Czy istnieje DLC dla W2?

+
Czy istnieje DLC dla W2?

Cześć,
Czy w Wiedźminie 2 istnieją DLC takie jak,i czy istnieje "patch" :
- Dodatkowe Finishery
- Zestaw Miecznika
- Zestaw Maga
- Zestaw Alchemika
- Kurtka Niebieskich Pasów
- Tajemniczy Kupiec
- Samouczek, nowa lokacja i misja
- Wór pełen piór
- Kłopoty z Trollem
- Fryzjer

Przepraszam, jeśli zbłądziłem i stawiłem nie właściwym miejscu o tej porze.
 
Wszystkie wersje W2 na steam i goga mają w sobie wszystko co tylko możliwe. Nic nowego dokupić się nie da.
 
makmak.;n9024340 said:
Wszystkie wersje W2 na steam i goga mają w sobie wszystko co tylko możliwe. Nic nowego dokupić się nie da.

Czyli DLC są od razu wbudowane w grze, niż DLC na W3? No dobrze teraz zapytam z innej beczki i o czymś innym, jeśli mogę Cię zapytać?
1. Chodzi o zapisy w2 do w3. Jeśli zginę w grze "raz" i dalej bd się respić tzn, moje zapisy nie wejdą do W3 i będę musiał rozpoczynać przygodę na nowo.
2. Czy jak wybiorę wybór pod względem Iorweta będzie taka sama historia z W3 czy inna z zapisu z gry w2. Nie wiem czy MNIE rozumiesz o co mi chodzi?
3. W1 do W2 nie liczą się postępy? Przepraszam, że nie na temat, ale następnym razem zapamiętam żeby nie robić tak zwanego spamu nie na temat
 
Do W2 nie było jakoś dużo DLC, w większości to były poprawki. Dopiero wraz z ER dostaliśmy chyba dwa większe zadania po jednym dla każdej ze stron i mroczny poziom trudności. Więc jeśli masz Edycję Rozszerzoną to masz wszystko ;)

Ogólnie jeśli chodzi o import save czy to z W1 do W2 czy to z W2 do W3 to ma to kosmetyczne znaczenie, nie zmieniają one jakoś diametralnie gry.
Balanced_MindPL;n9024390 said:
1. Chodzi o zapisy w2 do w3. Jeśli zginę w grze "raz" i dalej bd się respić tzn, moje zapisy nie wejdą do W3 i będę musiał rozpoczynać przygodę na nowo.
Wybacz ale nie rozumiem o co chodzi...
Balanced_MindPL;n9024390 said:
2. Czy jak wybiorę wybór pod względem Iorweta będzie taka sama historia z W3 czy inna z zapisu z gry w2. Nie wiem czy MNIE rozumiesz o co mi chodzi?
Iorvetha nie ma w W3 także odpowiedź jest chyba oczywista.
Balanced_MindPL;n9024390 said:
3. W1 do W2 nie liczą się postępy? Przepraszam, że nie na temat, ale następnym razem zapamiętam żeby nie robić tak zwanego spamu nie na temat
Jedyne co dostajemy z importu save z W1 do W2 to trochę kasy na start, ekwipunek głównie zbroja i miecze o ile je zdobyliśmy (zbroja Krucza, Sihill, Aerondight, D'yaebl) oraz decyzja odnośnie Strzygi i chyba tyle.

Jeśli coś pomieszałem, pomyliłem to mnie poprawcie ;)
 
Last edited:
rafal12322;n9025670 said:
Wybacz ale nie rozumiem o co chodzi...
Chodzi o to, że jak zagramy Wiedźmina w przypadku 2 i zginiemy raz on nie importuje do kolejnej części? W prost jak nie zginiemy raz dostajemy osiągnięcie.....

rafal12322;n9025670 said:
Iorvetha nie ma w W3 także odpowiedź jest chyba oczywista.
Iorvetha nie ma :'( i to wina tych Królestw Północnych a Scoia powoli umiera ! A co z tym Letho z Gulety w przypadku PC spotykamy go?

rafal12322;n9025670 said:
Jedyne co dostajemy z importu save z W1 do W2 to trochę kasy na start, ekwipunek głównie zbroja i miecze o ile je zdobyliśmy (zbroja Krucza, Sihill, Aerondight, D'yaebl) oraz decyzja odnośnie Strzygi i chyba tyle.

Ale czad! A gdzie je można zdobyć a z W2 do W3 dostajemy tatuaż :eek:

Dziękuje Wam i życzę wspaniałej nocy!

Dokładnie chodzi mi o to cytując " Będziesz mógł zapisywać grę, ale kiedy umrzesz, save'y będą niedostępne, więc trzeba zaczynać od początku. Oczywiście pojawi się możliwość "zmartwychwstania", być może w formie DLC albo czegoś w tym stylu. Przejście gry na poziomie szalonym nagrodzone zostanie osiągnięciem.

