Czy istnieje schowek na przedmioty?

+
Czy istnieje schowek na przedmioty?

Jak w temacie szukam w prologu schowka i nic może tak jak w 2 w patchu dodadzą ?
 

Tares

Forum veteran
Możesz dokupić juki (torby) do konia (już w Białym Sadzie możesz je kupić).
 
Juki kupione w BS dodają 30 do max obciążenia. Juki niby na Płotkę, a Geralt chyba sam je sobie na grzbiet zakłada, bo maksymalne obciążenie zwiększa się niezależnie od tego czy jeździmy konno, czy też podróżujemy pieszo ;D.
 
Panowie, a jak wygląda to później, są jakieś juki o większej "pojemności" ?
Albo ktoś kombinował z modem jak w wiedżminie 2 żeby można było napakować nieskończenie ?
 
są o większej pojemności później w grze ale relatywnie oczywiście droższe
Ja na razie odkryłem + 70 - za jakieś 200 koron u jednego z kupców w Konarach, są też drożej (~500) u kogoś w Novigradzie (nie zapamięłem, bo już miałem).
 
Czyli co schoweczka takiego jak był w poprzednich częściach brak ? Nici z kolekcjonowania broni i pancerzy
 
Schowek na przedmioty

Witajcie!

Mam pytanko. Czy w grze istnieje jakiś schowek, w którym można przechowywać przedmioty, których nie chcemy sprzedać? Szkoda tachać wszystko ze sobą, a ja nic takiego jak schowek nie znalazłem. :(
 
W grze nie ma schowka ponieważ Geralt ma nieograniczoną ilość miejsca w plecaku. Limit wagowy można natomiast podnieść kupując lepsze juki dla konia.
 
W grze nie ma schowka ponieważ Geralt ma nieograniczoną ilość miejsca w plecaku. Limit wagowy można natomiast podnieść kupując lepsze juki dla konia.
A widział ktoś takie, co mają więcej niż 70? Do kupienia, poza robieniem wyścigów?

Bo mi 130 ledwo starcza - cały bajzel rzemieślniczo-alchemiczny waży jakieś 90, do tego to co ma Geralt na sobie, jedna zbroja w plecaku (wiedźmińska, czeka na ulepszenie, w międzyczasie noszę inną lepszą), no i bełty i takie tam. Wychodzi koło 110, czyli na loot zostaje marne 20. Z odwarem 40, ale i to momentami nie wystarcza.
 
W grze nie ma schowka ponieważ Geralt ma nieograniczoną ilość miejsca w plecaku. Limit wagowy można natomiast podnieść kupując lepsze juki dla konia.

Maksymalne juki zdecydowanie nie starczają dla osób, które lubią zbierać przedmioty. Ja przykładowo nie sprzedaje trofeów, ale one też swoje ważą. Skrzynka zdecydowanie by się przydała.
 
Ale był limit wagi, którego nie dało się zwiększyć jukami (jakieś zdolności i parę ciuchów zwiększało lekko limit). Dodatkowo, teraz nie trzeba nosić ze sobą masy składników alchemicznych, bo wszystko wytwarzamy raz, dodatkowy zapas jest zbędny. Niemniej, z tego co pamiętam to w dwójce skrzynka pojawiła się dopiero w jakiejś aktualizacji, bo ludzie o to prosili. Jeśli teraz ludzie dadzą do rozumienia, że taki kufer jest niezbędny to może też się pojawi w jakimś patchu ;)
 
.
Niemniej, z tego co pamiętam to w dwójce skrzynka pojawiła się dopiero w jakiejś aktualizacji, bo ludzie o to prosili. Jeśli teraz ludzie dadzą do rozumienia, że taki kufer jest niezbędny to może też się pojawi w jakimś patchu

Oby tak było :)
 
Skrzynia nie służyła w W2 do składowania "masywnych" rzeczy, tylko uporządkowaniu ekwipunku. Chowałem tam masę rzeczy na później, ba, przede wszystkim chowałem to, co mi nie było zawsze potrzebne przy sobie, a bruździło mi czytelność okna inventory. Dodajcie skrzynki!! :)
 
Top Bottom