcecie je zgarnąć musicie się pospieszyć.
Super! Jak świetnie! Jeeej! No w końcu, tak bardzo mi przeszkadzały!

Ech...

Ciekawe czy przynajmniej poprawicie zbugowany prestiż 10, bo inaczej w sklepie pozostaną praktycznie same zbugowane beczki.

PS. Tytuł wątku powinien brzmieć "niedługo usuniemy ze sklepu beczki frakcyjne", bo zwykle akcentuje się te ważniejsze rzeczy...
 
Last edited:
Po co kupować beczki po wyjściu dodatku , jeżeli trafienie nawet brązowej karty z nowego dodatku będzie mało prawdopodobne, po usunięciu beczek z dodatków?
 

Lexor

Forum veteran
@harlhamerhand: Jak zwykle CDPR w wiadomościach oficjalnych nie informuje jak należy, bo z "przeciekających" postów devów wiadomo, ze beczka z nowego dodatku pojawi się i będzie w sklepie dostępna jako jedyna tego typu.
 

Lexor

Forum veteran
to jak mam teraz zdobyć karty z dodatków jako nowy gracz bo czegoś tu nie rozumiem ??
Kupujesz "zwykłe" beczki (zawierające wszystkie karty z gry) albo beczki frakcyjne / neutralne.
Wciąż masz dostęp do wszystkich kart jakie wyszły, ale obarczony jest on większym RNG jeśli polujesz na konkretną kartę.
 
To szansa dropu konkretnej legendy zapewne zrównała się do poziomu wygrania głównej nagrody w totolotku. No cóż dziękuje za wyczerpującą odpowiedź.
 

Lexor

Forum veteran
@RangersZG: Ja też nie jestem zadowolony z "nowego rozwiązania" - tym bardziej, że z każdym nowym dodatkiem owa szansa na uzyskanie jakiejś karty bedzie malała (bo do ogólnej puli kart będą wskakiwały kolejne). Na "pocieszenie" napiszę, że i do tej pory nigdy nie liczyłem się z uzyskaniem konkretnej karty legendarnej (co najwyżej liczyłem na jakąś kartę epicką) - większość legend stworzyłem sam ze skrawków. Pozostaje kwestia jak długo będą zawsze pozostawać w sklepie beczki z "najnowszego dodatku", bo z obecnego ostatniego też wycofali, mimo że nie ma jeszcze kolejnego.
 

Hod74

Forum regular
Beczki z dodatków znikną ze sklepu po zakończeniu promocji, więc jeśli chcecie je zgarnąć musicie się pospieszyć
Mam pytanie bo pisałaś ,że beczki znikają ale w drzewkach od danego dodatku wciąz są widoczne. Jaką beczkę otrzymam do otwarcia kiedy na drzewku np Krwawej Klątwy najadę na odpowiedni element drzewka?
 
Domyślam się, że beczki zniknęły ze sklepu, natomiast mogą być jeszcze dostępne w "starych" drzewkach ;) jednak to tylko takie moje domysły, może ktoś to potwierdzi.
 
Top Bottom