Czat z twórcami gry przeglądarkowej Wiedźmin: DuelMail już w czwartek!

+
Na gram.pl będzie relacja :) poza tym w dziale Arena duelmail można nas dalej męczyć pytaniami :)
 
No pięknie.. zajrzałem dzisiaj na community, patrze, i jest news :
Czat z twórcami gry przeglądarkowej Wiedźmin: DuelMail już w czwartek!
Teraz to mogę sobie powiedzieć: Czat z twórcami gry przeglądarkowej Wiedźmin: DuelMail już w wczoraj! xD
 
Zapis czatu jest już dostepny na gramie - klik.Natomiast co do samej dyskusji to mnie się najbardziej podobały odpowiedzi dotyczące losowości wybierania przeciwników, a zresztą co ja to bedę opisywał, przeczytajcie sami:
bakubartek: Czy wprowadzicie system losowy? Czyli: nie mam przeciwnika, a nie chce mi się szukać, to dołączam się do listy poszukujących graczy i powiedzmy zostaje nam wylosowany gracz, który również szuka przeciwnika na naszym poziomie.Madej: Tak jest to na liście "TO DO".(...)Muminus: (...) Co do losowego znajdowania przeciwników - na razie nie planowaliśmy czegoś takiego. Ale jeśli okaże się to potrzebne, to być może nad tym pomyślimy.
;D
 
Oczywiście - nadal nie jest idealnie, ale to beta i już jutro (9 maja - przyp. gram.pl) pojawią się nowe umiejętności, mam nadzieję że taktycznie gra zyska wiele.U czarusi nie ma nic nowego.Smerdek: Na Ziemię spada meteoryt niszcząc przy okazji wszystkie serwery na których stoi DuelMail + wszystkie kopie. Co robicie? :>DirectC: Jestem community managerem i nie zajmuje się takimi rzeczami ;) :D :beer:sianer: Czy nie macie Państwo czasem wyrzutów sumienia, iż Wasz produkt negatywnie wpływa na produktywność w wielu rodzimych biurach?DirectC: DuelMail - zabójca Polskiego PKB. :beer:Eriash: Michał Madej odkrył właśnie funkcje klawiszy ctrl, alt i delete. Przez chwile go nie będzie :D ::)Ogólnie zapowiedzi bajerów i tego co będzie nastrajają optymistycznie. To chyba dobrze :p
 
LordBart said:
Oczywiście - nadal nie jest idealnie, ale to beta i już jutro (9 maja - przyp. gram.pl) pojawią się nowe umiejętności, mam nadzieję że taktycznie gra zyska wiele.U czarusi nie ma nic nowego.Smerdek: Na Ziemię spada meteoryt niszcząc przy okazji wszystkie serwery na których stoi DuelMail + wszystkie kopie. Co robicie? :>DirectC: Jestem community managerem i nie zajmuje się takimi rzeczami ;) :D :beer:sianer: Czy nie macie Państwo czasem wyrzutów sumienia, iż Wasz produkt negatywnie wpływa na produktywność w wielu rodzimych biurach?DirectC: DuelMail - zabójca Polskiego PKB. :beer:Eriash: Michał Madej odkrył właśnie funkcje klawiszy ctrl, alt i delete. Przez chwile go nie będzie :D ::)Ogólnie zapowiedzi bajerów i tego co będzie nastrajają optymistycznie. To chyba dobrze :p
;D Powinienem byc bardziej powazny
 
Ja myślałem, że po moich pytaniach uda mi się coś wygrać...Powinienem być mniej poważny :D
 
Top Bottom