Czesc! Nazywam sie Konrad OldMoney I ja zrobilem 27 piosenek dla Cyberpunk2077!

+
Witam wszystkich.
Z gory przepraszam za moj slaby Polski ;)
niestety w Polsce nie mieszkam od dziecinstwa, ale sie staram!
Nazywam sie Konrad OldMoney, I jestem producentem ktory zrobil 27 piosenek w Cyberpunk2077.
GR4VES, Dinero, i wiele innych kawalkow.
Pracowalem przez 2 lata na muzyce i nagrywalem każda sesje w studio.
Chcialem zeby ludzie mogli widziec jak te piosenki sie stworzyly bo duzo razy takiego czegos nikt nie ma
szansy zobaczyc.
Tutaj jest link! CLICK HERE
Byloby super od was slyszec, co myslicie o muzyce i jezeli macie jakies pytania to smialo mozna mnie tu zapytac!
Dziekuje serdecznie!
-Konrad
 
Konrad szacun i podziw za waszą pracę włożoną w tworzenie niesamowitej ścieżki dźwiękowej do tej gry. Night city dzięki tej muzyce naprawdę sporo zyskało na atmosferze! In my opinion this is one of the best game soundtracks ever made.
 
Last edited:
Konrad szacun i podziw za waszą pracę włożoną w tworzenie niesamowitej ścieżki dźwiękowej do tej gry. Night city dzięki tej muzyce naprawdę sporo zyskało na atmosferze! In my opinion this is one of the best game soundtracks ever made.
Thank you so much!!! Dla mnie to byl honor robic muzyke na ta gre.
Marcin, Kwazol I Paul Leonard sa zajebisci kompozytorzy, I oni TYLEEEEE pracy wlożyli na ta gre,
to nie chcialem zrobic muzyke ktora ich prace zepsuje haha!
 
Witam wszystkich.
Z gory przepraszam za moj slaby Polski ;)
niestety w Polsce nie mieszkam od dziecinstwa, ale sie staram!
Nazywam sie Konrad OldMoney, I jestem producentem ktory zrobil 27 piosenek w Cyberpunk2077.
GR4VES, Dinero, i wiele innych kawalkow.
Pracowalem przez 2 lata na muzyce i nagrywalem karzda sesje w studio.
Chcialem zeby ludzie mogli widziec jak te piosenki sie stworzyly bo duzo razy takiego czegos nikt nie ma
szansy zobaczyc.
Tutaj jest link! CLICK HERE
Byloby super od was slyszec, co myslicie o muzyce i jezeli macie jakies pytania to smialo mozna mnie tu zapytac!
Dziekuje serdecznie!
-Konrad

Kawał dobrej roboty.
Muzyka, nawet mimo różnorodności w gatunkowych ramach ma swoją, cyberpunkową tożsamość i nie da się jej z niczym pomylić. To ogromne osiągniecie przy tak zróżnicowanych brzmieniach, więc czapki z głów.

Hell of a job, mate.
Even despite genre variety the music still has its own, unique identity that you cannot confuse with anything else. It’s an amazing achievement considering how different the sounds you can hear throughout the whole game can be. Hats off.

Also, on the side note, production value of these vlogs are amazing.:cool:
 
Last edited:
Będę szczery - to nie jest mój ulubiony styl muzyki. Ale odkładając osobiste preferencje na bok, słychać, że to kawał na prawdę dobrej roboty. Pasuje ideanie do klimatu miasta przyszłości.

Preem work!
 
Trzeba powiedzieć, że muzyka robi połowę klimatu. Akurat Redzi zawsze mieli szczęście do niesamowitych artystów.

Co mi najbardziej imponuje, to to, ze pomimo takiego bogactwa gatunkowego, każdy utwór wydaje się być naturalną częścią tego świata, nie ważne czy to rock, hip hop, czy coś elektronicznego. Nie ma co owijać w bawełnę, świetna robota.
 
Kawał dobrej roboty.
Muzyka, nawet mimo różnorodności w gatunkowych ramach ma swoją, cyberpunkową tożsamość i nie da się jej z niczym pomylić. To ogromne osiągniecie przy tak zróżnicowanych brzmieniach, więc czapki z głów.

Hell of a job, mate.
Even despite genre variety the music still has its own, unique identity that you cannot confuse with anything else. It’s an amazing achievement considering how different the sounds you can hear throughout the whole game can be. Hats off.

Also, on the side note, production value of these vlogs are amazing.:cool:
Dzieki! Wlasnie z tym zawsze sie szarpalem. Jakie wybrac dzwieki itd, zeby to sie wszystko razem zlepilo.
CD Projekt team maja super ucho na to. to wlasnie te piosenki ktore oni wzieli ode mnie to byly perfekt.
Ciesze sie ze vlogi lubicie bo naprawde, to bylo bardzo duzo pracy hahaha!!
much love to you
Post automatically merged:

Będę szczery - to nie jest mój ulubiony styl muzyki. Ale odkładając osobiste preferencje na bok, słychać, że to kawał na prawdę dobrej roboty. Pasuje ideanie do klimatu miasta przyszłości.

Preem work!
to jest dla mnie, bardzo wazny komplement!
dziekuje serdecznie
Post automatically merged:

Trzeba powiedzieć, że muzyka robi połowę klimatu. Akurat Redzi zawsze mieli szczęście do niesamowitych artystów.

