Czy da się gdzieś sprawdzić statystyki ....

+
Czy da się gdzieś sprawdzić statystyki w Wiedźmin 3 na Ps4 - przebiegnięty dystans piechotą ( kroki ), pokonane potwory, pokonani ludzie, czas gry itd...
 
"Reszty wyżej wymienionych statystyk nie ma."
To nie dobrze ponieważ chciałem sobie sprawdzic ile walk miałem, ile jakich potworów pokonałem itd... Mojm zdaniem ( sprawdzanie statystyk ) Powini to Redzi w Wiedźminie 3: Dziki Gon i Cyberpunkt 2077 rozwiązać fabularnie jak to jest w Final Fantasy 7 gdzie można sprawdzić ilość odbytych walk oraz ile razy się uciekło z walki (czas 10:34) u pewnego "Śpiocha" i jest to powiązane z przedmiotem dla Aeris - żeby zdobyć ostatni Limit

czas 9:06

"Aby uzyskać Great Gospel trzeba się nieźle nachodzić. Najpierw musisz się udać do śpiącego człowieka w jaskini niedaleko Junon. Mówi on ile wygrałeś bitew w czasie gry. Jeśli dwie ostatnie cyfry są takie same np. 466 otrzymasz od niego fragment Mythril’u. Udaj się do domku kowala niedaleko Gold Saucer i pogadaj z nim. Idź na wyższe piętro i zajrzyj do małej skrzynki na murze. Powinien się tam znaleźć Great Gospel. "

Mojm zdaniem powinna być jakaś ukryta Lokacjia w grze gdzie przesiaduje w niej Elf wiedzący który za pomocą odpowiedniej Magii robi Elixir - Po wypiciu Elixiru pojawiają się statystyki - żeby móc sprawdzić statystyki to trzeba wykonać najpierw dla niego jakieś zadanie i zebrać składniki żeby uwarzyć "Elixir Wiedzy" itd...

np:
Elixir Wiedza Poziom 1 - pokazuje statystki ilości walk i przebiegniętych kroków w grze.
Elixir Wiedza Poziom 2 - pokazuje dodatkow ilość pokonanych potworów i ludzi itd...

ps: składniki do uwarzenia Elixiru są bardzo żadkie i bardzo drogie u zielarzy. (Potrzebe 4 składniki do uwarzenia Elixiru ) Trzy otrzymujemy od Elfa za wykonanie zadania

Aktualizacja - 1.03

To zadanie by się aktywowało jak gracz by osiągnoł 31 Poziom rozwoju postaci.
I mogło by być Takie Trofeum - "WIEDZA TO POTĘGA" - ( Sprawdzi swoje statystyki )
 
Last edited:
Z tego co pamiętam, gdzieś ostatnio na nexusie podczas przeglądania modów do W3 widziałem moda, który pokazywał takie statystyki. Niestety mody są na wersję PC, a tutaj mowa o PS4.
 
Top Bottom