Czas na GWINTOWY Konkurs Artystyczny!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Czas na GWINTOWY Konkurs Artystyczny!



W świecie Wiedźmina wszechmocne czarodziejki czekają na konfrontację, a przerażające potwory sprawiają, że włosy stają dęba! Mimo tego, wciąż pełno jest postaci, które nie miały jeszcze szansy na przyozdobienie swoją podobizną karty GWINTA.

Oto Twoja szansa, by to zmienić! Podejmij wyzwanie i zaprezentuj swoje umiejętności w GWINTOWYM Konkursie Artystycznym!

Więcej informacji na playgwent.com/art-contest.
 
Zacne nagrody :D Kto wie może się skuszę i coś zilustruje :p Chociaż chyba największa nagroda i satysfakcja to zobaczenie takiego artu później w grze xD
 
Fajna szansa dla utalentowanych grafików. Oferta pracy w CDPR dla zwycięzcy i możliwość tworzenia grafik do kart w przyszłości :)
A jak ktoś naprawdę jest utalentowany i spodoba się Redom, kto wie...może nie tylko na Gwincie się skończy.
 
Last edited:
Alicja. Pytanko :p "1.Zilustruj postać z uniwersum Wiedźmina, która nie została przedstawiona na żadnej karcie dostępnej w GWINCIE."
Czyli chodzi o postacie, których nie ma na dzień dzisiejszy tak? Pytam bo jeśli wyjdzie jakaś aktualizacja i dana postać się pojawi np Wielki Mistrz z W1 (z reszta wiele kart już wykonanych pewnie czeka na aktualizacje w której się pojawią) to może być problem xD
 
Last edited:

Alicja.

CD PROJEKT RED
hertores;n10533122 said:
Pytanko :p "1.Zilustruj postać z uniwersum Wiedźmina, która nie została przedstawiona na żadnej karcie dostępnej w GWINCIE." Czyli chodzi o postacie, których nie ma na dzień dzisiejszy tak? Pytam bo jeśli wyjdzie jakaś aktualizacja i dana postać się pojawi np Wielki Mistrz z W1 (z reszta wiele kart już wykonanych pewnie czeka na aktualizacje w której się pojawią) to może być problem xD

Tak, regulamin mówi:

Aby wziąć udział w Konkursie wykonaj kreatywne Dzieło przedstawiające postać ze świata Wiedźmina, która nie została przedstawiona na żadnej karcie dostępnej w GWINCIE: Wiedźminskiej Grze Karcianej do rozpoczęcia Czasu Trwania Konkursu.

Czyli, jeśli między początkiem, a zakończeniem konkursu pojawi się w GWINCIE nowa postać i tak możesz ją narysować :)
 
Alicja. Dzięki za odpowiedź :) Tak myślałem ale zawsze lepiej się upewnić xD Po głowie chodzi mi parę pomysłów więc kto wie może uda mi się coś sensownego przedstawić na artach :D
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Została ostatnia doba GWINTOWEGO Konkursu Artystycznego!

Zgłoszenia możecie wysyłać do 14:00 w piątek 6 kwietnia.
 
Czy to normalne, że po wysłaniu pliku nie ma żadnego potwierdzenia otrzymania zgłoszenia? Trochę byłoby szkoda, gdyby się okazało, że coś nie doszło z powodu jakiegoś błędu technicznego. A może jest możliwość jakoś to sprawdzić?
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
tomek8401;n10771521 said:
Czy to normalne, że po wysłaniu pliku nie ma żadnego potwierdzenia otrzymania zgłoszenia? Trochę byłoby szkoda, gdyby się okazało, że coś nie doszło z powodu jakiegoś błędu technicznego. A może jest możliwość jakoś to sprawdzić?

Jeśli masz wątpliwości czy Twoja praca doszła napisz do mnie na PW kiedy ją wysyłałeś oraz jakiego maila i imienia użyłeś. Sprawdzę.
 
Top Bottom