Co mi najbardziej imponuje, to to, ze pomimo takiego bogactwa gatunkowego, każdy utwór wydaje się być naturalną częścią tego świata, nie ważne czy to rock, hip hop, czy coś elektronicznego. Nie ma co owijać w bawełnę, świetna robota.
Redzi. Lubie to. haha
No wlasnie tez jestem przez to bardzo "impressed" ( hahaha pod wrazeniem? nie wiem ktore tu slowo użyc :/)
Duzo ludzi graja w gre i slysza muzyke I spoko, ale ci ktorzy zatrzymuja sie I mysla o takich szczegółach, to dla nas muzykow, jest bardzo milo wiedziec ze nasza praca jest zauważona.
:)
 
Dzięki za podzielenie się tymi materiałami. Świetna robota. Czasem się zatrzymuję w grze i słucham tych kawałków bo są zbyt dobre by się od nich oderwać, serio. Myślę że większego komplementu dla muzyka nie ma :)
 
Dzięki za podzielenie się tymi materiałami. Świetna robota. Czasem się zatrzymuję w grze i słucham tych kawałków bo są zbyt dobre by się od nich oderwać, serio. Myślę że większego komplementu dla muzyka nie ma :)
Haha chyba nie ma!
Ktora jest twoja ulubiona piosenka w grze?
 
Utwór GR4VES jest świetny! Nie mogę się doczekać kiedy zostanie wydany w serwisach stremingowych. Wiadomo coś w tym temacie?

Track GR4VES is excellent! I wonder when it will be officially released on streaming services? Can't wait.
 
Ktora jest twoja ulubiona piosenka w grze?
Jest ich trochę. Jedyny problem w grze jest taki, że nie znam ich po tytułach. Przejrzałem jednak już kilka twoich materiałów i na pewno są wśród nich GR4VRS, Heave ho, Dinero, Serpant, Bruzers, a jak przeslucham resztę po tytułach to pewnie będzie jeszcze kilka przy których sobie pomyślę - o to ten, ten jest mega.
 
@KonradOldMoney
I am not a fan of rap or hip-hop, but great respect and thanks for the contribution you put into creating this amazing soundtrack. Both the songs and the whole OST create an amazing atmosphere in the game (with some songs I had the proverbial weight on my back :)). Thanks again.

Nie jestem fanem rapu czy hip-hopu jednak wielki szacunek i podziękowania za wkład jaki włożyłeś w tworzenie tej niesamowitej ścieżki dźwiekowej. Zarówno piosenki jak i cały OST tworzą niesamowity klimat w grze (przy niektórych utworach miałem przysłowiowe ciary na plecach :) ). Jeszcze raz wielkie dzięki.
 
Utwór GR4VES jest świetny! Nie mogę się doczekać kiedy zostanie wydany w serwisach stremingowych. Wiadomo coś w tym temacie?

Track GR4VES is excellent! I wonder when it will be officially released on streaming services? Can't wait.
nie stety, nie mam konrtoli nad tym kiedy piosenki sa wydawane na streaming. Jezeli bym mial to by byly tam w pierwszym dniu! haha!

unfortunately I have no control about when it goes to streaming otherwise you can bet I would have uploaded it on the first day!!
Post automatically merged:

Jest ich trochę. Jedyny problem w grze jest taki, że nie znam ich po tytułach. Przejrzałem jednak już kilka twoich materiałów i na pewno są wśród nich GR4VRS, Heave ho, Dinero, Serpant, Bruzers, a jak przeslucham resztę po tytułach to pewnie będzie jeszcze kilka przy których sobie pomyślę - o to ten, ten jest mega.
hahaha super! wlasnie wpisales pare mojich ulubionych!!
Post automatically merged:

@KonradOldMoney
I am not a fan of rap or hip-hop, but great respect and thanks for the contribution you put into creating this amazing soundtrack. Both the songs and the whole OST create an amazing atmosphere in the game (with some songs I had the proverbial weight on my back :)). Thanks again.

Nie jestem fanem rapu czy hip-hopu jednak wielki szacunek i podziękowania za wkład jaki włożyłeś w tworzenie tej niesamowitej ścieżki dźwiekowej. Zarówno piosenki jak i cały OST tworzą niesamowity klimat w grze (przy niektórych utworach miałem przysłowiowe ciary na plecach :) ). Jeszcze raz wielkie dzięki.
the ciary na plecach to za najwazniejsze. One nie klamia! :) Dziekuje za wsparcie! slysze wlasnie duzo ludzi którzy nie sluchaja rap mowia ze nawet mimo tego, im sie podoba. To dla mnie jest mega!
 
Last edited by a moderator:
Blue radio z kawałkami bluesa wymiata! Wspaniale że pomyślano o miłośnikach jazzu! Ja sam osobiście mam klasyczne wykształcenie muzyczne, ale jak słucham muzyki z CB2077 to żałuję że nie poszedłem w tym kierunku. Zazdroszczę!
 
"Westcoast Till i Die" is so cool, for me it's in top10 soundtracks from CP2077.
(Sorry, but i can't beat for example Samurai's songs)
 
Top Bottom