Ucieczka przed przeciwnikami nie będzie już taka prosta. Naprawiliśmy to, dając rywalom specjalne umiejętności, które pozwolą im złapać Wiedźmina. Na przykład nieumarli mogą zakopać się pod ziemię i nagle wyskoczyć przed graczem. Kiedy będziesz uciekał i tak znajdą sposób, by cię dopaść."
 
Last edited:
Balanced_MindPL;n9025770 said:
Dokładnie chodzi mi o to cytując " Będziesz mógł zapisywać grę, ale kiedy umrzesz, save'y będą niedostępne, więc trzeba zaczynać od początku. Oczywiście pojawi się możliwość "zmartwychwstania", być może w formie DLC albo czegoś w tym stylu. Przejście gry na poziomie szalonym nagrodzone zostanie osiągnięciem.
Ale osiągnięcie masz do Wiedźmina 2 i nie ma ono wpływu na Wiedźmina 3. Nie ma również znaczenia, czy W2 skończysz na poziomie najłatwiejszym, czy najtrudniejszym. Liczą się tylko niektóre kluczowe decyzje. Jeśli chcesz sobie przygotować postać pod W3, to możesz ukończyć W2 na poziomie łatwym dokonując wyborów zgodnie ze swoimi preferencjami nawet pomijając zadania poboczne. Tutaj masz istotne wybory w Wiedźminie 2 i ich konsekwencje (oczywiście to jeden wielki spoiler).

Pamiętaj, że możesz rozpocząć grę w W3 bez wczytywania sajwa z W2, a wyborów dokonać w prologu podczas rozmowy (przesłuchania?). Wyjdzie tak samo, jak byś wczytał sejwa z W2, a do tego masz niczym nieskrępowaną możliwość wykreowania historii.
 
Last edited:
Dziękuje za wszystko_Ostatnie pytanie, które mnie ciekawi skoro twórcy dają możliwość dokonania wyboru z dwóch ścieżek w W2 czemu Iorvetha nie ma i królestwo Scoi upadło? Nie wiem czy można nazwać królestwem.
 
Balanced_MindPL;n9030360 said:
Dziękuje za wszystko_Ostatnie pytanie, które mnie ciekawi skoro twórcy dają możliwość dokonania wyboru z dwóch ścieżek w W2 czemu Iorvetha nie ma i królestwo Scoi upadło? Nie wiem czy można nazwać królestwem.

Chodzi Ci o W3?
Iorwetha nie ma, bo go wycięli. Miał być w piwnicy w Novigradzie i grać tą samą melodię jak przy pierwszym spotkaniu z Rochem.
Czemu państwo upadło? Nieważne od tego, czy Henselt przejąl Aedirn, czy też Saska, Nilfgaard je najedzie i uczyni z niego swoją prowincję.
 
SyberiansHusky;n9039100 said:
Iorwetha nie ma, bo go wycięli.
Mogli tego nie robić.

SyberiansHusky;n9039100 said:
Czemu państwo upadło?

Jakoś ich nie widać nie licząc W1 i W2?

SyberiansHusky;n9039100 said:
Nieważne od tego, czy Henselt przejąl Aedirn, czy też Saska, Nilfgaard je najedzie i uczyni z niego swoją prowincję.
Czemu ten Nilfgaard jest potężny, co oni muszą robić żeby zwyciężać? Pytanie czy spotkamy Detmold jak ucieknie po stronie Rocha z wyboru? Dziękuje!
 
Balanced_MindPL;n9039980 said:
Czemu ten Nilfgaard jest potężny, co oni muszą robić żeby zwyciężać? Pytanie czy spotkamy Detmold jak ucieknie po stronie Rocha z wyboru? Dziękuje!
Nie.
Balanced_MindPL;n9039980 said:
Mogli tego nie robić.
Musieli. Z kaprysu tej zawartości nie wycięli.
 
@Balanced_MindPL 1. No mogli nie wycinać. Mogli też olać cały hype jaki wtedy był, sponsorów i całą resztę :x Nacisk był duży, więc wycinali. Wycieli też min. wątek Geralta jako członka "zaprzęgu" dzikiego gonu Eredina, jazdę na łyżwach Ciri, czy najazd Eredina na Novigrad. Z pierwszej części Wiedźmina wycieli jakieś 70%?

2. Ale kogo nie widać? Aedirn?
A czy w ogóle widać Cintre? Albo Lyrie i Rivie? Kovir i Poviss. Albo Verden :x Pomijając Dol Blathanna i Brokilon i kilka innych. To, że nie zostały przedstawione, to chyba nie znaczy, że ich nie ma?
3. Wystarczy spojrzeć na jakąkolwiek mapę dotyczącą uniwersum wiedźmina, albo po prostu poczytać? Nilfgaard wraz z prowincjami jest mniej więcej wielkościowo wszystkich państw północy. Jest bogaty, dobrze rozwinięty itd.

 
Top Bottom