Czy da się wyłączyć grę rankingową?

+
Hej. Wróciłam do Gwinta (choć to za dużo powiedziane) po ponad roku. Kiedy klikam gra -> tryb standardowy nigdzie na ekranie nie mam możliwości zaznaczenia, że nie chcę grać rankingowo. Pamiętam, że kiedyś takie okienko było. Przetrząsnęłam chyba wszystkie posty z aktualizacjami z zeszłego roku i nigdzie nie natrafiłam na informację o tym. Nie wiem czy ta opcja została zlikwidowana, czy gdzieś schowana. Póki co pozostają mi tryby sezonowe, ale szkoda. Czy ktoś z Was wie, co się z tą opcją stało? Z góry dziękuję :)
 

Lexor

Forum veteran
Kiedyś był tam taki "kwadracik" do wyboru trybu, ale zostało to zmienione.
Teraz masz to dalej, pod "trzecią kartą", treningową - jest tam możliwość gry z innymi graczami.

BTW: Nie polecam grać "nierankigowo" - już lepiej pograć gry sezonowe.
 
O. Dziękuję bardzo :) Co do grania "nierankingowego" - akurat w Gwinta zawsze grałam mocno casualowo: mam 3 mocne decki, ale nie mam ani ochoty ani cierpliwości śledzić nowinek, obmyślać nowych strategii itd. Tryby sezonowe lubiłam i lubię najbardziej, więc raczej przy nich pozostanę, ale dobrze wiedzieć, że nie usunęli możliwości rozgrywania "normalnych" partii bez obaw, że się za bardzo wystrzeli w rankingu.
 

Lexor

Forum veteran
Wbrew pozorom, tryb rankingowy o wiele bardziej nadaje się do grania "casualowego" dla osób, które same nie mają wysokiego poziomu rankingowego albo dla tych, które wracają po dłuższej przerwie, ponieważ w trybie nierankingowym można spotkać graczy z każdego poziomu, a w trybie rankingowym tylko z poziomu zbliżonego do naszego. Nawet jeśli nie "śledzisz nowinek" ale masz niski poziom, to większa jest szansa, że napotkasz mocne talie w trybie nierankigowym niż w tym rankigowym.
 
Top Bottom